Beata Tadla

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Tadla ta dla mnie jest poprawna.owszem ma lekki dla ucha gÂłos, i wolĂŞ jej sÂłuchaĂŚ w DnÂŻ czy raportach bardziej niÂż usypiajÂącÂą Redo.Sukienka w tym ciemnoczerwonym kolorze lepiej jej pasuje,niÂż ta dzika czerwieĂą w jednym z raportĂłw wieczornych w tym tyg.Gdyby na zdjĂŞciu byÂła w czerni,teÂż by to dobrze wyszÂło..
ale jeszcze moim zdaniem czegoÂś jej brakuje..powinni zrobiĂŚ eksperyment i wyprĂłbowaĂŚ jÂą w Magazynie 24h,jÂą i KalczyĂąskÂą.
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tadla prowadziÂła kiedyÂś magazyn popoÂłudniowy o 17.30. Tak ze 3 razy, teraz wykreÂślona z grafiku. RadziÂła sobie oczywiÂście bardzo dobrze. :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

OczywiÂście... :>
Rok temu o 18.00 by³o chyba nawet coœ takiego jak 'goœÌ popo³udniowy' czy 'g.wieczorny',pamiêtam,bo Ania Jêdrzejowska czêsto go prowadzi³a.Je¿eli nadal by 'lecia³',to Ania mog³aby go spokojnie prowadziÌ,a M24h naprawdê powierzyÌ Tadli.. :rozglada:
Z drugiej strony,czy to aby dobry pomysÂł,skoro magazyn popoÂłudniowy prowadziÂła 3 razy,a radziÂła sobie bardzo dobrze :P
A teraz na serio,to moim zdaniem Tadla nie ma w czym wybieraĂŚ,bo jak w zeszÂłym tyg.prowadziÂła z AniÂą Jot. 'DnÂŻ' to ona prawie do samego weekendu,a Ania pojawiÂła siĂŞ rĂłwnieÂż w raporcie wieczornym.No i w magazynie po 21...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

BEATA I ANIA J najczêœciej pojawiaj¹ siê na wizji -ka¿da znich ma swój urok i wdziêk .Dobrze ¿e maj¹ ró¿ne temperamenty ,przez to tvn24 jest ciekawszy. :mhm:
riki
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: piątek 16 cze 2006, 11:30

Post autor: riki »

UwaÂżam, ze obie doskonale siĂŞ uzupeÂłniajÂą, sa jak ogieĂą i woda. Beatka wrĂłciÂła z urlopu chyba, bo dawno jej nie byÂło i juÂż wymiata. CieszĂŞ siĂŞ, Âże jÂą widzĂŞ.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Beata dziœ w Dn¯ dawa³a radê.A dzieù by³ rzeczywiœcie o¿ywiony sejmow¹ tragifars¹.Potrafi³a mówiÌ o sprawach groteskowych i ¿a³osnych z powa¿n¹ min¹.Gdybym ja mia³ przedstawiÌ na zimno to,co dziœ zasz³o na Wiejskiej,to bym po prostu postawi³ lodówkê na prezenterskim biurku. :brawa: dla Beaty.serwisy drapie¿nie i rzeczowo prowadzi³a Ania Jot.,której prezenterski ogieù zostawa³ regularnie gaszony przez ocean spokoju Beaty.Pe³na Harmonia :) I choÌ panie tak bardzo siê ró¿ni¹ stylem,to obie mia³y bia³e ¿akiety.
OgieĂą i woda biaÂły ma kolor.... ;)

Obrazek

ale Tadla jedno ma imiĂŞ...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:devil: A to ci zmiana :devil: Tadla na czarno dziÂś :devil: :D Nie mĂłwiĂŞ, Âże Âźle wyglÂąda, ale ja jÂą tam wolĂŞ w jasnych kolorach-nawet dziÂś siĂŞ jakoÂś tak maÂło uÂśmiecha :neutral:
ZIMA
riki
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: piątek 16 cze 2006, 11:30

Post autor: riki »

Ojej. A ja przegapiÂłem! Ma ktoÂś ÂładnÂą fotkĂŞ z BeatÂą w czerni? ProszĂŞ....
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

No có¿ robi³em dziœ capsy z Dn¯,ale nie Tadli ;) Beata w czerni :

Obrazek

MarynarkĂŞ miaÂła zapinanÂą niÂżej i z bardziej rozÂłoÂżystymi poÂłami?nie wiem jak to siĂŞ nazywa.w kaÂżdym razie te poÂły miaÂły biaÂły paseczek.I to wszystko w zasadzie.Nie odda siĂŞ tego na negatywie zdjĂŞcia...

[ Dodano: Pon Sie 28, 2006 9:55 pm ]
DziÂś naturalne barwy - DnÂŻ :

Obrazek

ZauwaÂżyÂłem,Âże kiedy Beata ma dyÂżur z AniÂą Jot., - jest zawsze o 'wpĂłldo'.
Tadla dziÂś w kolorze sukienki z 'gali'.Taki odcieĂą czerwonego pasuje do niej,a nie krzyczÂąca szalona czerwieĂą!

Obrazek

a na koĂącu wszyscy siĂŞ cieszÂą,Âże po 7 godzinach idÂą do domu.....choĂŚ przed DnÂŻ napewno siedziaÂły ok godz. w studiu,Âżeby siĂŞ przygotowaĂŚ.jeÂżeli przed Poradkiem jest siĂŞ juÂż o 3 w 'szklarni' to tu minimum godzinĂŞ :mhm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
riki
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: piątek 16 cze 2006, 11:30

Post autor: riki »

Beata z AniÂą naprawdĂŞ dobrze wypadajÂą, choĂŚ BeatĂŞ wolĂŞ w duecie z ÂŁukaszem Grassem. Mam pytanie, z czego obie siĂŞ tak strasznie chichraÂły dwa czy trzy dni temu w materiale Worocha? I czy to byÂło z anteny czy w przerwie miĂŞdzy materiaÂłami. Bardzo ciekawe.
Erwin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: środa 22 cze 2005, 23:15

Post autor: Erwin »

To, z czego siĂŞ tak chichraÂły pozostanie zagadkÂą na wieki.
Natomiast samo zajÂście miaÂło miejsce tuÂż po zakoĂączeniu raportu 31 sierpnia o 16:55
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

6 wrzeÂśnia to imieny Beaty.
W zwiÂązku z tym najlepsze Âżyczenia imieninowe, szczĂŞÂścia, radoÂści powodzenia w zyciu prywatnym jak i zawodowym, pociechy z potomstwa i mĂŞÂża :P dla tej wyjÂątkowej dziennikarki.
ZIMA
Jack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sobota 09 wrz 2006, 21:19

Post autor: Jack »

Mam takÂą proÂźbe
Czy mozecie umieÂściĂŚ jakieÂś fajne fotki Beaty ??? bo widze ze sÂą osoby ktĂłre majÂą fajne jej fotki

Z gĂłry dziĂŞki :D

POZDRAWIAM
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Kilka capsĂłw mi siĂŞ ostaÂło :D

Obrazek

Obrazek

:lol2:

Obrazek

:spiewa:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Jack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sobota 09 wrz 2006, 21:19

Post autor: Jack »

DZIÊKUJE BARDZO :D
GDYBY¦ COS JESZCZE ALBO KTOS INNY TO BÊDE BARDZO WDZIÊCZNY :D

POZDRAWIAM

[ Dodano: Pon Wrz 11, 2006 9:38 am ]
GDYBY¦ CO¦ JESZCZE MIA£ ALBO KTO¦ INNY TO BÊDE WDZIÊCZNY ZA UMIESZCZENIE FOTEK :aniol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Radzik1993 i 15 gości