TVN Meteo

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Rozczarujê Ciê tobi. Ani Zubilewicz ani Maja Popielarska w TVN Meteo w ogóle nie prowadz¹ pogody i to od doœÌ dawna. Teraz prognozy prezentuj¹ tam tylko: Agnieszka Górniakowska, Agnieszka Cegielska, Omenaa Mensah, Hubert Radzikowski i Bart³omiej Jêdrzejak.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Marcin pisze:Rozczarujê Ciê tobi. Ani Zubilewicz ani Maja Popielarska w TVN Meteo w ogóle nie prowadz¹ pogody i to od doœÌ dawna.
to prawda, ale czĂŞsto mozna ich spotkaĂŚ w TVN24 w roli prezenterĂłw pogody
firmujacych TVN Meteo.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja nie o Âżadnym programie, ale o zadaniu TVN Meteo:
Meida2 pisze:Od 24 kwietnia 2006 roku TVN Meteo jest wy³¹cznym dostawc¹ prognozy pogody dla wyprawy Falvit Everest Expedition 2006, w której bierze udzia³ dziennikarka Martyna Wojciechowska. Synoptycy TVN Meteo bêd¹ opracowywaÌ prognozy pogody dla wysokoœci 6000, 7000, 8000 m. n. p. m. i dostarczaÌ je uczestnikom wyprawy.

-Niew¹tpliwie jest to ogromny sukces, ale jednoczeœnie wyzwanie dla zespo³u TVN Meteo. Nigdy wczeœniej nie mieliœmy tak odpowiedzialnego zadania. Wspó³pracujemy jednak
z najlepszymi synoptykami w kraju i korzystamy z najnowoczeÂśniejszego systemu
do opracowywania danych pogodowych - Meteorlogix, wiĂŞc myÂślĂŞ, Âże nie zawiedziemy zaufania, jakim obdarzyÂła nas ekipa Falvit Everest Expedition 2006- mĂłwi szef TVN Meteo, Tomasz Jaros.
To chyba tylko dlatego, Âże TVN Meteo jest patronatem medialnym projektu "Everest Expedition 2006". :> No, ale jednak jest to spore wyzwanie dla synoptykĂłw tej stacji. :> Moze to teÂż bĂŞdzie jakas promocja tej stacji? :roll: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

Post autor: Enceladus »

Jakie wyzwanie! PrzecieÂż TVN Meteo nie prognozuje pogody tylko biorÂą wszystkie dane z amerykaĂąskiego Meteorlogix, ktĂłry dostarcza im dane samoaktualizujÂące siĂŞ. Ostatecznie wiĂŞc prognozĂŞ dla Mount Everestu nie bĂŞdzie prognozowaĂŚ TVN Meteo a amerykaĂąska firma "DTN/Meteorlogix" z siedzibÂą w mieÂście Burnsville w stanie Minnesota.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ostatnio poziom TVN Meteo moim zdaniem bardzo siê podniós³. Do "Mai w ogrodzie" i sezonowych programów Mensah doszed³ sta³y magazyn Jêdrzejaka "Czy wiesz, ¿e" i te codzienne relacje z Mount Everest. To nieprawdopodobne, ale wczoraj w TVN Meteo natrafi³em na filmow¹ relacjê z Kolumbii - dotyczy³a tamtejszych powodzi. Do tego komentarze, wyjaœnienie sytuacji, prognozy - zupe³nie jak w TVN24. :devil: Teraz by³o po³¹czenie z Chorwacj¹ i Zubilewiczem. Zauwa¿y³em te¿, ¿e teraz pogoda dla œwiata jest bardzo dok³adna, a nie prawie ogólnikowa, jak dawniej.
Co jeszcze bym poprawiÂł? Pasek informacyjny - podziaÂł na PolskĂŞ, ÂŚwiat i TVN Meteo. W "Polska" poza informacjami z kraju, miasto i temperatura - jak w pogodzie po Wydarzeniach, tak samo w Âświecie, a TVN Meteo - oferta stacji, ktĂłrej w obecnym pasku jest sporo.
No i jakieÂś Âładne porzÂądne studio meteo. Wystarczy wstawiĂŚ tam ekran, taki jak w studiu "FaktĂłw Ludzi PieniĂŞdzy" albo w studiu TVN24. I wystarczy.
WidaĂŚ, Âże starajÂą siĂŞ coÂś robiĂŚ. :hyh:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

W porĂłwnaniu z pierwszym rokiem istnienia obecna oprawa stacji jest o wiele lepsza. DenerwowaÂło mnie to, gdy ekran byÂł dzielony na czĂŞÂści - w jednej mapa, w drugiej prognoza, w kolejnej reklamy. Teraz jest o wiele wiele lepiej. Podoba mi siĂŞ program Omeny Mensah, jest bardzo ciekawy i trochĂŞ podobny do emitowanego w zeszÂłym roku "Polska na weekend".
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

khornik pisze:Podoba mi siĂŞ program Omeny Mensah, jest bardzo ciekawy i trochĂŞ podobny do emitowanego w zeszÂłym roku "Polska na weekend".
tak, ale ten program prowadzony byÂł przez takiego fajnego goÂścia ...
no wÂłasnie jak on siĂŞ nazywaÂł ?
Âświetnie prowadziÂł te programy - lepiej niÂż Omena.
Szkoda, Âże go juÂż nie ma ...
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

sybic pisze:tak, ale ten program prowadzony byÂł przez takiego fajnego goÂścia ...
no wÂłasnie jak on siĂŞ nazywaÂł
Grzegorz Mostowicz-Gerszt
(ur. 28 sierpnia 1966) - polski aktor.

Ukoùczy³ wydzia³ aktorski na Paùstwowej Wy¿szej Szkole Teatralnej we Wroc³awiu (1986-1991). Po studiach pracowa³ w Teatrze Wspó³czesnym we Wroc³awiu oraz w innych teatrach. Wykonawca roli drugoplanowych w polskich filmach i serialach, gdzie czêsto by³ obsadzany w rolach osób ze œwiata przestêpczego. Wystêpowa³ równie¿ w Teatrze Telewizji.


[ Dodano: Czw Cze 15, 2006 9:14 am ]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DziÂś na antenie TVN Meteo zadebiutuje nowa pogodynka - Dorota Gardias
Media2.pl pisze:Nowa prezenterka TVN Meteo

Znana widzom lubelskiego oddziaÂłu TVP prezenterka pogody Dorota Gardias zadebiutuje w BoÂże CiaÂło jako prowadzÂąca serwisy pogodowe w TVN Meteo. Z telewizjÂą publicznÂą zwiÂązana byÂła od piĂŞciu lat, gdzie teÂż zajmowaÂła siĂŞ tematykÂą pogodowÂą.

Jest absolwentk¹ Uniwersytetu Marii Curie-Sk³odowskiej na dwóch kierunkach: animator i mened¿er kultury oraz pedagogika przedszkola. Jej hobby to psychologia dzieciêca, taniec wspó³czesny, moda i muzykoterapia.

TVN Meteo to pierwsza w Polsce telewizja poÂświĂŞcona pogodzie i wszystkiemu, co jest
z niÂą zwiÂązane. Nie tylko rzetelnie i dokÂładnie informuje o pogodzie w kraju i na Âświecie, ale przypomina takÂże o tym, co warto zrobiĂŚ w najbliÂższym czasie - podsuwa pomysÂły, gdzie pojechaĂŚ, co zobaczyĂŚ i jak najlepiej wykorzystaĂŚ kaÂżdÂą pogodĂŞ.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dziœ pani Gardias zadebiutowa³a, muszê przyznaÌ, ¿e wygl¹da bardzo ³adnie i fajnie opowiada o chmurkach i s³onkach. :D Wró¿ê jej dobr¹ przysz³oœÌ, mo¿e trafi do TVN24 kiedyœ albo do DDTVN chocia¿. :D

Dziœ rano widzia³em relacjê z jakiegoœ paùœtwa, gdzie grozi wybuch wulkanu, teraz lecia³ magazyn Tomasza Zubilewicza "Podró¿uj z Tomkiem Zubilewiczem". :lol2: No, no, no. :D


[ Dodano: Czw Cze 15, 2006 7:24 pm ]
O, a stronĂŞ majawogrodzie.pl widzieliÂście? :shock: ÂŚwietna!
Bajtek-fm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 15 cze 2006, 19:45
Kontakt:

Post autor: Bajtek-fm »

Witam serdecznie. Mam ogromnÂą proÂśbĂŞ. Czy ktoÂś mĂłgÂłby zrobic parĂŞ capsĂłw z prognozy pogody z Dorota Gardias ? ChciaÂłbym umieÂściĂŚ je na stronce www.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:O, a stronĂŞ majawogrodzie.pl widzieliÂście? :shock: ÂŚwietna!
:shock: :o GdybyÂś nie Ty to bym o niej nigdy siĂŞ nie dowiedziaÂł. :> Faktycznie Âświetna i co mnie zdziwÂło nie jest na Onecie. :> Nawet na dole strony sÂą linki do oficjalnych witryn stacji z Grupy TVN. :roll:

Przy³¹czam siê do proœby Bajtek-fm. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Obrazek

Nooo... Mamy kolejnÂą OmenkĂŞ! :devil: Gdyby zechciaÂła siĂŞ tak do pogody ubieraĂŚ, to zrobiÂłaby prawdziwÂą furrorĂŞ! :D To kto zaÂłoÂży wÂątek najwiĂŞkszego fana? :lol: W TVN powinni zrobiĂŚ wieczorne wydanie Pogody - prowadzÂą O. Mensah, D. Gardias i A. Cegielska, ktĂłra dziÂś butĂłw nawet nie miaÂła! :devil:
Bajtek-fm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 15 cze 2006, 19:45
Kontakt:

Post autor: Bajtek-fm »

To moÂże ja siĂŞ podejmĂŞ :-) Na razie zapraszam wszystkich na mojÂą stronkĂŞ Doroty Gardias . Stronka wyglÂąda troche po partyzancku, ale zostaÂła oddzielona od innej i w wolnych chwilach jest uzupeÂłniana. Nie naleÂży rownieÂż zapominaĂŚ o innej pogodynce Marcie HaÂłas od ktĂłrej to wszystko siĂŞ zaczeÂło.
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Capsy Doroty Gardias z wczoraj:
Obrazek Obrazek
roch_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: środa 09 sie 2006, 18:46
Lokalizacja: Łódź

Nowa odsÂłona strony tvn METEO

Post autor: roch_k »

Nie wiem czy wchodizliÂście,a le jst nowa odsÂłona strony TVN METEO. Jak dla mnei super. Komentujcie.

http://tvnmeteo.pl :lol:
6. urodziny tvn24 (9 sierpnia 2001 - 9 sierpnia 2007)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość