POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

pawell pisze:Dziœ (o 12 - raczej to nie by³a premiera) widzia³em niemieck¹ wersjê programu "Grasz czy nie grasz" - "Deal or no Deal" nadawany na SAT.1 Mogê z ca³¹ pewnoœci¹ powiedzieÌ, ¿e polszmatowska wersja jest o wiele, wiele lepsza. :]
Wersjê, któr¹ dziœ ogl¹damy w Polsacie Sat1 pokazywa³a od maja 2002 roku, wówczas to równie¿ program nazywa³ siê "Der MillionenDeal" i prowadzony by³ przez Lindê de Mol (wczeœniej prezentowa³a inny teleturniej w RTL "Einer gegen 100", a w 1994 wspó³prawdzi³a niemieck¹ edycjê "Mamy Ciê"). W czerwcu 2005 pojawi³ siê"Deal or No Deal - Die Show der GlßcksSpirale" o nieco zmienionych zasadach, stawiaj¹cy bardziej na show ni¿ jak¹kolwiek wiedzê (nie ma ju¿ eliminacji tak d³ugiej jak kiedyœ, nie wiem jak wygl¹da teraz, ostatnio w œrodê teleturniej widzia³em dopiero od 20:17, czyli ominê³y mnie 2, 3 minuty) :) Obecnie program prowadzi Guido Cantz, a ten pojawia siê tylko w okresie letnim (czerwiec -sierpieù) - widownia z ostatniej œrody -2,43 mln i 11 proc. udzia³ów w rynku (podczas gdy Sat1 ma 10 w skali roku).

Teraz kilka moich s³ów na temat wczorajszego koncertu TOP, który jest czêœci¹ ca³ego "TOP Trendy". Ca³kiem sympatyczna impreza, choÌ nie wszystko by³o tak jak mo¿na by³o sobie wymarzyÌ. Prowadzenie Reni pozostawia³o sobie wiele do ¿yczenia, pomys³ "Dowborów" ¿enuj¹cy, wszak wiadomo by³o, ¿e ¿adna z kandydatek oprócz Reni plebiscytu nie wygra (reszta bowiem mia³a wystêp na scenie tego wieczoru) :roll: Zmienia³a kreacje, podobnie jak Jaskólska na SF 2005, a gwiazdy zapowiada³y gwiazdy (i znowu podobie jak podczas TVNowego festiwalu, choÌ tutaj nie wystêpowa³y, a z prezentuj¹cymi siê na scenie muzycznej powi¹zani byli kodem) :lol: Scena ³adna, zobaczymy jaka bêdzie w sierpniu i wrzeœniu na kokurencyjnych festiwalach (rok temu w³aœnie TVN mia³ najoryginalniejsz¹). Reklam nie za du¿o (i dobrze!), co 45-50 minut po minut 10 :D

Mandaryna ÂżaÂłosna, aÂż dziw, Âże jeszcze Âśmie siĂŞ pokazywaĂŚ na scenie :twisted: Jako jedyna ÂśpiewaÂła z playbacku, jakie to byÂło ÂżenujÂące gdy zapowiadaÂła ostatni utwĂłr taka zmĂŞczona i ledwo mĂłwiÂąca, a "ÂśpiewaÂła" juÂż piĂŞknym gÂłosem, a tych czerwonych ozdĂłb (dredĂłw?) na gÂłowie nie skomentujĂŞ :devil:
Najlepiej to chyba publicznoœÌ bawi³a siê przy Kombii, konceertu Kiljaùskiego, BAJMU i Brodki nie widzia³em (prze³¹cza³em na "Szk³o.." w TVN24). Dziœ raczej tylko spogl¹dnê, ma³o mnie interesuje dzisiejszy program 8)
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

TopTrendy sÂą z roku na rok coraz lepsze. Dobre prowadzenie, dobrze, Âże koncert wspĂłlprowadziÂła piosenkarka. Zgadzam siĂŞ z Kajetanem, Âże pomysÂł DowborĂłw byÂł ÂżenujÂący. Komus kto to wymyÂślaÂł wydawaÂło siĂŞ, Âże ma poczucie humoru. Reszta koncertu dobra, takÂże pod wzglĂŞdem realizacyjnym. OglÂądam wÂłaÂśnie poczÂątek TrendĂłw na razie pani CzubĂłwna sobie radzi a Tomasz Jachimek wjechaÂł na scenĂŞ w kartonie. :D
A wystep Mandaryny byÂł wczoraj fatalny. ChciaÂła nie daĂŚ plamy ÂśpiewajÂąc z playbacku, a tymczasem wyszÂło jeszcze gorzej.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

TOPtrendy bardzo dobrze, z roku na rok coraz lepiej- najgorsza byÂła Mandaryna, ktora niczym nie zaskoczyla, no ewentualnie robakami na gÂłowie. Dziwi mnie sÂłaby wokalnie wystĂŞp Beaty Kozidrak, ktĂłra stara siĂŞ coraz bardziej upodobniĂŚ do Dody-Brody- z jej glosem ewidentnie cos szwankowaÂło :roll:

[ Dodano: Nie Lip 16, 2006 10:57 am ]
Kajetan pisze:
pawell pisze:Dziœ (o 12 - raczej to nie by³a premiera) widzia³em niemieck¹ wersjê programu "Grasz czy nie grasz" - "Deal or no Deal" nadawany na SAT.1 Mogê z ca³¹ pewnoœci¹ powiedzieÌ, ¿e polszmatowska wersja jest o wiele, wiele lepsza. :]
Tak, wersja POLSATU jest lepsza, ciekawsza i bardziej dynamiczna. Nie podoba mi siê w niemieckiej to, ¿e na kanapie siedzi wiêcej przyjació³. Kwoty te¿ maj¹ trochê kiepskawe, nie pasuj¹ mi mo¿e dlatego, ¿e jestem nieprzyzwyczajony . :?
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Czy k³ótnia miêdzy kierownictwem Polsatu a Kub¹ Wojewódzkim zakoùczy siê odejœciem najbardziej znanego showmana tej stacji?
Przedstawiciele telewizji zaklinajÂą siĂŞ, Âże Polsat bĂŞdzie kontynuowaĂŚ emisjĂŞ „Kuby WojewĂłdzkiego". Gwiazda nie chce rozmawiaĂŚ o caÂłej sprawie, podaÂł "Dziennik".

Wszystko rozstrzyga³o siê w minionym tygodniu. Kuba Wojewódzki mia³ wspó³prowadziÌ sobotni koncert Trendy na festiwalu w Sopocie . Tak siê nie sta³o. W jego miejsce wskoczy³ satyryk Tomasz Jachimek, który wspólnie z Micha³em Koterskim i Krystyn¹ Czubówn¹ byli gospodarzami show.

W trakcie koncertu pojawiÂła siĂŞ nagrana wypowiedÂź WojewĂłdzkiego, ktĂłry przeprosiÂł widzĂłw, Âże nie poprowadzi koncertu i wytÂłumaczyÂł, Âże chodzi o sprawy prywatne i rodzinne. Jakie konkretnie? Nie sprecyzowaÂł. Nagranie wykonano w Warszawie, WojewĂłdzki nie pojawiÂł siĂŞ w Sopocie.

-Zaproponowano mi prowadzenie koncertu cztery dni przed jego startem- Nie wiem, dlaczego Kuba nie poprowadziÂł show - mĂłwi Tomasz Jachimek. WojewĂłdzki nie chciaÂł rozmawiaĂŚ z „Dziennikiem".

WedÂług nieoficjalnych informacji "Dziennika" Kuba WojewĂłdzki nie poprowadziÂł koncertu, bo nie zgodziÂł siĂŞ na wykreÂślenie ze scenariusza niektĂłrych swoich kwestii. Ale nie tylko o to poszÂło. Kolejnym elementem sporu miaÂły byĂŚ pieniÂądze. Polsat nie chciaÂł zgodziĂŚ siĂŞ na warunki finansowe, jakie postawiÂł WojewĂłdzki.

-Nie uzgodniliœmy wszystkich szczegó³ów, dlatego nie by³o Kuby - ucina Aleksander Myszka, prezes telewizji Polsat

Dopytywany, o co konkretnie chodzi, uchylaÂł siĂŞ od odpowiedzi. Gdy “Dziennik' zapytaÂł, czy konflikt spowoduje, Âże programu WojewĂłdzkiego nie zobaczymy od jesieni, prezes Myszka wypaliÂł: - Sprawy finansowe i artystyczne nie mogÂą nas dzieliĂŚ. Program WojewĂłdzkiego jest zaplanowany w jesiennej ramĂłwce i wierzĂŞ, Âże nic w tym zakresie siĂŞ nie zmieni.

Pytanie jest jednak inne: co zrobi sam Wojewódzki? Wielokrotnie w swoim programie mówi³, ¿e jest jedynym wolnym dziennikarzem w Polsce. Czy jeœli teraz stacja nie pozwala mówiÌ mu wszystkiego, czy nadal bêdzie mia³ w niej program? - Myœlê, ¿e Kuba dogada siê z Polsatem i konflikt zostanie za¿egnany. A poza tym, gdzie mia³by pójœÌ? Przecie¿ nie do TVN - mówi jego przyjaciel Micha³ Figurski, dyrektor programowy Antyradia.
No, no ,no czy¿by Wojewódzki chcia³ dobiÌ Polsat? Z jedenj strony mo¿e to byÌ tylko rozdmuchane nieporozumienie, a z drugiej mo¿e pocz¹tek koùca ery Kuby w Polsacie? Poza tym gdzie ta gwiazda mia³aby siê podziaÌ. WiêkszoœÌ napewno powie, ¿e oczywiœcie w TVN. Ja myœlê jednak, ¿e Wojewódzki wcale by tak chêtnie do TVN-u nie przeszed³. Gdyby jednak to siê sta³o to by³oby to jeden z najwa¿niejszych i najbardziej obiecuj¹cych transferów historii stacji. WypowiedŸ Figurskiego traktujê jednak trochê "antyradiowej" przekornoœci.

ÂźrĂłdÂło: WirtualneMedia.pl
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

khornik pisze:WiêkszoœÌ napewno powie, ¿e oczywiœcie w TVN. Ja myœlê jednak, ¿e Wojewódzki wcale by tak chêtnie do TVN-u nie przeszed³.
A ja myœlê, ¿e wcale TVN tak chêtnie by Wojewódzkiego nie przyj¹³. :devil: :twisted: Powodem mog³oby byÌ czêste teksty antyTVN w jego programie. :> Ogólnie wydaje mi siê, ¿e jest Ÿle nastawiony do TVN-u. :roll:

Poza tym uwaÂżam, Âże wszystko dobrze siĂŞ skoĂączy i WojewĂłdzki dalej bedzie miaÂł to swoje show w polszmacie. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nigdy w ¿yciu nie chcia³bym widzieÌ tego pana na antenie TVN. :] On jest pusty, jak opakowania pró¿niowe Mango... :? A szczególnie poziom jego rozmów w programie... :] Nie wiem, jak Was, ale mnie nie fascynuje to, jak bezczelnie obra¿a goœci... Ja nie s¹dzê, ¿e jego program to show. Jego program to kartoflisko. Pamiêtam jak Doda Elektroda wyla³a na niego wodê z dzbanka... :devil: Jeszcze powinna mu nim w ³eb waln¹Ì. :hyh:
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Marcin pisze:Pamiêtam jak Doda Elektroda wyla³a na niego wodê z dzbanka... :devil: Jeszcze powinna mu nim w ³eb waln¹Ì. :hyh:
A on mĂłgÂłby jej oddaĂŚ. ByÂłoby sprawiedliwie :devil:
pawell pisze:A ja myœlê, ¿e wcale TVN tak chêtnie by Wojewódzkiego nie przyj¹³. :devil: :twisted: Powodem mog³oby byÌ czêste teksty antyTVN w jego programie. :> Ogólnie wydaje mi siê, ¿e jest Ÿle nastawiony do TVN-u.
Pewnie, ¿e go TVN nie przyjmie, nie starczy mu odwagi. Wywalili "Ale plama", z marnych powodów, a mieliby przygarn¹Ì Wojewódzkiego? Oj niee...
TVN ju¿ wywo³a³ zgorszenie wprowadzaj¹c BB, tyle mu starczy. :devil: Panowie W. chc¹ teraz rozszerzaÌ dzia³anoœÌ, a nie bawiÌ siê w kontrowersyjnoœÌ.
A WojewĂłdzki nawet gdyby wyleciaÂł od Solorza, nie musi byĂŚ przecieÂż dziennikarzem tv. Zostaje mu radio i prasa.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

JeÂśli go wywalÂą to mĂłgÂłby "za karĂŞ" zostaĂŚ redaktorem naczelnym :lol: To w Polsce normalna praktyka.
Zona Ibisza zostaÂła szefowÂą JOY, Meller redaktorem naczelnym PLABOYa a Figurski szefem stacji ANTYRADIO. :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

ZapomniaÂłeÂś o PieĂąkowskiej- w Twoim Stylu. Chyba tylko Monika Richardson poszÂła z cv, po ludzku do redakcji. :hahaha: :hahaha: (to taki Âżart)
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

SzczegĂłly z nowym tanecznym programem Polsatu z MandarynÂą 8) Polsat zamierza puszczaĂŚ ten program w Niedziele ;) bo myÂślÂą Âże pokonaja Taniec z Gwiazdami 8)
Polsat rusza z nowym tanecznym show

- Potem zdecydujemy co dalej - mĂłwi "Dziennikowi" Marcin Perzyna, szef impresariatu stacji. - PokaÂżemy je z myÂślÂą o jesiennej ramĂłwce. OczywiÂście zdecydujÂą wyniki oglÂądalnoÂści - dodaje Katarzyna Kanclerz, menedÂżerka Mandaryny i wspó³producentka „Let's dance".

PomysÂł na program narodziÂł siĂŞ, gdy byÂła Âżona MichaÂła WiÂśniewskiego zaczĂŞÂła myÂśleĂŚ o swojej szkole taĂąca. -TVN ma wspaniaÂły program „Taniec z gwiazdami", w ktĂłrym jednak taniec wydaje siĂŞ niesamowicie trudny. My chcemy to zmieniĂŚ i pokazaĂŚ widzom, Âże i oni mogÂą nauczyĂŚ siĂŞ taĂączyĂŚ - tÂłumaczy Kanclerz.

Celem programu jest wyÂłonienie profesjonalnej grupy tancerzy, ktĂłrzy bĂŞdÂą rywalizowaĂŚ w konkursie. Po drodze jednak tajniki taĂąca bĂŞdÂą poznawaĂŚ osoby niezwiÂązane z tÂą dziedzinÂą, m.in. policjanci. W „Let's dance" nie zabraknie teÂż znanych osĂłb, ktĂłre poka¿¹ swoje umiejĂŞtnoÂści na parkiecie.

Wyniki oglÂądalnoÂści festiwalu Top Trendy 2006 8)

PiÂątkowy koncert ‘TOP’ oglÂądaÂło 3,11 mln widzĂłw
Sobotni koncert "Trendy" oglÂądaÂło 1,84 mln widzĂłw
Niedzielny koncert 'ArtyÂści na rzecz Varius Manx' oglÂądaÂło 2,19 mln widzĂłw
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

A ja chêtnie zobaczy³bym Kubê Wojewódzikego w TVNie- lubiê jego poczucie humoru. Program ma te¿ dosyÌ dobr¹ ogl¹dalnoœÌ. Mam nadziejê, ¿e jeœli Polsat postanowi pozbyÌ siê Wojewódzkiego, to TVN skorzysta z okazji i zrobi talk- show z Kub¹ Wojewódzkim oraz Kazimier¹ Szczuk¹ :devil: Co do programu Mandaryny ¿ycze mu jak najlepiej, lecz jeœli w niedzielê, to przegrywa z TzG. Lubiê takie programy i chcia³bym, aby by³ podobny do Wade Robson Project. Jeœli nic ciekawszego nie poleci w tym czasie, to chêtnie w³¹czê na ten program.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

ktos pisze:Polsat zamierza puszczaĂŚ ten program w Niedziele ;) bo myÂślÂą Âże pokonaja Taniec z Gwiazdami 8)
W niedzielĂŞ majÂą byĂŚ emitowane odcinki pilotaÂżowe - nie wiadomo, czy wÂłaÂściwe odcinki teÂż bĂŞdÂą emitowane w ten dzieĂą. A poza tym to gdzie jest napisane, Âże program Mandaryny ma byĂŚ nadawany w tym samym czasie, co "Taniec z Gwiazdami" ?? :nie: PrzecieÂż Polsat moÂże go nadaĂŚ popoÂłudniami - np.po "Na dobre i na zÂłe" na TVP - okoÂło 17:15 :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

"Let's dance" :> taki tytu³ nosz¹ inne zagraniczne edycje "Taùca z gwiazdami" :> miedzy innymi niemiecka. :> Co do pory emisji to chyba dobra by³aby ta 17:15. :roll: Wtedy raczej nic ciekawego inne stacje nie daj¹ i program bêdzie móg³ odnieœÌ jakiœ sukces. :roll:

Jeszcze coÂś do pilotaÂżowych odcinkĂłw:

Wirtualne Media pisze:Dwa pilotaÂżowe odcinki programu Polsat pokaÂże 20 i 27 sierpnia.
Oj, oj, oj myœlê, ¿e danie pilota¿owych odcinków jeszcze w wakacje bêdzie b³êdem. :> Po tym mo¿na przypuszczaÌ, ¿e dadza to w prime-time, bo po 17 raczej kiepska mo¿e byÌ ogl¹dalnosÌ. :roll:

A wyniki oglÂądalnosci "TOP TrendĂłw" takie sobie - dobry wynik koncertu TOP, ciekawe jakie byÂły udziaÂły. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

ktos pisze:SzczegĂłly z nowym tanecznym programem Polsatu z MandarynÂą 8) Polsat zamierza puszczaĂŚ ten program w Niedziele ;) bo myÂślÂą Âże pokonaja Taniec z Gwiazdami 8)
JesieniÂą RACZEJ Âżadna, nawet najbardziej wyszukana pozycja programowa z "TaĂącem z gwiazdami" nie wygra. AÂż dziw, Âże TVP2, ktĂłra chce z "OficerĂłw" zrobiĂŚ hit pokazywaÂła ich bĂŞdzie w czasie nadawania tanecznego show TVN 8)

Co do nowego programu Mandaryny - czy bêdzie hitem zobaczymy, skreœlaÌ programu nie skreœlam, ale wiemy dobrze co siê sta³o z hitami wiosennymi :lol: Polsat nie wygra jesieni¹ z TVNem, ze stacj¹ Waltera nawet nie ma co walczyÌ w prime -time (niedziele s¹ taneczne, w soboty mocne pokazywaÌ bêd¹ pewnie dalej pasmo serialowo-filmowe, w pi¹tki Superkino, mo¿na dalej wyliczaÌ, nawet Majewski kilkakrotnie wygrywa³ z najchêtniej ogl¹danym MEGAHITem stacji Solorza!). Godziny póŸnopopo³udniowe mo¿e rzeczywiœcie by³yby recept¹ na sukces, nie wiem.. Autorki show nie lubiê, na d³u¿sz¹ metê programu ogl¹daÌ chyba nie bêdê - chc¹ nauczyÌ ludzi taùca, a znowu pchaj¹ znanych i lubianych :devil:

Jeszcze kilka s³ów co do TOP TRENDY - koncert na rzecz "Various Manx" bardzo wzruszaj¹cy, udany, Madarynka jednak oczywiœcie z playbacku 8) Anita Lipnicka poruszy³a widowniê wykonaniem "Piosenki ksiê¿ycowej", fajnie zaprezentowali siê równie¿ Makowiecki (niedoceniany wci¹¿ artysta z "Idola"), Kowalska, Manaam i Blue Cafe (nowa wokalistka mnie przekonuje powoli) :P Ibisza jednak musz¹ wszêdzie wsadziÌ :? :lol:
Drugi dzieĂą jak na mĂłj gust lepszy niÂż pierwszy --> Jachimek, Koterski, CzubĂłwna spisali siĂŞ rewelacyjnie, a i konceert udany 8)

Ogl¹dalnoœc koncertów niez³a, w sumie niewiele siê ró¿ni od zesz³orocznej - nadziejujê jednak, ¿e SF 2006 z gwiazdami œwiatowego formatu chocia¿ siê zrówna widowni¹ z festiwalem Polsatu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

JuÂż wiemy czym polszmat zapeÂłni lukĂŞ po "Gej Armii":
Media2 pisze:Wszystko, co chcielibyÂście wiedzieĂŚ o seksie, ale wstydziliÂście siĂŞ wczeÂśniej zapytaĂŚ, teraz w waszym imieniu wszystkie najbardziej krĂŞpujÂące pytanie zadadzÂą bohaterowie tego programu. - tak reklamuje Polsat swĂłj nowy program reality-show.

Osiem sfrustrowanych skandynawskich par i m³oda atrakcyjna nauczycielka spotykaj¹ siê w scenerii przywodz¹cej na myœl prawdziw¹ szko³ê, by w trakcie lekcji teoretycznych i zajêÌ praktycznych zg³êbiÌ tajniki seksu. Po wielu cennych wskazówkach i licznych Ìwiczeniach partnerzy wracaj¹ w zacisze domowe, gdzie z przyjemnoœci¹ zabieraj¹ siê za wykonywanie pracy domowej. Pewnie nigdy wczeœniej równie chêtnie nie chodzili do szko³y i z wiêkszym zapa³em nie przygotowywali siê do egzaminu, podczas którego bez problemu bêd¹ mogli odpowiedzieÌ na najbardziej nurtuj¹ce pytania. Dlaczego jedno cia³o wydaje siê atrakcyjniejsze od innego? Na co kobiety zwracaj¹ uwagê w pierwszej kolejnoœci wybieraj¹c mê¿czyznê na kochanka? Co przede wszystkim przykuwa wzrok mê¿czyzny w ciele kobiety?

Z kaÂżdÂą kolejnÂą lekcjÂą autorzy tego programu "analizujÂą" coraz ciekawsze zagadnienia i prezentujÂą jeszcze bardziej satysfakcjonujÂą "techniki", dziĂŞki ktĂłrym partnerzy, wystĂŞpujÂący w tym programie doÂświadczÂą prawdziwej rozkoszy, a widzowie pozbĂŞdÂą siĂŞ faÂłszywego wstydu. Program powstaÂł w Danii i cieszyÂł siĂŞ ogromnÂą popularnoÂściÂą w caÂłej Skandynawii.

Czy i tym razem Polsat ulegnie zastraszeniu KRRiT i nie dopuÂści ostatecznie do emisji programu? Tak, czy inaczej planowana premiera nowego "kontrowersyjnego" show zaplanowana jest na 3 sierpnia o godzinie 23:30.
:devil: Ciekawe czy to wypali czy moÂże polszmat znĂłw to zdejmie gdy dowie siĂŞ, Âże KRRiT chce monitorowac ten program? :twisted: Przekonamy siĂŞ pare dni przed emisjÂą... :devil: :devil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości