Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Horror w stacji dializ

Post autor: salladyn »

A mi zebra³o siê dzisiaj na p³acz. Chodzi mi o materia³ o stacji dializ. To po prostu mi siê w g³owie nie mieœci. Rzadko mi siê robi tak przykro jak zrobi³o mi siê dziœ :( I jeszcze ta wypowiedŸ kobiety która mówi ¿e jej juz nie zale¿y czy prze¿yje czy nie bo ma ju¿ du¿o lat :( Jakby mi serce rozrywa³o. I powiedzia³a jeszcze ¿e nie ma za co wykupiÌ recept. Ja bym siê nie podniós³ po takich ciosach jak oni dostali. Najpierw siê dowiedzieli ¿e maj¹ chore nerki a teraz ¿e zara¿ono ich ¿ó³taczk¹ i tak w³aœciwie to nie mog¹ liczyÌ ju¿ na przeszczep bo nawet jeœli znajdzie siê dawca to leki jakie bêd¹ musieli przyjmowaÌ by przeszczep siê przyj¹³ mog¹ spowodowaÌ zaostrzenie zapalenia w¹troby. Opad³y mi rêce :( :( :( A najbardziej mnie przera¿a to ¿e jak to w Polsce na ogó³ bywa nikt im nie da pieniêdzy za to ¿e ich zara¿ono a winnym ujdzie to na sucho :( Ale mam nadziejê ¿e siê nie poddadz¹, trzymam za nich wszystkich kciuki a szczególnie za t¹ starsz¹ Pani¹. I mam jeszcze gor¹c¹ proœbê do "Faktów" (wiem ¿e prawdopodobieùstwo ¿e nas czytaj¹ jest niewielkie) niech wa³kuj¹ temat a¿ do skutku :rydzyk: To winnym nie mo¿e ujœÌ na sucho. Trzymam za wszystkich chorych z tej stacji dializ kciuki.

[ Dodano: Sro Sie 16, 2006 10:52 pm ]
A wyÂślĂŞ nawet maila do "FaktĂłw" z podziĂŞkowaniami i z proÂśbÂą o dalsze interwencje w tej sprawie.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

aveo pisze:Skoro mĂłwisz tak jak byÂło,to mamy do czynienia z maÂłym zonkiem :?
Takich "ma³ych zonków", a czasem nawet wiêkszych jest w ka¿dym programie informacyjnym co najmniej kilka. Ja naprawdê czêsto s³yszê jak reporterzy wygaduj¹ kompletne bzdury. I to zarówno w "najlepszym-programie-informacyjnym-w-Polsce" jak i w innych. Niestety, ludzie, którzy tworz¹ te programy to zazwyczaj dziennikarze, którzy nie znaj¹ siê za bardzo na niczym, a co dopiero na jakichœ œcis³ych tematach. Tak wiêc zupe³nie nieœwiadomie (wynika to zapewne z braku wiedzy, lenistwa, nie sprawdzenia) serwuj¹ nam mnóstwo b³êdów. Dlatego trzeba programy informacyjne ogl¹daÌ trochê z dystansu i nie - jak moja babcia - wierzyÌ w ka¿de s³owo padaj¹ce z tv.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Woodstok chyba Jan BÂłaszkowski przygotowaÂł.
emil_komentator
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 17 sie 2006, 13:25
Lokalizacja: Kraina Oz

Post autor: emil_komentator »

salladyn pisze:
P.S. 12 minut to duÂżo.
Kiedyœ na Polsacie by³a reklama która by³a po³¹czona z losowanie Lotka trwa³a tak na ok 23minuty ;)
Emil...

Trabanty Rulez !
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

BÂłaszkowski.No to mi 'goÂściu' podpadÂł :/
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Czy ktoÂś wie moÂże czemu w ostatnim czasie w faktach nie ma takiego "flasha" w ktĂłrym pokazywali najwazniejsze rzeczy ze Âświata z krĂłtkim komentarzem - od dÂłuÂższego czasu nie ma tego elementu w faktach... w tej postaci sa tylko zapowiedzi :"co jeszcze w programie.."
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

A mi siĂŞ nie podobaÂły dzisiejsze Fakty :( MateriaÂły byÂły nierzeczowe,nieciekawe i niekonkretne.Nowy huragan zbliÂża siĂŞ do NO,zamiast informacji na jego temat,materiaÂł ni 5 ni w 9 o ludziach,ktĂłrzy walczÂą z trudnÂą codziennoÂściÂą.MoÂżna byÂło od razu podaĂŚ,Âże bĂŞdzie to taki materiaÂł,a nie na temat nowego huraganu,o ktĂłrym nic nie podano.I jeszcze na koĂącu o pielĂŞgniarkach,ktĂłre opiekujÂą siĂŞ dzieĂŚmi.Ja rozumiem,w 'uwadze' takie waÂżkie spawy,ale nie we Faktach,gdzie na 1 miejscu powinny byĂŚ najwazniejsze informacje!20 min.napewno straciÂłem oglÂądajÂąc niestety dziÂś nietreÂściwe Fakty.Dobrze,Âże oglÂądaÂłem DnÂŻ,bo nie wiedziaÂłbym co dziaÂło-dzieje sie dzisiaj na Âświecie,a nie tylko w Polsce.Niestety Pochanke zaczyna mi siĂŞ kojarzyĂŚ z programem obyczajowym,w ktĂłry zamienia Fakty.Durczok i Marciniak byli Âświetni w zeszÂłym tyg.DziÂś Pochanke wrĂłciÂła,wiĂŞc miaÂłem co porĂłwnywaĂŚ.I nie spodobaÂło mi siĂŞ jej 'wejÂście'.
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Dzis bardzo fajny materia³ na koniec o wpadce CNN i innych wpadkach w telewizji ( np. w TVN24)... Ale wtopa w tym CNN.. Przemówienie Busha a tu g³os prezenterki z kibelka :devil: :devil: I to jeszcze obgaduj¹cej brata zone :devil: Polewka - wiecej takich materia³ów w faktach :brawa:
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Fajna byÂła ta wpadka w popoÂłudniowych Faktach TVN jak spadÂła kamera i Patrycja zrobiÂła takÂą fajnÂą minĂŞ. Kiedy to byÂło bo nie pamiĂŞtam?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

ÂŚwietne Fakty-Âświetny materiaÂł!!mina Redo zasÂługuje na Oscara :brawa: a Pochanke:'Grzegorzu,Grzegorzu' :lol: Houston mamy problem ;) O Bushu byÂło nawet w 'Szkle kontaktowym'.No,niezÂła wtopa.nie mogĂŞ sobie tego wyobraziĂŚ jakby ktoÂś z TVN24 tak by wpadÂł podczas np procesu lustracji Gilowskiej :lol:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Matis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 28 sie 2006, 12:25

Post autor: Matis »

Zgadzam siĂŞ troche maÂło materiaÂłu w faktach. Mam nadzieje Âże to jak najszybciej poprawiÂą.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

KtoÂś szukaÂł adresu widocznego na animacjach w materiaÂłach M. Nowickiego :arrow: http://www.3d4medical.com
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Tak ja szukaÂłem ,ale juÂż znalazÂłem razem z adresem strony na ktĂłrej jest wpadka CNN ( http://www.hotair.com ). DziĂŞki Âże pamiĂŞtaÂłeÂś :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Wczoraj w Faktach Durczok wprowadzi³ ludzi w b³¹d zapowiadaj¹c materia³ o nowym Prawie Telekomunikacyjnym - sugerowa³, ¿e treœÌ smsów jest archiwizowana na dwa lata u operatora. To nieprawda - archiwizacja miliardów, jak sami potem powiedzieli, smsów jest zbyt kosztowna i nie prowadzona (chyba, ¿e na polecenie prokuratury). Sk¹d on wytrzasn¹³ takie informacje...
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Znowu Fakty peÂłne wpadek...to, Âże dali ozdobnik jak poszedÂł juz materiaÂł moÂżna przeÂżyĂŚ i to, Âże podczas live Kolendy- Zaleskiej pokazali GasiĂąskiego teÂż, ale niech mnie ktoÂś poprawi, jeÂśli siĂŞ mylĂŞ, Âże w tym tygodniu widzowie FaktĂłw NIE dowiedzieli siĂŞ o tym, Âże Bush przyznaÂł, Âże wiĂŞzienia jednak byÂły?
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość