[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Dobry wieczĂłr TVN to byÂłby niezÂły eksperyment :D niesety wieczorem w TV ludzie wolÂą filmy a nie dynamiczne programy.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Moja fantazja dotyczÂąca programu Dobranoc TVN:
:arrow: musiaÂłby on lecieĂŚ w godzinach dla bardzo nocnych markĂłw, po 23:00
:arrow: powinien zaczynaĂŚ siĂŞ od serwisu informacyjnego, podumowujÂącego wydarzenia caÂłego dnia :P
:arrow: mogÂłby poruszaĂŚ tematy bardziej "nocne" niÂż to co moÂżemy oglÂądaĂŚ w porankach
:arrow: powinny wystĂŞpowaĂŚ w nim ( trochĂŞ to juÂż oklepane) zespoÂły muzyczne
:arrow: musia³oby byÌ tu mnóstwo reklam, ¿eby ka¿dy usn¹³by na tym programie :devil:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

PodobaÂł mi siĂŞ ten tydzieĂą z DD TVN. Dobrze, Âże jest duÂżo informacji, jednak w dni powszednie dziejÂą siĂŞ waÂżniejsze wydarzenia niÂż w weekendy. Plusem jest subiektywny przeglÂąd prasy. Dobrze, Âże w tygodniu sÂą pewne maÂłe zmiany w wyglÂądzie studia. Mam nadziejĂŞ, Âże jeÂśli dojdzie do codziennej emisji to program bĂŞdzie trwaÂł do 9.30. Gdyby program byÂł emitowany o 7.30 bĂŞdzie miaÂł problem, bo po wakacjach "Pytanie na Âśnaidanie" bĂŞdzie emitowane od 8.00.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

A wiêc znamy wyniki Dzieù Dobry w tygodniu- no có¿ - nie wró¿y to zbyt dobrzez. Z jednej strony zawiod³a chyba reklama i ma³o osób wiedzia³o o tym teœcie,a z drugiej mo¿e to i lepiej nie zmieniaÌ czegoœ co jest dobre- niech Dzieù Dobry pozostanie tylko w weekendy, wtedy chyba jako jedyny bêdzie w soboty i niedziele; byÌ mo¿e inne stacje widz¹c sukces DD TVN zrobi¹ weekendowe poranki. Wtedy Dzieù Dobry bêdzie siê czymœ wyró¿nia³o- dniem emisji :D
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

WedÂług mnie "DzieĂą dobry TVN" miaÂłoby dobre wyniki tylko wtedy, gdy prowadziÂłaby para: Rusin & Meller. Magda z JolkÂą minĂŞÂły siĂŞ z powoÂłaniem (ale to jest tylko moje zdanie!).
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

:):):) Nie tylko my tak uwaÂżamy Kelly ;)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Osobiœcie tez bardziej wolê duet Meller- Rusin, ale z równie podobna przyjemnoœcia ogl¹dam wydania DDTVN z Jolk¹ i Madzi¹ w roli g³ównej, jakby nie by³o te panie to tez profesjonalistki, a dwa to Kinga musi mieÌ chocia¿by co drugi weekend wolny dla swoich pociech.
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Teraz tylko pozostaÂło nam czekaĂŚ do sierpnia... Szkoda, Âże 19.08 prowadziÂły bĂŞdÂą Magda i Jolka :/ :(
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No to juÂż wiemy, Âże "DzieĂą Dobry TVN" nie bĂŞdzie od jesieni nadawane codziennie:
Press pisze:Wbrew zapowiedziom weekendowy poranny program "DzieĂą dobry TVN" od jesieni nie bĂŞdzie nadawany codziennie. Oficjalnym powodem sÂą zbyt wysokie koszty produkcji.

– W tegorocznym budÂżecie nie mamy ÂśrodkĂłw na takÂą operacjĂŞ – mĂłwi dyrektor programowy TVN-u Edward Miszczak. WedÂług niego program ten codziennie moÂże siĂŞ pojawiĂŚ dopiero w 2007 roku.


Nie szkoda mi, poniewaÂż i tak pewnie bym nie mĂłgÂł zobaczyĂŚ tego programu od wrzeÂśnia. :roll: Wiadomo - szkoÂła... :roll: MoÂże przez te parĂŞ miesiĂŞcy DDTVN zyska jeszcze na popularnoÂści i danie go w 2007 roku bĂŞdzie bardziej opÂłacalne? No i tez muszÂą trochĂŞ wydaĂŚ na dobrÂą kampanie reklamowÂą, bo bez tego ani rusz... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Deklaracja Miszczaka, ktĂłry mĂłwi o wysokich krsztach produkcji programu i Âże mogÂą siĂŞ zdecydowaĂŚ na to dopiero za rok jest dla mnie wielkim zaskoczeniem.
Notabene program w tygodniu nie moÂże kosztowaĂŚ jakoÂś Âśmiertelnie duÂżo, a warto powalczyĂŚ o udziaÂły, bo rano TVN ma zaledwie 7,5%... To bardzo maÂło... To juz testowe, o ktĂłrym nikt nie wiedziaÂł miaÂło 11%...

Przecie¿ w tygodniu odpada jeden serwisant, bo s¹ wspólne serwisy, ponadto reporter tylko 1 - bohater dnia i Ola Bajka. Pogoda te¿ realizowana przy okazji tej dla TVN24... WiêkszoœÌ dzieje siê w studiu - tam przegl¹dy prasy, zapowiedŸ wydarzeù dnia, trochê kuchni, goœcie... Weekend kosztuje znacznie wiêcej - dodatkowa organizacja serwisów, d³u¿szy czas trwania, wiêcej reporta¿y itd. itp.

Przypuszczam, Âże powĂłd jest zupeÂłnie inny, a Miszczak coÂś krĂŞci...
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

Marcin pisze:

Przecie¿ w tygodniu odpada jeden serwisant, bo s¹ wspólne serwisy, ponadto reporter tylko 1 - bohater dnia i Ola Bajka. Pogoda te¿ realizowana przy okazji tej dla TVN24... WiêkszoœÌ dzieje siê w studiu - tam przegl¹dy prasy, zapowiedŸ wydarzeù dnia, trochê kuchni, goœcie... Weekend kosztuje znacznie wiêcej - dodatkowa organizacja serwisów, d³u¿szy czas trwania, wiêcej reporta¿y itd. itp.

Przypuszczam, Âże powĂłd jest zupeÂłnie inny, a Miszczak coÂś krĂŞci...
Sam widzisz, Âże w tygodniu po prostu byÂłoby nudno. Mniej atrakcji, mniej goÂści, krĂłtszy program. Lepsza dobra praca w weekend niÂż sztuczne nakrĂŞcanie programu przez 7 dni.

Poza tym tylko jacyÂś nienormalni oglÂądajÂą telewizjĂŞ porannÂą siedem dni w tygodniu. A jak opuszczĂŞ jeden odcinek :hmm: katastrofa :(
annak
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: środa 21 cze 2006, 19:53
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

BÂŁAGAM

Post autor: annak »

CZY KTO¦ MA NAGRANE DD TVN Z SÊDZI¡ WESO£OWSK¡, B£AGAM BARDZO MI ZALE¯Y :(
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

no ja siê do³¹czam do proœby annak
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i pojawiÂły siĂŞ zapowiedzi startu DDTVN po wakacjach :D Zgodnie z zapowiedziami startujemy 19 sierpnia czyli...juÂż za tydzieĂą :lol:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ciezysz siĂŞ TVN_FAN'ie? :D Nawet z tego, Âże z sopockiej plaÂży sÂłowami "dzieĂą dobry" powitajÂą nas dwie panie - Magdalena MoÂłek i Jolanta PieĂąkowska? :twisted: :devil:

Ja siĂŞ cieszĂŞ, bo znowu rano w weekendy bĂŞdzie co ogladaĂŚ. :D Hehe tylko Âżeby nie padaÂło! :devil: :spiewa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości