Jesień 2006 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

kubasz pisze: Dziwi mnie tylko, Âże Polsat teÂż podawaÂł go w swojej ramĂłwce :uhh:
Nie podawaÂł :) - to tylko Medialink sobie daÂł przymiarki jesiennej ramĂłwki Polsatu, bo stacja Solorza jeszcze nie przedstawiÂł swojej oferty programowej.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

No to dobrze, bo juÂż myÂślaÂłem, Âże bĂŞdÂą jakieÂś problemy. A jako , Âże MediaLink zmyÂśla, to moÂżna byÂło siĂŞ domyÂśliĂŚ :tanczy:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

kubasz pisze: Dziwi mnie tylko, Âże Polsat teÂż podawaÂł go w swojej ramĂłwce :uhh:
£adne jaja, ale w¹tpiê, ¿eby pracowa³ na dwa fronty( i to wrogie :devil: ) to w takim razie dzis pan Solorz mia³ niez³¹ niespodziankê ...
P.S. Michauek i po co te negatywne emocje?? Kuba miaÂł jeden z najlepiej oglÂądanych programĂłw na Polsacie, i to jest naprawdĂŞ bardzo dobre posuniĂŞcie ze strony TVN, Âże go przejĂŞli, ale kaÂżdy ma swoje zdanie w Twoim przypadku proponuje przerzuciĂŚ kanaÂł na inny.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Tyle moÂżnaby powiedzieĂŚ tylko o transferze WojewĂłdzkiego do TVNu.
Wiadomo byÂło, Âże muszÂą czymÂś zapeÂłniĂŚ lukĂŞ po "Pod NapiĂŞciem" a wydaje mi siĂŞ, Âże WojewĂłdzki miaÂł swojÂą okreÂślonÂą widowniĂŞ, ktĂłra przeniesie siĂŞ teraz za nim do TVNu.

No a za ca³okszta³t jesieni jak zwykle w TVN nale¿¹ siê wielkie :brawa: !!
Potrafi¹ widza przyci¹gn¹Ì jak ¿adna inna telewizja chyba.
ZIMA
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Pytanie tylko: gdzie "Odwróceni", gdzie "Appartamento" ?? Ciesze sie, ze tvn de facto wyd³u¿a iloœÌ aktualnych programów (chociaz jak sie glebiej zastanowic to niewiele tego czasu przybedzie), ale mimo wszystko chcia³bym wiecej (Apetyt roœnie.... )
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

A czy by³a mowa na tej konferencji o Faktach? Czy popo³udniowe wydanie bêdzie tak jak przed wakacjami o 16:00? Acha i dlaczego jeszcze dzisiaj na koùcu Faktów Justyna powiedzia³a, coœ w tym stylu, ¿e to jest dopiero pilot, a wiêcej szegó³ów dowiemy siê po wakacjach. co to za szczegó³y?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

ByÂło o Faktach, byÂł Durczok.
MĂłwili coÂś o popoÂłudniowych, mogliÂśmy zobaczyĂŚ migawkĂŞ z Patrycja.
Pora nie ulega zmienie.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Anija
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 17 sie 2006, 22:26
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Anija »

A ja mam takie pytanie nagrywaÂł ktoÂś z Was jesiennÂą ramĂłwkĂŞ?? jeÂśli tak mĂłgÂłby tu zamieÂścic??byÂłabym bardzo wdzieczna :)
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

popieram proÂśbĂŞ!
MoÂże siĂŞ ktoÂś taki znalazÂł co nagrywaÂł
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Re: Jesien w TVN

Post autor: tomas40 »

FuX pisze:Mi sie wydaje, ze ramowka w tym roku bedzie bardzo a to bardzo udana! Wszystkie programy(nie liczac Apartamento) sa ciekawe i powinny widza przyciagnac.
Mam jeszcze nadzieje, ze filmy w Superkinie beda nowe i popularne, a nie jakies badziewia z 1990 roku! :)



i czym siĂŞ czÂłowieczku podniecasz .....poÂżyjemy zobaczymy a kto bedzie 5 raz ogladaÂł taĂące i inne bzdety.. Dla mnie ta ramowka to jedeno wielkie *****. BĂŞde przyzwoity.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Mi siê podoba ta ramówka.Przede wszystkim propozycje s¹ ró¿norodne i ciekawe.Chcia³bym,¿eby wyemitowali seriê Star Treków:Voyager ze szczególnoœci¹ i ER,ale to mo¿e zim¹ :lol2: Z reszt¹ je¿eli coœ nie odpowiada,to mo¿na zawsze prze³¹czyÌ na TVN24 ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
SiM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 23:39

Bardzo proszĂŞ

Post autor: SiM »

Ja teÂż bardzo bardzo proszĂŞ, jeÂśli ktoÂś zgrywaÂł, o ten filmik o jeniennej ramĂłce. Tyle o tym mĂłwicie, a je nie mogĂŞ mieĂŚ swojego zdania :(

Bardzo proszĂŞ!
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Re: Bardzo proszĂŞ

Post autor: zadra »

SiM pisze:Ja teÂż bardzo bardzo proszĂŞ, jeÂśli ktoÂś zgrywaÂł, o ten filmik o jeniennej ramĂłce. Tyle o tym mĂłwicie, a je nie mogĂŞ mieĂŚ swojego zdania :(

Bardzo proszĂŞ!
wlasnie, popieram, mi udaÂło sie zobaczyĂŚ tylko fragmencik, a znajoma mĂłwiÂła, Âże fenomenalne :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Ja oglÂądaÂłem tÂą konferencje w TVN24 i byÂła super. Najlepszy moment byÂł na koĂącu gdy pojawiÂł sie gÂłos "a kiedy bĂŞdzie mĂłj program?" na to miszczak "a kto mĂłwi?", "Kuba WojewĂłdzki" a Miszczak "a Kuba WojewĂłdzki bĂŞdzie w niedziele o 21:55 po TaĂącu z Gwiazdami". ZamurowaÂło mnie na poczÂątku. Film fenomenalny.
SiM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 23:39

Ej... ja teÂż chcĂŞ!

Post autor: SiM »

Taaa.... mĂłwcie mi jeszcze. Zaraz mnie szlag trafi :(
Ja teÂż chcĂŞ to zobaczyĂŚ, bardzo! DomyÂślam siĂŞ, Âże nikt tego nie nagraÂł... ale czy TVN24 nie przewiduje jakiejÂś powtĂłrki?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości