[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Heh, a w nastêpnym odcinku wielokrotnie parodiowana w "Rozmowach w t³oku" Krystyna Janda. :D Ciekawe czy powie coœ o tym - czy jej siê podoba to czy nie? itp. :roll: A drugi goœÌ to Zbigniew Wodecki. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

pawell pisze:Heh, a w nastêpnym odcinku wielokrotnie parodiowana w "Rozmowach w t³oku" Krystyna Janda. :D Ciekawe czy powie coœ o tym - czy jej siê podoba to czy nie? itp. :roll: A drugi goœÌ to Zbigniew Wodecki. :)
Ja myÂślĂŞ, Âże bycie parodiowanym w RwT to chyba pewny rodzaj docenienia, pokazania, Âże osoba jest zapamiĂŞtywalna. Poza tym chyba kaÂżdy normalny czÂłowiek potrafi ÂśmiaĂŚ siĂŞ z samego siebie
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Bardzo fajnie, Âże bĂŞdzie pani Janda. Z tego co wiadomo to nie widziaÂła jeszcze swojej parodii ale nie ma nic przeciwko. A Zbigniew Wodecki teÂż fajny, tylko mnie trochĂŞ denerwowaÂł w TzG. Ciekawe czy bĂŞdzie podobnie jak z DodÂą i czy w RwT pojawi siĂŞ Janda, ale to jednak maÂło moÂżliwe bo byÂła tydzieĂą temu. Ciekawe czy Szymon poÂżegna siĂŞ z nami jakoÂś specjalnie na wakacje, bo ostatni odcinek pewnie za 2-3 tygodnie.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
alexander89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 22:48

Post autor: alexander89 »

To prawda ,Âże w SMS nie bĂŞdzie parodiowana Doda!!!!!!!!!????? PonoĂŚ skarÂżyÂła siĂŞ ,Âże nigdynie potpisze Âżadnego kontraktu z TVN jeÂśli nie przestanÂą jej parodiowaĂŚ :hmm:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Widzicie jednak nie wszyscy potrafiÂą siĂŞ z siebie smiaĂŚ - napewno nie Doda. :devil: :devil: Jak nie ona kto kto inny niech jÂą dalej parodiujÂą, bo fajnie jÂą robiÂą. :lol2: ChoĂŚ mÂżze coÂś uzgodnili, bo dawno jej nie byÂło. :rozglada:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

pawell pisze:Widzicie jednak nie wszyscy potrafiÂą siĂŞ z siebie smiaĂŚ - napewno nie Doda. :devil: :devil: Jak nie ona kto kto inny niech jÂą dalej parodiujÂą, bo fajnie jÂą robiÂą. :lol2: ChoĂŚ mÂżze coÂś uzgodnili, bo dawno jej nie byÂło. :rozglada:
Pisa³em ¿e ka¿dy normalny, a DODA (nie ubli¿aj¹c jej) zalicza siê do orygina³ów. Po niej spodziewaÌ mo¿na siê wszystkiego :lol:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Dodzie zawsze siĂŞ podobaÂła jej parodia. AÂż do czasu wywiadu Katarzyny Kwiatkowskiej udzielonemu "Super Expressowi". Po tym wywiadzie Doda nazwaÂła jej parodystkĂŞ, Âże zacytujĂŞ "chamskÂą gĂłwniarÂą". Jak widaĂŚ prawda w oczy kole DodĂŞ i po wywiadzie poznaÂła prawdziwe przyczyny jej parodiowania. JeÂśli to prawda to szkoda, Âże jej nie bĂŞdzie w RwT. A tak na marginesie to jakie kontrakty Doda moÂże podpisaĂŚ? - no chyba, Âże na festiwal w Sopocie.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Czy ktoÂś przypadkiem nie ma zdjĂŞĂŚ aktorĂłw z RozmĂłw? Ale oczywiÂście nie takich z programu, tylko jak wyglÂądajÂą naprawde, bez charakteryzacji?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

OczywiÂście sÂą nawet w tym temacie na stronie 12 >>> http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic. ... &start=165 jest artykuÂł z "Nowego Dnia" i tam sÂą ich fotki. :D TakÂże 2 aktorĂłw - MichaÂła ZieliĂąskiego i KatarzynĂŞ KwiatkowskÂą moÂżna zobaczyĂŚ w najnowszym odcinku "Telewizji od kuchni". :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

No wÂłaÂśnie, przecieÂż Doda zawsze byÂła zadowolona ze swojej parodii. Nie wiem, kobieta zmiennÂą jest. Wywiad Kwiatkowskiej widizaÂłem juÂż dawno a 3 tygodnie temu Doda byÂła w DzieĂą Dobry TVN i nie byÂła jakaÂś obraÂżona. Wydaje mi siĂŞ, Âże to plotka. Pozatym tacy wariaci jak Doda wyznajÂą zasadĂŞ: niewaÂżne, czy mĂłwiÂą o mnie dobrze, czy Âźle - waÂżne Âżeby mĂłwili, i chyba Doda nie obraÂża siĂŞ tylko brukowce to nakrĂŞcajÂą.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

W najbliÂższych Rozmowach w tÂłoku RewiĂąski, Lepper i Doda wiĂŞc wszelkie plotki sÂą faÂłszywe.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Katarzyna Kwiatkowska doszÂła do takiej perfekcji naÂśladujÂąc DodĂŞ, KaziĂŞ i JandĂŞ Âże czasem to zapominam jak mĂłwiÂą prawdziwe gwiazdy ktĂłre ona wÂłaÂśnie parodiuje. :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Katarzyna Kwiatkowska jest najabrdziej przekonujÂącÂą w swoich rolach aktorkÂą "RwT'. Ma teÂż to szczĂŞÂście, Âże dziĂŞki odpowiedniej charakteryzacji najbardziej upodabnia siĂŞ do parodiowanych przez niÂą osĂłb.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
***Meredith***
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: niedziela 04 cze 2006, 20:55
Lokalizacja: Cz-wa city =)

Post autor: ***Meredith*** »

Na poczÂątku RWT bardzo mnie denerwowaÂły ale teraz pÂłaczĂŞ ze Âśmiechu ale ta Kasia Kwiatkowska przez parodiowanie Âłatwego Âżycia nie ma (np. incydent z DodÂą)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wczorajszy odcinek by³ dobry, ale tylko w paru momentach. :roll: Najlepsza by³a kolejna i ostatnia miœœ IV RP. :D Fajny jej m¹¿ - ma³y Szymon Majewski. :lol: A potem mnie bardzo rozœmieszy³o to jak wszed³ Manuel i smarowa³ kanap(k)ê. :hahaha: :devil: I nie wiem czy mi siê wydawa³o czy to by³ ten sam co z reklam :?: :D Mogliby jeszcze ci¹gn¹Ì te miss'ki, a¿ do wyborów czyli koùca wrzeœnia - wiem, ¿e to by³a chyba ostatnia lub przed ostatnia premiera przed wakacjami, ale mog¹ wróciÌ do tego po nich - przez ten czas niech pomyœl¹ nad fajnymi rzeczami. :D

PoczÂątek :? no wÂłasnie poczÂątek byÂł w ogĂłle nie ciekawy. :roll: Nic Âśmiesznego nie byÂło - no moÂże akcja z plakatem i przemĂłwieniem prezydenta... :roll: I rozmowa z gosĂŚmi taka ja zwykle. :roll:

W teleturnieju "Koùca nie widaÌ" by³ jeden dobry film z Przemys³aw Edgar Gosiewski. :D Powiedzia³, ze film jest nie ciekawy (coœ takiego), a gdy go reporterka spyta³a czy by³ na tym filmie to powiedzia³ nie. :devil: Dobry on jest... :? No i na koniec "Rozmowy w t³oku" :D wreœcie pojawi³a siê Doda, ale jakaœ inna taka jakby spokojniejsza. :roll: I jeszcze Lepper - ten duet zawsze musi wyjœÌ œwietnie. :D I tak by³o :D ciekawe czy Lepper dolecia³ na t¹ Last Minute. :devil: :devil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości