Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

HERMEN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: środa 14 cze 2006, 12:01

...ogrodzimy dla gwiazdy nasz malutki skrawek nieba...

Post autor: HERMEN »

"Nie siĂŞgaj po najpiĂŞkniejszÂą gwiazdĂŞ na niebie, poniewaÂż przy Tobie ta gwiazda moÂże straciĂŚ swĂłj blask". PozostaĂąmy na dystans... sprĂłbujmy (; Warto...
No kamraci! KrĂłtka spowiedÂź (; Od samego poczÂątku byÂłem fanem w kratkĂŞ. CiÂągle zabiegany, wewnĂŞtrznie rozbity, nĂŞkany wyrzutami sumienia, Âże za maÂło czasu poÂświĂŞcam bogini – byÂłem nieaktywny ): Przez myÂśl przemknĂŞÂło, Âżebym sprĂłbowaÂł przeÂłoÂżyĂŚ iloœÌ na jakoœÌ. To jest jednak zbyt duÂży wysiÂłek jak na moje moÂżliwoÂści, ale w koĂącu trzeba by go zacz¹Ì podejmowaĂŚ... Chyba jednak nie tym razem, wiĂŞc do rzeczy (:
Ale jak tu siê we wszystkim pozbieraÌ, skoro udostêpnionych materia³ów jest tak wiele... a Wam i tak wci¹¿ ma³o, ma³o, ma³o... (; Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, co macie...
Ja wiem, ile nie mam, wiêc ³atwiej doceniam, to co dostêpne... Wiele mnie minê³o, ale dwa razy preludium dnia przynios³o ze sob¹ upragnion¹ nadziejê na jego niebanalny przebieg, który natchn¹³ do dzia³ania umys³ i wytworzy³ piêkny twórczy obraz na ekranie mojego telewizora (:

Wywiad...? Odmowa...? Winna skromnoœÌ..? A mo¿e hierarchia stanowisk i pe³nionych obowi¹zków, przyjemnoœci póki co na bok...? Ka¿e czekaÌ, poczekamy choÌby wiecznoœÌ!
A piĂŞknie siĂŞ skÂłada, Âże milczenie czĂŞsto bywa bardziej inspirujÂące od najgÂłoÂśniej dedukowanych faktĂłw (; Ale nie dziwota, zabĂłjstwem jest proces rodzenia siĂŞ artystĂłw caÂłkowicie odarty z magii tajemniczoÂści (;
Nie chce zdradziĂŚ za duÂżo, abyÂśmy sami mogli byĂŚ odkrywcami?
CzerpaĂŚ, nie jakbyÂśmy sobie Âżyczyli, ze ÂźrĂłdÂła bezpoÂśredniego, ale poÂśrednie to nĂŞdza uszczĂŞÂśliwiona (;
SkromnoœÌ - to jedyna pewna przynêta dla ³owców chwa³y. Ale ponoÌ najskromniejszymi s¹ Ci, o których skromnoœci nic nie wiemy (;
ZwÂątpienie... nie! Epikurus tylko w doczesnych rozkoszach caÂłe bÂłogosÂławieĂąstwo pokÂładaÂł, ale nie Ona!!!

Zatem, oby ta skromnoœÌ nie doprowadzi³a do œmiesznoœci... Pró¿no szukaÌ tej skromnoœci w ubiorze :> Gdzie ta skromnoœÌ, to te¿ przejaw chêci nie zwrócenia na siebie uwagi? (:
Ten erotyczny detal rĂłwnowaÂży piĂŞknÂą i spokojnÂą posturĂŞ mÂłodej kobiety - jest zaciekawiona, lecz opanowana - niczym Madamme de Tourvel - zdobycz godna wytrawnego Âłowcy.
MĂłwi siĂŞ, Âże mĂŞÂżczyÂźni pod wzglĂŞdem domyÂślania siĂŞ, co leÂży na sercu kobietom, sÂą upoÂśledzeni i zawsze na wstecznym...
Im trudniejsza zdobycz, tym ciekawsze trofeum...
Ciekawy (ciekawoœÌ - ona jednak zwyciê¿a) losu wytrawnych ³owców, którzy staj¹ na progu u drzwi Jej serca...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A Roman MÂłodkowski uparcie twierdzi, Âże ''firma to skomplikowana konstrukcja'' :lol: Ciekawe jakie ma zdanie o kobietach? :lol:
PozostaĂąmy na dystans... sprĂłbujmy (; Warto...
No pewnie, Âże warto :D Ale byÂłoby cudownie, gdyby ten dystans powolutku, sukcesywnie siĂŞ zmniejszaÂł, a nie na odwrĂłt :? I to nie z naszej winy :nie: WrĂŞcz przeciwnie ... :>
Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, co macie...
Ja wiem, ile nie mam, wiĂŞc Âłatwiej doceniam, to co dostĂŞpne...
Nie HERMEN, to nie tak :D My teÂż doskonale wiemy, ile nie mamy w tym, co mamy :lol2: I wiemy, ile jeszcze chcielibyÂśmy mieĂŚ :lol2:
Wiele mnie minê³o, ale dwa razy preludium dnia przynios³o ze sob¹ upragnion¹ nadziejê na jego niebanalny przebieg, który natchn¹³ do dzia³ania umys³ i wytworzy³ piêkny twórczy obraz na ekranie mojego telewizora (:
JeÂśli dobrze rozumujĂŞ, chodzi Ci o dwie relacje poradkowe? :D Faktycznie dzieĂą rozpoczĂŞty w towarzystwie Agatki jest dniem z gĂłry skazanym na udany :lol2:
Wywiad...? Odmowa...? Winna skromnoœÌ..? A mo¿e hierarchia stanowisk i pe³nionych obowi¹zków, przyjemnoœci póki co na bok...?
RzeczywiÂście, moÂże o to wÂłaÂśnie chodziĂŚ :? PrzecieÂż w firmie, stacji prywatnej osoba zatrudniona nie jest jej pracownikiem, tylko jej wÂłasnoÂściÂą i Âżadne niekontrolowane ruchy nie wchodzÂą w rachubĂŞ :?
A piĂŞknie siĂŞ skÂłada, Âże milczenie czĂŞsto bywa bardziej inspirujÂące od najgÂłoÂśniej dedukowanych faktĂłw (; Ale nie dziwota, zabĂłjstwem jest proces rodzenia siĂŞ artystĂłw caÂłkowicie odarty z magii tajemniczoÂści (;
Nie mamy za bardzo innego wyjÂścia, jak ÂżyĂŚ w nieÂświadomoÂści ;)
Nie chce zdradziĂŚ za duÂżo, abyÂśmy sami mogli byĂŚ odkrywcami?

Tylko, Âże ÂźrĂłdÂło poÂśrednie chyba juÂż wysycha :/ WyczerpaliÂśmy szybko wszystkie moÂżliwe do zdobycia zasoby :(
Epikurus tylko w doczesnych rozkoszach caÂłe bÂłogosÂławieĂąstwo pokÂładaÂł, ale nie Ona!
No pewnie, Âże z epikureizmem nie ma nic wspĂłlnego (moÂże kiedyÂś, ale na pewno nie teraz :lol: ) Ja od poczÂątku widzĂŞ w Agacie wyznawczyniĂŞ wrĂŞcz stoicyzmu :lol2:
Pró¿no szukaÌ tej skromnoœci w ubiorze :> Gdzie ta skromnoœÌ, to te¿ przejaw chêci nie zwrócenia na siebie uwagi? (:
Przynajmniej to jest pocieszajÂące :P :lol2:
Ten erotyczny detal rĂłwnowaÂży piĂŞknÂą i spokojnÂą posturĂŞ mÂłodej kobiety - jest zaciekawiona, lecz opanowana - niczym Madamme de Tourvel - zdobycz godna wytrawnego Âłowcy.
Madame de Tourvel :o Tylko nie ona! Prze¿y³a wprawdzie mi³oœÌ namiêtn¹, niepowtarzaln¹, ale tragiczn¹ :(
MĂłwi siĂŞ, Âże mĂŞÂżczyÂźni pod wzglĂŞdem domyÂślania siĂŞ, co leÂży na sercu kobietom, sÂą upoÂśledzeni i zawsze na wstecznym...
A to dobre :devil: nie wiedziaÂłem :lol: :devil: ...choĂŚ uczucie podejrzanie obcym mi nie jest :mhm:

Ciekawy (ciekawoœÌ - ona jednak zwyciê¿a) losu wytrawnych ³owców, którzy staj¹ na progu u drzwi Jej serca...
WyobraÂżam to sobie ;) Drzwi pancerne. Puk, puk ... albo dzwonek dÂźwiĂŞcznie terkoczÂący - odpowiada gÂłucha cisza :lol: W najlepszym przypadku absztyfikant usÂłyszy: ''nikogo nie ma w domu!'' :lol:
Cierpliwy weÂźmie w dÂłoĂą wkrĂŞtak i zabierze siĂŞ za demontaÂż: wykrĂŞcanie Âśrub klamki, zawiasĂłw :lol: Jak to nie pomoÂże w akcie desperacji zostaje juÂż tylko Âłom :lol: :lol:
Dobra koniec z tymi Âżartami - HERMEN to przez Ciebie :devil:
Przepraszam :buzi: ObiecujĂŞ poprawĂŞ :neutral:
..wÂłaÂśnie przed momentem w rw dawali materiaÂł Agatki
..finalistki konkursu Miss World 2006 przejecha³y siê jak¹œ regionaln¹ kolej¹
Rewelacja po prostu. MateriaÂł przepeÂłniony ironiÂą, a nawet napisaÂłbym sarkazmem – no, no, no – nie wiedziaÂłem, Âże z Agatki to taki wesoÂłek :lol2:
DziwiĂŞ siĂŞ, dlaczego ten materiaÂł nie znalazÂł siĂŞ we wczorajszym Flashu :? JeÂśli zaleÂży twĂłrcom programu na rozbawieniu publicznoÂści, to ten wÂłaÂśnie materiaÂł przecieÂż byÂł o niebo lepszy od tego, ktĂłry opowiadaÂł o skaczÂących rybach! :?
SwojÂą drogÂą, biedne ''Miski'' - na jakie obrazki one muszÂą siĂŞ w tej Polsce napatrzeĂŚ :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

MateriaÂł faktycznie zbyt dobry, Âżeby miaÂł prawo zaistnieĂŚ tylko w RW, no ale trudno :?
A có¿ to siĂŞ ostatnio w Poznaniu dzieje :D Bitwy w wojnie o koalicjĂŞ do Wielkopolski siĂŞ przeniosÂły. Wczoraj Tusk wychwalaÂł na konferencji kandydatkĂŞ PO na prezydenta Poznania i jakoÂś relacji Âżadnej siĂŞ nie doczekaliÂśmy –troszkĂŞ za póŸno tak konferencja, no ale nie dowiedzieliÂśmy siĂŞ, któ¿ z reporterĂłw na niej byÂł :/
A dzisiaj Andrew (Loyd) Lepper na targach rolniczych i na razie teÂż relacji brak :?
"Nie siĂŞgaj po najpiĂŞkniejszÂą gwiazdĂŞ na niebie, poniewaÂż przy Tobie ta gwiazda moÂże straciĂŚ swĂłj blask".
HERMEN – dziĂŞki – bingo! :D Blacky, weÂź sobie te sÂłowa do serca i uspokĂłj siĂŞ z lekka :>
Nie poznajĂŞ ciĂŞ ostatnio :>
MĂłwi siĂŞ, Âże mĂŞÂżczyÂźni pod wzglĂŞdem domyÂślania siĂŞ, co leÂży na sercu kobietom, sÂą upoÂśledzeni i zawsze na wstecznym...
S³usznie siê mówi :D Nawet wiem, kto (która p³eÌ dok³adniej) powy¿sze wnioski wysun¹³ :P
PrzecieÂż w firmie, stacji prywatnej osoba zatrudniona nie jest jej pracownikiem, tylko jej wÂłasnoÂściÂą i Âżadne niekontrolowane ruchy nie wchodzÂą w rachubĂŞ
WiĂŞc siĂŞ juÂż z tym pogĂłdÂźmy i nie naciskaj, Âżeby Agatce nie przysparzaĂŚ problemĂłw ;) Niech sama decyduje, na ile chce mieĂŚ z nami kontakt :devil:

p.s. gdzie siĂŞ podziaÂł obieÂżyÂświat - nigdy nie znikaÂł na tak dÂługo :rozglada:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

WiĂŞc siĂŞ juÂż z tym pogĂłdÂźmy i nie naciskaj, Âżeby Agatce nie przysparzaĂŚ problemĂłw
Ale o jakich problemach Ty piszesz? :D MoÂże jedynie (albo aÂż) kulÂą u nogi Agatki jesteÂśmy, ale Âżeby od razu wĂŞszyĂŚ w tym jakieÂś problemy :>
Obiecujê ciekawsk¹ wstrzemiêŸliwoœÌ - w towarzystwie ciekawoœci ju¿ mnie nie zobaczycie :devil:
p.s. gdzie siĂŞ podziaÂł obieÂżyÂświat - nigdy nie znikaÂł na tak dÂługo
WÂściekÂł siĂŞ moÂże na nas? :D A moÂże stoi pod jakimi drzwiami i zziĂŞbniĂŞty czeka aÂż mu otworzÂą :lol2:

Sobota 16 wrzeÂśnia z kalendarza wydarta, Agatki nie byÂło :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Obiecujê ciekawsk¹ wstrzemiêŸliwoœÌ - w towarzystwie ciekawoœci ju¿ mnie nie zobaczycie :devil:
..ciekawoœÌ to pierwszy stopieù do piek³a :evil:
..Blacku mog³eœ lepiej mi nie zdradzaÌ w jakim klubie kiedyœ Agatka spêdza³a czas z przyjació³mi :(
..wiedziaÂłem teÂż Âże nie mĂłwisz nam wszystkiego.. :x
..spĂŞdziÂłem Âładnych kilka godzin przeglÂądajÂąc net w poszukiwaniu czegokolwiek ;)
..masĂŞ zdjĂŞĂŚ i cudem trafiÂłem na AgatkĂŞ..
..dowiedziaÂłem siĂŞ jednak strasznej rzeczy ..

:arrow: w Âżyciu Agatki jest mĂŞÂżczyzna!!

..chyba mam za maÂło swoich problemĂłw..
..choĂŚ nic mi do spraw prywatnych Agatki to teraz jest mi ciĂŞÂżko :(
..siedzĂŞ i siedzĂŞ z podpuchniĂŞtymi oczkami i nic mi siĂŞ robiĂŚ nie chce - czasami lepiej nie wiedzieĂŚ nic niÂż wiedzieĂŚ zbyt duÂżo :(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:arrow: w Âżyciu Agatki jest mĂŞÂżczyzna!!
:o Chyba Âżartujesz :shock: Jak to moÂżliwe? :lol: :lol: Jak Agatka moÂże nam robiĂŚ coÂś podobnego? :lol:
obie¿yœwiat, otrz¹œnij siê :D Przecie¿ mo¿na siê by³o tego spodziewaÌ :D Taka wspania³a kobieta samotn¹? ;)
WczeÂśniej czuÂłeÂś siĂŞ, jakbyÂś dostaÂł kosza, a teraz czujesz siĂŞ zdradzony? :D
Ale ewidentnie mamy problem :mhm: Jeœli kobieta ma faceta, to w dobrym zwyczaju le¿y niewbijanie siê "miêdzy wódkê a zak¹skê". No, ale mo¿e zostaniemy w zwi¹zku z tym przy dotychczasowym uk³adzie (z tym, ¿e teraz ju¿ ¿yj¹c w pe³nej œwiadomoœci), czyli tworzymy spó³kê akcyjn¹ i dzielimy pó³ na pó³ - ka¿de zostaje na swoich pozycjach strategicznych :szalony: :lol: :lol: :lol: Buuu - ale w zwi¹zku z tym, nam zostaje miejsce jedynie przed telewizorem - jakie to niesprawiedliwe :devil:
..Blacku mog³eœ lepiej mi nie zdradzaÌ w jakim klubie kiedyœ Agatka spêdza³a czas z przyjació³mi :(
..wiedziaÂłem teÂż Âże nie mĂłwisz nam wszystkiego.. :x
MyÂślisz, Âże wytrzymaÂłbym, Âżeby nic nie mĂłwiĂŚ, gdybym wiedziaÂł :> Ja nie potrafiĂŞ trzymaĂŚ jĂŞzyka za zĂŞbami – ot, taka rodzinna przypadÂłoœÌ genetyczna :devil:
No to daj te fotki – zobaczymy tego szczĂŞÂściarza, i czy mocno zakochani? :P

No, no, no :D Mamy Sherlock'a Holmes'a, ktĂłry ''love street'' przeÂświetla i przechadza siĂŞ na forum 8)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Ty Sherlock, nie b¹dŸ taki skryty, poka¿, poka¿!!! Nie bêdziesz sam rwa³ w³osów z g³owy z rozpaczy i gin¹³ z zazdrosci!!!
Czyli jednak nie do koĂąca tak jest z tymi drzwiami, jak BJ pisaÂłeÂś :D
..ZeTek zostaĂą z nami i ciesz nas czĂŞsto zdjĂŞciami z behind the scenes :jupi:
Wszystko jasne! Dziewczyna uÂśmieje siĂŞ przed wejÂściem na wizjĂŞ, to uÂśmiechu dla widzĂłw juÂż nie starcza ;)
MoÂże jestem ignorantem, ale tak w ogĂłle to skÂąd te zdjĂŞcia macie? Czy przeciĂŞtny zjadacz chleba teÂż moÂże sobie oglÂądaĂŚ telewizjĂŞ informacyjnÂą od kuchni :rozglada:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Ty Sherlock, nie bÂądÂź taki skryty, pokaÂż, pokaÂż!!!
..nie wiem :mhm: ..to dobry pomysÂł nie jest :nie:
Jak Agatka moÂże nam robiĂŚ coÂś podobnego? :lol:
..Âżartuj sobie uÂżywaj pĂłki jest ci do Âśmiechu :(
Mamy Sherlock'a Holmes'a,
..ty chyba jesteÂś najwiĂŞkszym Holmesem - przypominma ci Âże to ty mnie namkierowaÂłeÂś - udaÂła ci siĂŞ przede mnÂą rzecz wrĂŞcz nieprawdopodobna :roll:
Czy przeciĂŞtny zjadacz chleba teÂż moÂże sobie oglÂądaĂŚ telewizjĂŞ informacyjnÂą od kuchni
..ZeTek i Erwin juÂż to wyjaÂśniali :arrow:
Satelita Eutelsat W2 (16°E)

CzêstotliwioœÌ :12.702
Polaryzacja H - (pozioma)
Symbol Rate: 5632
FEC: 3/4

..lub na 12687,H,5632 W2
..a wiĂŞcej tu :arrow: http://jackysat.atspace.com/podstr/feed.htm
..ja tego nie mam :(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

..dowiedziaÂłem siĂŞ jednak strasznej rzeczy ..
Strasznej rzeczy :> Co to ma znaczyÌ? :D Przecie¿ mi³oœÌ, to piêkna rzecz :P
Jak Agatka moÂże nam robiĂŚ coÂś podobnego? :lol:

..Âżartuj sobie uÂżywaj pĂłki jest ci do Âśmiechu :(
To sprawa aÂż tak powaÂżnie wyglÂąda? :shock:
MyÂślisz, Âże wytrzymaÂłbym, Âżeby nie nic nie mĂłwiĂŚ, gdybym wiedziaÂł :> Ja nie potrafiĂŞ trzymaĂŚ jĂŞzyka za zĂŞbami – ot, tak rodzinna przypadÂłoœÌ genetyczna :devil:
Nie wytrzymaÂłby :devil: mogĂŞ potwierdziĂŚ :lol: Dodam jeszcze, dla lepszego okreÂślenia, Âże Black ma niewyparzonÂą gĂŞbĂŞ :lol2:
Ty Sherlock, nie bÂądÂź taki skryty, pokaÂż, pokaÂż!!!
..nie wiem :mhm: ..to dobry pomysÂł nie jest :nie:
Bo zaczniemy podejrzewaÌ, ¿e jest na tych fotkach coœ niecenzuralnego :lol: Gorzej bêdzie jak ich nie poka¿esz :lol: Poza tym, skoro s¹ w necie, to i tak prêdzej, czy póŸniej ktoœ siê do nich dokopie ;) A tak bêdziesz mia³ zastysfakcjê, ¿e to ty dokona³eœ odkrycia :D
Dalej Krzysiu, nie strĂłj fochĂłw :buzi:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Dalej Krzysiu, nie strĂłj fochĂłw :buzi:
..kobiecie siĂŞ co prawda nie odmawia ;)
..ale.. nie wiem.. nie wiem.. :roll:
..przedpoÂłudnie zeszÂło mi na rozmyÂślaniu :D
..kator¿nicze myœlenie tak mnie wykoùczy³o ¿e zasn¹³em :D
..teraz siĂŞ obudziÂłem i nadal nie wiem co zrobiĂŚ ze znalezionym 'fantem' :mhm:
..myÂślĂŞ nadal i mam nadziejĂŞ Âże tym razem nie zasnĂŞ :devil:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

obieÂżyÂświat pisze:..teraz siĂŞ obudziÂłem i nadal nie wiem co zrobiĂŚ ze znalezionym 'fantem' :mhm:
Najlepiej wystaw na allegro :lol: :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..nie mogĂŞ :]
..zdjĂŞcia nie sÂą mojÂą wÂłasnoÂściÂą :]

..za to te bez chwili zastanowienia posyÂłam :jupi: :jupi:
..how beautifull you are .. :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

..Agatka wieczorowÂą porÂą piĂŞkniejsza niÂż zwykle i w trybie nocnym pracuje na przyspieszonych obrotach :lol2:
..nawijaÂła jak nakrĂŞcona :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Có¿ za klimat panowaÂł wokó³ – rozzzzzmarzyÂłemmmmm siĂŞ ... ... ta noccccc... ta kobietaaa ... :szalony:
W wyjÂściu zadumy pozwalaÂł mi jedynie temat, o ktĂłrym mĂłwiÂła Agata i to jak szybko, skÂładnie i rzeczowo mĂłwiÂła :) Cholera :mhm: to mi popsuÂło klimat ;) :devil:
..Agatka wieczorowÂą porÂą piĂŞkniejsza niÂż zwykle
PiĂŞkna jak zwykle - gwoli ÂścisÂłoÂści 8)
:o ZobaczyĂŚ AnioÂła przed snem :szalony: BojĂŞ siĂŞ pomyÂśleĂŚ, co moÂże mi siĂŞ przyÂśniĂŚ :szalony:
i w trybie nocnym pracuje na przyspieszonych obrotach :lol2:
..nawijaÂła jak nakrĂŞcona :D
A moÂże gdzieÂś, bÂądÂź do kogoÂś jej siĂŞ tak spieszyÂło :> :D

Wiedzia³em, ¿e ta stacja ma odchy³y, ale ¿eby przetrzymywaÌ do tej póŸnej godziny tê urocz¹ damê w zamkniêciu :?
..nie mogĂŞ :]
..zdjĂŞcia nie sÂą mojÂą wÂłasnoÂściÂą :]
Ale tutaj moÂżesz je posÂłaĂŚ ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..eh :/
..caÂła Polska przed telewizorami zamiast na AgatkĂŞ to pewnie na Tzg patrzyÂła ;)
..a Agatka teÂż na pewno Âświetnie taĂączy 8)

Ale tutaj moÂżesz je posÂłaĂŚ ;)
..proszĂŞ bardzo :arrow: Obrazek Obrazek

..piĂŞkna 8)

..co zÂłego to nie ja ;)

..ale jeszcze coÂś znalazÂłem :lol:
..jeÂśli to mĂŞÂżczyzna Agatki to strasznie niewierny :lol:
..postanowiÂłem go zinwigilowaĂŚ ;)

Obrazek Obrazek Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:szalony: przecie¿ to spojrzenie Agatki mo¿e do pomieszania zmys³ów cz³owieka statecznego doprowadziÌ :szalony:
:rydzyk: Bosko wyglÂąda w czerni, bez grzywki i z uÂśmiechem na twarzy :szalony: BOGINI :szalony:

Przed godzinÂą widziaÂłem AnioÂła :D A moÂże ja ÂśniĂŞ :>
Uszczypn¹³em siê :D Nie œpiê - chyba, ¿e bardzo twardym snem :lol2:

I na podstawie tych fotek twierdzisz obieÂżyÂświat, Âże ten tam za AgatÂą, to jej mĂŞÂżczyzna? :lol:
Moim skromnym zdaniem wygl¹da to jedynie na bardzo dobr¹ znajomoœÌ, ew. przyjaŸù ;)
ChoÌ dla mnie przyjaŸù damsko-mêska to czysta abstrakcja ( :szalony: ), to wiem, ¿e s¹ tacy, którzy twierdz¹, ¿e równie¿ facet mo¿e byÌ przyjacielem kobiety - choÌ w praktyce pewnie to wygl¹da zupe³nie inaczej :lol2: Oby tak w³aœnie by³o w tym przypadku - tzn. teoria ma siê sprawdziÌ, nie praktyka :lol2: Kolejne fotki - te ju¿ bez Agatki, to potwierdzaj¹ ;) A tê blondynkê z pierwszego zdjêcia sk¹dœ znam :mhm:

Tak na marginesie ;)
MyÂślĂŞ, Âże o tych dwoje, ktĂłrzy znajdujÂą siĂŞ drugim planie, moÂżna ÂśmiaÂło napisaĂŚ, iÂż sÂą parÂą :D (aleÂż mi siĂŞ rĂŞka zatrzĂŞsÂła, podczas robienia strzaÂłki :devil: )

Obrazek

Chocia¿ w dzisiejszym liberalnym œwiecie nawet taka, wydawaÌ by siê mog³a czu³oœÌ, o niczym szczególnym, o ¿adnej przynale¿noœci dwojga ludzi, tak do koùca nie œwiadczy :lol:

Nie zasnĂŞ dziÂś :nie: Normalnie nie zasnĂŞ :szalony: Mowy nie ma :szalony:
MiÂłych snĂłw :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości