[TVN/TTV] Sędzia Anna Maria Wesołowska

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

lonely pisze:italianaa to jak wrocisz to mam nadzieje , ze zdasz nam relacje :)
no oczywiÂście :D

annak niestety nie wiem, ale napewno SĂŞdzia zarabia najwiĂŞcej
lonely
Początkujący
Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 19:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: lonely »

TeletydzieĂą nr.32

Rubryka ' Widzowie nie tylko o programie'

Prokurator FajtÂłapa

TVN niemal codziennie emituje program' SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska'.
Jest to inscenizacja prawdziwej rozprawy sÂądowej. Z uwagi na zawodowe zainteresowanie , oglÂądam wszystkie odcinki. W oÂśmiu na dziesiĂŞĂŚ spraw prokurator ÂŁapa ( musieli oczywiÂście przekrĂŞciĂŚ nazwisko :evil: ) oskarÂża osoby niewinne, co zostaje udowodnione rozprawÂą trwajÂącÂą 45minut, z dwiema przerwami na reklamĂŞ !
Czy zatem nie byÂłoby slusznym , aby prokurator nosiÂł nazwisko FajtÂłapa? Czy komuÂś zaleÂży na kompromitowaniu tego urzĂŞdu?

StanisÂław

:roll:
8) http://www.samw.mojeforum.net 8)
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

1. Przepraszam, a gdzie komentarz?
2. CzytaÂłem to i StanisÂław ma trochĂŞ racji, ÂŁata oskarÂża wszystkich i zachowuje siĂŞ w stosunku do nich, jakby juÂż byli skazani :?
lonely
Początkujący
Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 19:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: lonely »

przepraszam , ale ja zostawiam to bez komentarza :twisted: .. kropka

nie wspomne juÂż o przekrĂŞconym nazwisku :twisted:
8) http://www.samw.mojeforum.net 8)
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

no comment :stop:
Magda_Wrocław
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Magda_Wrocław »

Nie, no jak tak wogle moÂżna? Jaka fajtÂłapa. ÂŁATA jest najlepszy z tej caÂłej trĂłjki (jak na razie). I jeszcze nazwisko przekrĂŞcaĂŚ??? No nie!
annak
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: środa 21 cze 2006, 19:53
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: annak »

a moim zdaniem ten facet ma trochĂŞ racji. w Polsce obowiÂązuje zasada domniemania niewinnoÂści, a ÂŁata uwaÂża wszystkich za winnych zanim zapadnie wyrok. No ale on jest tak naprawdĂŞ adwokatem, wiĂŞc nie moÂżna siĂŞ dziwiĂŚ... To nazwisko to chociaÂż gazeta mogÂłaby poprawiĂŚ :)
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

nie ma nic gorszego jak przekrĂŞciĂŚ nazwisko :?

moze ten facet i ma troche racji, ale trzeba pamietac ze to jednak jest serial! Mimo ze zamyslem jego jest pokazanie prawdziwego sÂądu.
"TV kÂłamie" <-- o tej zasadzie trzeba pamiĂŞtaĂŚ
lonely
Początkujący
Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 19:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: lonely »

jak dla mnie to ten program ani trochĂŞ nie pokazuje prawdziwych rozpraw.
W prawdziwym sÂądzie przede wszystkim adwokaci i prokuratorzy nie pozwalajÂą sobie na takie sÂłowne przepychanki. ZastanawiajÂą mnie teÂż mowy koĂącowe , ktĂłre ponoĂŚ zarĂłwno jak i obroĂąca i prokurator sÂą ich wÂłasnymi twĂłrcami to czasem ÂśmiesznÂą do bĂłlu- brzucha ;)
ChociaÂż SĂŞdzia teÂż ma swoje jazdy ;>
8) http://www.samw.mojeforum.net 8)
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Pan Stanis³aw ma du¿o racji nie trochê. :] Napisa³ ca³¹ prawdê, a ona widaÌ w oczy kole fanów tego serialu i prokuratora £aty. :] Co do przekrêcenia nazwiska to nie sta³o siê nic wielkiego. Mo¿e osoba, która pisa³a tekst pomyli³a siê i zamiast ³ zrobi³a p? 8) Na prawd¹ takie literówki zdarzaj¹ siê w gazetach. 8)
italianaa pisze: "TV kÂłamie" <-- o tej zasadzie trzeba pamiĂŞtaĂŚ
Acha :> czyli wszytsko co jest w telewizji to kÂłamstwo? :twisted:
lonely pisze:jak dla mnie to ten program ani trochĂŞ nie pokazuje prawdziwych rozpraw.
Ooo to widaĂŚ producenci i sĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska siĂŞ nie postarali. Jak gdzieÂś byÂło napisane - program miaÂł przedstawiaĂŚ prawdziwe rozprawy, ale widaĂŚ pokazuje faÂłszywy obraz. :twisted: Tak samo mĂłwiÂła AMW. Nie zdziwiĂŞ siĂŞ jak na II edycji (jesieĂą) siĂŞ skoĂączy. :P
lonely pisze:W prawdziwym sÂądzie przede wszystkim adwokaci i prokuratorzy nie pozwalajÂą sobie na takie sÂłowne przepychanki.
No i wÂłaÂśnie - 2 rzecz, ktĂłrej nie powinno byĂŚ. :nie:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

pawell pisze: Napisa³ ca³¹ prawdê, a ona widaÌ w oczy kole fanów tego serialu i prokuratora £aty. :]
a to to prawda :-)
pawell pisze:MoÂże osoba, ktĂłra pisaÂła tekst pomyliÂła siĂŞ i zamiast Âł zrobiÂła p?
juÂż duÂżo osĂłb "siĂŞ myliÂło" akurat w tym p :-)


pawell pisze:
italianaa pisze: "TV kÂłamie" <-- o tej zasadzie trzeba pamiĂŞtaĂŚ
Acha :> czyli wszytsko co jest w telewizji to kÂłamstwo? :twisted:

nie Pawelku nie o to mi chodzilo

[ Dodano: Czw Sie 10, 2006 6:19 pm ]
poczytajcie sobie http://serwisy.gazeta.pl/df/1,34467,3194480.html
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

Dla fanĂłw: ekipa SAMW bĂŞdzie w czwartek w warszawskiej KrĂłlikarni na prezentacji jesiennej ramowki TVN. Data prawie pewna.

[ Dodano: PiÂą Sie 11, 2006 12:23 am ]
annak pisze: chociaÂż pani mecenas teÂż czasami siĂŞ nieÂładnie zachowuje :grozi: :(
No, nooo, ze niby co masz na mysli?? Ja uwazam, ze jest swietna, taki ma zawod, ze ze wszystkich sil ma bronic ludzi, i to robi the best!!! :brawa: :brawa: :brawa:

[ Dodano: PiÂą Sie 11, 2006 1:03 am ]
I jeszcze jedno info o sprawie Roberta BiĂączaka z "Gazety Wyborczej":
OfiarÂą zeznaĂą detektywa padÂł juÂż Robert BiĂączak, rzecznik prasowy ministra sprawiedliwoÂści, ktĂłry kilka dni temu podaÂł siĂŞ do dymisji. "Rzeczpospolita" napisaÂła, Âże powodem tej decyzji byÂły jego bliskie kontakty z Rutkowskim. Tak naprawdĂŞ na dymisji BiĂączaka zawaÂżyÂły jednak zwiÂązki z Henrykiem M., baronem paliwowym. OkazaÂło siĂŞ bowiem, Âże rzecznik ministra kilkakrotnie spotkaÂł siĂŞ z nim towarzysko. Henryk M. okreÂślaÂł go jako "Âłysego prokuratora". BiĂączak nie ma bowiem wÂłosĂłw.

Aj aj, powaznie to juz brzmi...
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

gwark a skÂąd siĂŞ o tym dowiedziaÂłeÂś? (tzn. o tej krĂłlikarni)

a co do BiĂączaka to pewnie odejdzie z SAMW, no bo juÂż tak siĂŞ jakoÂś gÂłoÂśno o nim robi
lonely
Początkujący
Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 19:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: lonely »

te¿ uwa¿am , ¿e Madzia ma ju¿ tak¹ pracê. Czasem faktycznie zdarza jej siê tak jak ostatnio byÌ ' niedelikatnym' dla œwiadków, albo ' k³óciÌ' siê z prokuratorem, ale taka ju¿ jej rola ;)
I tak jest super :)))))))
8) http://www.samw.mojeforum.net 8)
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

italianaa pisze:gwark a skÂąd siĂŞ o tym dowiedziaÂłeÂś? (tzn. o tej krĂłlikarni)
Kumpel kumpla w prasie robi, a prasa ma zaproszenie na prezentacje jesiennej ramowki. Oczywiscie, bedzie nie tylko SAMW, ale i inne ekipy TVNu- Niania, Majewski, Magda M. itd.
Ja sie chyba wybiore :lol: Tylko nie wiem, o ktĂłrej :( :(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości