[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

GÂłosowaĂŚ moÂżna takÂże przez Internet :arrow: http://www.radiozet.pl/sopot_zas.html
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

O fajnie, Âże jest gÂłoswanie internetowe. MoÂżna bez wyrzucania pieniĂŞdzy wybraĂŚ swojego faworyta :).
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Zbiorowe wyniki naszego gÂłosowania na 23:30 6 czerwca:


Andrzejewicz 26
Wydra 23
Arash 15
Webbe 7
Uniatowski 16
Reni Jusis 21
Paparizou 18
Brainstorm 4
Goya 21
Stachursky 16
Mezo & SzczeÂśniak 0
Amy Diamond 4
Sumptuastic 1
Mattafix 9
Jamal 22
The Jet Set 29
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Narazie prowadzi Jet Set ale i Andrzejewicz wysoko. CzujĂŞ jednak, Âże widzowie "masowi" zagÂłosujÂą inaczej i nie bĂŞdÂą kierowaĂŚ siĂŞ piosenkĂŞ ale i po czĂŞÂści nazwiskiem artysty - a tu majÂą szansĂŞ ci znani - Stachursky, Jusis, Wydra czy Goya, ktĂłra od poprzedniego "Sopotu" jest o wiele bardziej rozpoznawalna.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
proxxy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: środa 17 maja 2006, 23:05

Post autor: proxxy »

Tasiu pisze:Hehe to moÂże powiedz nam kto byÂł twoim faworytem zanim usÂłyszaÂłeÂś twojÂą piosenkĂŞ, dowiemy siĂŞ jak wielkÂą zmianĂŞ to spowodowaÂło.

Ja mam uczucia mieszane, bo 7 mln to duÂżo kasy i moÂże byĂŚ dobra impreza, ale znĂłw mogÂą byĂŚ przez to nieumiarkowani w dawkowanie nam reklam. A za to dostali mocnÂą krytykĂŞ od widzĂłw i gazet. WierzĂŞ wiĂŞc, Âże TVN nie bĂŞdzie chciaÂł inwestujÂąc 7 mln zdobyĂŚ na reklamach 10 mln, bo byÂłby to festiwal reklam, a nie muzyki.

Co do wokalistĂłw na konkurs o SÂłowika no to ja mam nadzieje, Âże odpadnie The Jet Set i Jamal bo sÂą beznadziejni, a co do reszty to sÂą OK, nie mogĂŞ siĂŞ tylko wypowiedzieĂŚ o Mezo & SzczeÂśniak i Sumptuastic, bo jeszcze nie opublikowali ich piosenek.

A jakie sÂą wasze typy ?

Co do Eltona, dobrze, Âże przyjedzie, byleby go tylko Wszechpolacy nie zabili w drodze z lotniska do Opery LeÂśnej :D bo jego orientacja polityczna oczywiÂście, jest znana :D

Co do tamtegorocznego festiwalu to moim zdaniem gwiazdy by³y dobre, mimo ¿e nie znaliœmy dobrze Patrizio Buanne, a Scorpions to trochê stary zespó³ to ludzie bawili siê swietnie. Napewno doceniam to ¿e taki Buanne nie wyssa³ za swój wystêp pó³ bud¿etu imprezy, a zaœpiewa³ na ¿ywo i mówi³ do nas fajnie po polsku. :D

Duety teÂż byÂły super, chociaÂż oczywiÂście co duet to przerwa reklamowa: Kasia z Gordonem 2-3 piosenki (15 minut), reklama (10 minut) i Lemar z KukulskÂą (15 minut) reklama (10 minut). Przyznacie, Âże to zdecydowanie przesada. ChcĂŞ by TVN potraktowaÂł Festiwal jako element promocji tak samo jak akcje pomocy dla Centrum Zdrowia Dziecka, niech to wpÂływa na podniesienie prestiÂżu TV, wpÂłynie na pozytywne opinie o nich, a nie bĂŞdzie tylko kolejnym komercyjnym show.

Mimo wszystko zdecydowanie lepiej wypadÂł SF 2005 niÂż Fesitwal Jedynki. :)

Co do wiĂŞkszych gwiazd w tym roku, myÂślĂŞ, Âże jeÂśli Elton przyjedzie to juÂż tak wielkiej gwiazdy nie bĂŞdzie, moÂże jakaÂś mniejsza, typu Scorpions, moÂże bĂŞdzie za to wiĂŞcej duetĂłw. Mam w ogĂłle nadzieje, Âże bĂŞdÂą duety, bo juÂż i tak duÂżo gwiazd zagranicznych sprowadzili :D

Teraz podajÂą wczeÂśniej kto bĂŞdzie bo ostatnio zabrali siĂŞ za to na 2 miesiÂące przed festiwalem i mieli takie problemy. Teraz zabrali siĂŞ juÂż za to w grudniu podobno :).



jakiÂś taki z ciebie dziwny koleÂś - wyobraÂź sobie,- a wyobraÂźnia to podsawowa sprawa, jeÂśli bierzesz siĂŞ za polemiki maÂłe i duÂże o muzyce - Âże nie kaÂżdy ma ochotĂŞ na taplanie siĂŞ w muzyce pokroju Sumptuastic, czy Stachursky lub teÂż , dajmy na to twĂłj faworyt pan Uniatowski - czasy Zbysia Wodeckiego i Âśp. pana Foga juÂż bezpowrotnie minĂŞÂły, wiĂŞc wytĂŞÂż swĂłj nieuÂżywany pewnie od dawna umysÂł i pojmij,Âże innym podobajÂą siĂŞ zupeÂłnie inne muzyczne propozycje - jesteÂś fanem disco z pola - twĂłj problem - ja mam , wybacz, wiĂŞksze wymagania muzyczne -


przechodz¹c do sedna - myœlê,¿e fajnie siê sta³o,¿e w tym roku na Sopot Festiwal wróci³a formu³a, gdzie polski reprezentant walczy³ bêdzie z wykonawcami zagranicznymi - nasza 10-tka - jest nawet niez³a, ale oczywiœcie powalczyÌ z artystami zagranicznymi bêdzie doœÌ trudno, szczególnie piosenkom totalnie beznadziejnym jak Uniatowski, Sumptuastic, Stachursky czy niejaka pani Andrzejewicz - s¹ pozbawione sensu - nudne i nijakie - jak dla mnie szanse na powalczenie z zagraniczniakami maj¹ jedynie The Jet Set ze wspania³¹ piosenk¹ "Just call me" oraz ewentualnie Reni Jusis z magnetycznym kawa³kiem "Magnes" - bardzo lubiê piosenkê Goyi, ale jej wystêp na ¿ywo w Opolu by³ œredni¹ zapowiedzi¹ , myœlê,¿e ciekaw¹ piosenkê ma te¿ Szymon Wydra -

1. THE JET SET
2. RENI JUSIS
3. GOYA
4. SZYMON WYDRA

DZIÊX i pozdrawiam :spiewa:


:spiewa:

[ Dodano: Czw Cze 08, 2006 10:38 am ]
Tasiu pisze:Hehe to moÂże powiedz nam kto byÂł twoim faworytem zanim usÂłyszaÂłeÂś twojÂą piosenkĂŞ, dowiemy siĂŞ jak wielkÂą zmianĂŞ to spowodowaÂło.

Ja mam uczucia mieszane, bo 7 mln to duÂżo kasy i moÂże byĂŚ dobra impreza, ale znĂłw mogÂą byĂŚ przez to nieumiarkowani w dawkowanie nam reklam. A za to dostali mocnÂą krytykĂŞ od widzĂłw i gazet. WierzĂŞ wiĂŞc, Âże TVN nie bĂŞdzie chciaÂł inwestujÂąc 7 mln zdobyĂŚ na reklamach 10 mln, bo byÂłby to festiwal reklam, a nie muzyki.

Co do wokalistĂłw na konkurs o SÂłowika no to ja mam nadzieje, Âże odpadnie The Jet Set i Jamal bo sÂą beznadziejni, a co do reszty to sÂą OK, nie mogĂŞ siĂŞ tylko wypowiedzieĂŚ o Mezo & SzczeÂśniak i Sumptuastic, bo jeszcze nie opublikowali ich piosenek.

A jakie sÂą wasze typy ?

Co do Eltona, dobrze, Âże przyjedzie, byleby go tylko Wszechpolacy nie zabili w drodze z lotniska do Opery LeÂśnej :D bo jego orientacja polityczna oczywiÂście, jest znana :D

Co do tamtegorocznego festiwalu to moim zdaniem gwiazdy by³y dobre, mimo ¿e nie znaliœmy dobrze Patrizio Buanne, a Scorpions to trochê stary zespó³ to ludzie bawili siê swietnie. Napewno doceniam to ¿e taki Buanne nie wyssa³ za swój wystêp pó³ bud¿etu imprezy, a zaœpiewa³ na ¿ywo i mówi³ do nas fajnie po polsku. :D

Duety teÂż byÂły super, chociaÂż oczywiÂście co duet to przerwa reklamowa: Kasia z Gordonem 2-3 piosenki (15 minut), reklama (10 minut) i Lemar z KukulskÂą (15 minut) reklama (10 minut). Przyznacie, Âże to zdecydowanie przesada. ChcĂŞ by TVN potraktowaÂł Festiwal jako element promocji tak samo jak akcje pomocy dla Centrum Zdrowia Dziecka, niech to wpÂływa na podniesienie prestiÂżu TV, wpÂłynie na pozytywne opinie o nich, a nie bĂŞdzie tylko kolejnym komercyjnym show.

Mimo wszystko zdecydowanie lepiej wypadÂł SF 2005 niÂż Fesitwal Jedynki. :)

Co do wiĂŞkszych gwiazd w tym roku, myÂślĂŞ, Âże jeÂśli Elton przyjedzie to juÂż tak wielkiej gwiazdy nie bĂŞdzie, moÂże jakaÂś mniejsza, typu Scorpions, moÂże bĂŞdzie za to wiĂŞcej duetĂłw. Mam w ogĂłle nadzieje, Âże bĂŞdÂą duety, bo juÂż i tak duÂżo gwiazd zagranicznych sprowadzili :D

Teraz podajÂą wczeÂśniej kto bĂŞdzie bo ostatnio zabrali siĂŞ za to na 2 miesiÂące przed festiwalem i mieli takie problemy. Teraz zabrali siĂŞ juÂż za to w grudniu podobno :).



jakiÂś taki z ciebie dziwny koleÂś - wyobraÂź sobie,- a wyobraÂźnia to podsawowa sprawa, jeÂśli bierzesz siĂŞ za polemiki maÂłe i duÂże o muzyce - Âże nie kaÂżdy ma ochotĂŞ na taplanie siĂŞ w muzyce pokroju Sumptuastic, czy Stachursky lub teÂż , dajmy na to twĂłj faworyt pan Uniatowski - czasy Zbysia Wodeckiego i Âśp. pana Foga juÂż bezpowrotnie minĂŞÂły, wiĂŞc wytĂŞÂż swĂłj nieuÂżywany pewnie od dawna umysÂł i pojmij,Âże innym podobajÂą siĂŞ zupeÂłnie inne muzyczne propozycje - jesteÂś fanem disco z pola - twĂłj problem - ja mam , wybacz, wiĂŞksze wymagania muzyczne -


przechodz¹c do sedna - myœlê,¿e fajnie siê sta³o,¿e w tym roku na Sopot Festiwal wróci³a formu³a, gdzie polski reprezentant walczy³ bêdzie z wykonawcami zagranicznymi - nasza 10-tka - jest nawet niez³a, ale oczywiœcie powalczyÌ z artystami zagranicznymi bêdzie doœÌ trudno, szczególnie piosenkom totalnie beznadziejnym jak Uniatowski, Sumptuastic, Stachursky czy niejaka pani Andrzejewicz - s¹ pozbawione sensu - nudne i nijakie - jak dla mnie szanse na powalczenie z zagraniczniakami maj¹ jedynie The Jet Set ze wspania³¹ piosenk¹ "Just call me" oraz ewentualnie Reni Jusis z magnetycznym kawa³kiem "Magnes" - bardzo lubiê piosenkê Goyi, ale jej wystêp na ¿ywo w Opolu by³ œredni¹ zapowiedzi¹ , myœlê,¿e ciekaw¹ piosenkê ma te¿ Szymon Wydra -

1. THE JET SET
2. RENI JUSIS
3. GOYA
4. SZYMON WYDRA

DZIÊX i pozdrawiam :spiewa:


:spiewa:

[ Dodano: Czw Cze 08, 2006 10:41 am ]
Tornado pisze:Witam,

No po dzisiejszym wysÂłuchaniu nowego utworu Stachurskiego bĂŞdĂŞ musiaÂł zmieniĂŚ zdanie o prawdopodobnych faworytach festiwalu.
UtwĂłr jest po prostu genialny .... jak na demo podobno przystaÂło.
Jestem pod wraÂżeniem i proponujĂŞ wszystkim aby teÂż to sprawdzili :)
http://www.stachursky.org
ten kawaÂłek jest totalnie beznadziejny :nie:

[ Dodano: Czw Cze 08, 2006 10:47 am ]
oto moje typy na Sopot Festiwal - 4 piosenki , ktĂłre mogÂą powalczyĂŚ z piosenkami zagranicznymi o SÂłowika

1. THE JET SET - "Just call me" - najlepsza piosenka
2. Reni Jusis
3. Goya
4. Szymon Wydra

:brawa:
Tanya
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 08 cze 2006, 11:05

Post autor: Tanya »

Hej,

absolutnie zgadzam sie z Proxxy, na festiwialu w sopocie, ktory jest ogromnym wydarzeniem medialnym liczy sie SHOW, a pokazcie mi wykonawce, ktory w tej grupie jest w stanie zrobic show na profesjonalnym, swiatowym poziomie. Jedynie THE JET SET ma szanse zaistnieĂŚ i powalczyĂŚ z zagranicznymi wykonawcami.

Trzymam kciuki za THE JET SET!!!!!!!!!!! Licze, Âże wygrajÂą!!!!!!!!!!!!

:D :D :D
Tanya
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Witajcie - na stronce:

http://www.***

MoÂżna gÂłosowaĂŚ tak jak na Eurowizji 1,2,3,4,5,6,7,8,10 i 12 punktĂłw i wybieraĂŚ w ten sposĂłb najlepszych, ktĂłrzy sÂą nominowani do SÂłowikĂłw. Pozdrawiam.
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

S³uchaj nijaki Proxxy. Po pierwsze Uniatowski nie jest moim faworytem, bo drugie odmienne gusta muzyczne nie s¹ powodem, aby kogoœ publiczne obra¿aÌ. Oczywiœcie mo¿esz pozostaÌ w muzycznym zaœcianku, który charakteryzuje siê zbiorow¹ mod¹ na tandetê: Kiedyœ Disco Polo (Shazza i inne baztalencia), a teraz to hip hop i nie przekonasz mnie, ¿e The Jet set ma jak¹kolwiek wartoœÌ muzyczn¹ podobnie jak Mandaryna. Festiwal to miejsce do œpiewu a nie do Show, ktoœ tu pomyli³ Eurowizjê - pióra, go³e panienki i maski z Sopotem - wcale nie potrzeba na scenie robiÌ wielkiego Show, aby tu wygraÌ. Po prostu trzeba umieÌ spiewaÌ i to na ¿ywo.


Pozatym, cytujesz fragment mojego posta, twierdzisz Âże lubiĂŞ Sumptuastic co jest zupeÂłnÂą nieprawdÂą po nazywam ich ulepszonym Disco Polo, a pozatym w poÂście masz informacjĂŞ, Âże piosenki Sumptuastic jeszcze nie sÂłyszaÂłem gdy to pisaÂłem. Na tamtÂą chwilĂŞ najgorszy byÂł The Jet Set. Pozbawieni wyczucia rytmu , marni Âśpiewacy. I tyle mam do powiedzenia w tej sprawie. OczywiÂście zdajĂŞ sobie sprawĂŞ, Âże kaÂżdy ma inny gust. Dlatego nie mam zamiaru robiĂŚ jakiejÂś ogĂłlnopolskiej akcji przeciw zespoÂłowi The Jet Set. Jak wejdÂą na festiwal - nie skoczĂŞ z mostu, po prostu wiem, Âże bĂŞdzie to skandal w czarnym kolorze jak Mandaryna rok wczeÂśniej, ale media lubiÂą skandale.


Pozdrawiam

P.S TakÂże mam wiĂŞksze wymagania muzyczne niÂż rozdarte gimnazjalistki z Blog 27, czy The Jet set, lub ÂśpiewajÂący bez sensu Jamal.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Tasiu pisze:S³uchaj nijaki Proxxy. Po pierwsze Uniatowski nie jest moim faworytem, bo drugie odmienne gusta muzyczne nie s¹ powodem, aby kogoœ publiczne obra¿aÌ. Oczywiœcie mo¿esz pozostaÌ w muzycznym zaœcianku, który charakteryzuje siê zbiorow¹ mod¹ na tandetê: Kiedyœ Disco Polo (Shazza i inne baztalencia), a teraz to hip hop i nie przekonasz mnie, ¿e The Jet set ma jak¹kolwiek wartoœÌ muzyczn¹ podobnie jak Mandaryna. Festiwal to miejsce do œpiewu a nie do Show, ktoœ tu pomyli³ Eurowizjê - pióra, go³e panienki i maski z Sopotem - wcale nie potrzeba na scenie robiÌ wielkiego Show, aby tu wygraÌ. Po prostu trzeba umieÌ spiewaÌ i to na ¿ywo.


Pozatym, cytujesz fragment mojego posta, twierdzisz Âże lubiĂŞ Sumptuastic co jest zupeÂłnÂą nieprawdÂą po nazywam ich ulepszonym Disco Polo, a pozatym w poÂście masz informacjĂŞ, Âże piosenki Sumptuastic jeszcze nie sÂłyszaÂłem gdy to pisaÂłem. Na tamtÂą chwilĂŞ najgorszy byÂł The Jet Set. Pozbawieni wyczucia rytmu , marni Âśpiewacy. I tyle mam do powiedzenia w tej sprawie. OczywiÂście zdajĂŞ sobie sprawĂŞ, Âże kaÂżdy ma inny gust. Dlatego nie mam zamiaru robiĂŚ jakiejÂś ogĂłlnopolskiej akcji przeciw zespoÂłowi The Jet Set. Jak wejdÂą na festiwal - nie skoczĂŞ z mostu, po prostu wiem, Âże bĂŞdzie to skandal w czarnym kolorze jak Mandaryna rok wczeÂśniej, ale media lubiÂą skandale.


Pozdrawiam

P.S TakÂże mam wiĂŞksze wymagania muzyczne niÂż rozdarte gimnazjalistki z Blog 27, czy The Jet set, lub ÂśpiewajÂący bez sensu Jamal.
SKANDAL?! Czy ogl¹da³eœ dosyÌ tandetne preeliminacje do Konkursu Eurowizji? The Jet Set zaprezentowa³o sie ca³kiem niez³ym wokalem jak na debituantów i zaprezentowali jedn¹ z najlepszych propozycji. Nie mów o nich , ¿e s¹ marni, bo nie s³ysza³eœ jak œpiewaj¹ na ¿ywo. Jet Set nie gra hip-hopu , oni graj¹ muzykê chyba trochê ambitniejsz¹, takie po³¹czenie funku z hip-hopem. Nie mam zamiaru ciê przekonaÌ, poniewa¿ wiem, ¿e ka¿dy ma inny gust- sam nie jestem fanem takiej muzyki, wolê ciê¿sze brzmienia, lecz ten zespó³ jest naprawdê niez³y.
PS . Nie wiem kto tutaj cie obraÂża
proxxy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: środa 17 maja 2006, 23:05

Post autor: proxxy »

Tasiu pisze:S³uchaj nijaki Proxxy. Po pierwsze Uniatowski nie jest moim faworytem, bo drugie odmienne gusta muzyczne nie s¹ powodem, aby kogoœ publiczne obra¿aÌ. Oczywiœcie mo¿esz pozostaÌ w muzycznym zaœcianku, który charakteryzuje siê zbiorow¹ mod¹ na tandetê: Kiedyœ Disco Polo (Shazza i inne baztalencia), a teraz to hip hop i nie przekonasz mnie, ¿e The Jet set ma jak¹kolwiek wartoœÌ muzyczn¹ podobnie jak Mandaryna. Festiwal to miejsce do œpiewu a nie do Show, ktoœ tu pomyli³ Eurowizjê - pióra, go³e panienki i maski z Sopotem - wcale nie potrzeba na scenie robiÌ wielkiego Show, aby tu wygraÌ. Po prostu trzeba umieÌ spiewaÌ i to na ¿ywo.


Pozatym, cytujesz fragment mojego posta, twierdzisz Âże lubiĂŞ Sumptuastic co jest zupeÂłnÂą nieprawdÂą po nazywam ich ulepszonym Disco Polo, a pozatym w poÂście masz informacjĂŞ, Âże piosenki Sumptuastic jeszcze nie sÂłyszaÂłem gdy to pisaÂłem. Na tamtÂą chwilĂŞ najgorszy byÂł The Jet Set. Pozbawieni wyczucia rytmu , marni Âśpiewacy. I tyle mam do powiedzenia w tej sprawie. OczywiÂście zdajĂŞ sobie sprawĂŞ, Âże kaÂżdy ma inny gust. Dlatego nie mam zamiaru robiĂŚ jakiejÂś ogĂłlnopolskiej akcji przeciw zespoÂłowi The Jet Set. Jak wejdÂą na festiwal - nie skoczĂŞ z mostu, po prostu wiem, Âże bĂŞdzie to skandal w czarnym kolorze jak Mandaryna rok wczeÂśniej, ale media lubiÂą skandale.


Pozdrawiam

P.S TakÂże mam wiĂŞksze wymagania muzyczne niÂż rozdarte gimnazjalistki z Blog 27, czy The Jet set, lub ÂśpiewajÂący bez sensu Jamal.



s³uchaj TASIU, czy jak ci tam, jesteœ muzycznie skrêcony w tandetnym kierunku, ¿a³osne porównania po³ó¿ razem ze sob¹ do ³ó¿eczka, nie obra¿aj ludzi s³uchaj¹cych muzy dla bardziej ni¿ ty wybrednych, masz gluta w uchu to idŸdo laryngologa niech ciê przepcha, co masz do ludzi s³uchaj¹cych Jamala czy Blog 27???

A co do The Jet Set to trafiasz jak kul¹ w p³ot/// oni s¹ poza t¹ ca³¹ konkurencj¹, z prostej przyczyny// S¥ NAJLEPSI!!!!!!!!!!! :klamca:
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Skoro ludzie gÂłosujÂą na takich jak KaczyĂąscy, to i takie The Jet Set moÂże im siĂŞ podobaĂŚ. To tyle co mam do powiedzenia w tej sprawie. Pozatym ja ci nie mĂłwiĂŞ gdzie masz siĂŞ udaĂŚ, Âże swoim tandetnym gustem i na tym wolaÂłbym zakoĂączyĂŚ tÂą bezsensownÂą dyskusjĂŞ, ktĂłrÂą sam zaczynasz. Dla mnie hip hop jest nĂŞdzny i tandetny, jeÂśli dla ciebie to ambitna muzyka - moÂżesz tak myÂśleĂŚ i myÂśl tak dalej nie wyzywajÂąc wszystkich innych od gÂłupkĂłw i kretynĂłw, no chyba, Âże dla ciebie to standard.

[ Dodano: Czw Cze 08, 2006 2:56 pm ]
Pozatym zobaczcie jak dosz³o do tej dyskusji moi drodzy internauci. Oto poœród wielu dobrych opinii na temat The Jet Set pojawi³a siê jedna osoba, która ma nadziejê, ¿e The Jet set nie przejdzie do fina³u, a ju¿ jeden forumowicz rozpoczyna atak na mnie jakbym zaklina³, jakby moja jedna opinia mia³a zdecydowaÌ o byc albo nie byÌ The Jet Set. Ju¿ rozpocz¹³ siê atak, bo jedna osoba œmia³a skrytykwoaÌ wasze gusta. Teraz wytaczacie ró¿ne obraŸliwe s³ówka, ¿eby mnie uciszyÌ, czy boicie siê, ¿e byÌ mo¿e komuœ jeszcze mo¿e siê nie spodobaÌ The Jet set ? Chyba po takim przyjêciu jakie próbujecie zrobiÌ mi, nikt nie œmie skrytykowaÌ The Jet Set. To jest po prostu chore i przykre.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Ula_Pati
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 08 cze 2006, 22:13
Lokalizacja: Słupsk/Zabrze

Post autor: Ula_Pati »

Naszym zdaniem powinien wygraÌ Stachursky. Jego piosneka jest wyjatkowa , zdecydowanie ró¿ni sie od pozosta³ych. Oprócz pieknej muzyki, posiada równie¿ s³owa wobec których nie mo¿na pozostaÌ obojêtnym.
Poprostu jest genialna !!!
JeÂśli nie sÂłyszeliscie tej piosenki to ÂżaÂłujcie!!!
Stawiamy na Stachursky'ego!!!


Pozdrawiamy
Tanya
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 08 cze 2006, 11:05

Post autor: Tanya »

hej Tasiu,

wydaje mi sie porownywanie the jet set z mandaryna jest bardzo nie na miejscu, nie mam nic przeciwko mandarynie, ale SASHA I TRAY z THE JET SET potrafiÂą ÂśpiewaĂŚ, POTRAFIÂĄ, slyszyalam ich a cappela na koncercie, sÂą Âświetni, prezentujÂą bardzo wysoki, profesjonalny poziom. LiczĂŞ, Âże bĂŞdÂą walczyĂŚ o sÂłowika , a ich wystĂŞp w Sopocie przejdzie do historii i nie bĂŞdzie to Âżaden skandal tylko Owacja dla tego mÂłodego zespoÂłu.

Sa gusta i guÂściki. Podobno o gustach sie nie dyskutuje. ProponujĂŞ nie mieszaĂŚ polityki i braci KaczyĂąskich do ArtystĂłw, muzykĂłw i innych, jak ja, wykonujÂących wolny zawĂłd.


Pozdrawiam
Tanya
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Dziœ w TT wyczyta³em artyku³ o Sopot Festival. Trzeciego dnia festiwalu odbêdzie siê koncert "Jak za dawnych lat". Na scenie zobaczymy: H. Vondrackov¹, Marylê, Karela Gotta, Demissa Roussosa oraz Drupiego. To mo¿e przyci¹gn¹Ì wielu widzów zarówno starszych jak i m³odszych, mo¿e te¿ przypomnieÌ, ¿e to jest ten stary, w³aœciwy SOPOT FESTIVAL, a nie jak sugeruje Jedynka jakiœ inny.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzisiaj rano widziaÂłem powtĂłrkĂŞ koncertu Beaty Kozidrak i zespoÂłu Bajm na Sopot Festival 2005 na TVN Siedem. :roll:

TakÂże juÂż lecÂą reklamy festivalu, ale narazie o tym, Âże w Radiu ZET trwajÂą polskie eliminacje... :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości