Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Taa, Bytom da siĂŞ lubiĂŚ. Mam nadziejĂŞ, Âże sam nie przestanĂŞ po egzaminie na prawo jazdy, ktĂłry odbĂŞdzie siĂŞ w tym mieÂście 21 lipca :P

Szkoda, Âże pani Pochanke na Dolomitach siĂŞ nie zjawia... :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Ma ktoÂś moÂże skana lub tekst wywaidu z Durczokiem z Pressa??

Btw. W Pani jest wywaid Domagalik z Durczokiem
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Cos Durczok zrobiÂł sobie bardzo dÂłuuugi urlop. juÂż chyba czwarty tydzieĂą nie ma go na wizji. MoÂże TVN rozwiazaÂło z nim umowĂŞ? :lol2: :lol:
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Co ty mĂłwisz!!!
Przez caÂły poprzedni tydzieĂą prowadziÂł FAKTY!!!!
NOWA ERA W TVN
jo-jo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 26 sie 2006, 19:38

Post autor: jo-jo »

W sierpniowym numerze magazynu MĂłj Pies, pojawiÂł siĂŞ Kamil Durczok razem ze swoim Borysem. :D
ZdjĂŞcie z gazety:
Obrazek

Bardzo fajne. :szalony: I kawaÂłek wywiadu:
Publicysta RafaÂł Ziemkiewicz powiedziaÂł kiedyÂś, Âże dziennikarz jest jak pies ÂłaĂącuchowy – po to go ludzie majÂą, Âżeby szczekaÂł, gdy jest taka potrzeba.
ÂŚmiaÂłe porĂłwnanie. ChoĂŚ nie do koĂąca trafione. ZwÂłaszcza gdy patrzĂŞ na wrodzonÂą dobroĂŚ mojego psa.

DobroĂŚ idzie w parze z inteligencjÂą?
Borys ukoĂączyÂł wszystkie moÂżliwe kursy, z wyjÂątkiem kursu psa obronnego. Ale jest tylko jedna sytuacja, w ktĂłrej prezentuje peÂłny wachlarz swoich moÂżliwoÂści: gdy widzi orzeszki ziemne. Wtedy robi siad, wstaĂą, Âłapa, gÂłos, na plecy, z powrotem... dla orzeszkĂłw jest w stanie zrobiĂŚ wszystko.

Mimo to problemĂłw z nadwagÂą u niego nie widaĂŚ.
To g³ównie zas³uga mojej szwagierki Joli, która z nim biega godzinê dziennie.
Liczą się tylko Fakty... te z Durczokiem! :D
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

Przykro mi to stwierdziĂŚ, ale z Durczokiem w Faktach - moim zdaniem - jest coraz gorzej. Przypomnijcie sobie Jego debiut w Faktach prawie rok temu. Wtedy byÂł bardziej spiĂŞty, co Mu akurat pomagaÂło - mĂłwiÂł dynamiczniej itd. Teraz jest okropnie rozluzowany. Co Wy na to?
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

KaÂżdy dziennikarz ma swĂłj styl, Durczok takÂże. Mi w 'Faktach' on nie przeszkadza.
CaÂły czas ktoÂś na stronie tvnfakty.pl w komentarzach pisze, Âże Durczok - tu cytat - mlaska, stĂŞka itp. Ja tego NIGDY nie zauwaÂżyÂłem... :roll: LubiĂŞ go i wolĂŞ patrzeĂŚ na niego niÂż na Pochanke, ktĂłra w 'Faktach' na szczĂŞÂście pokazuje siĂŞ coraz rzadziej.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Temat trochĂŞ jakby zapomniany... :D

Zapraszam do przeczytania mojego wywiadu z Kamilem Durczokiem:
http://www.tvnfakty.pl/w_kamil_durczok.php
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Wywiad z Durczokiem dla serwisu tvnfakty - dobry.
Jednak niewiele sie z niego dowiedzieliœmy . Gospodarz Faktówm mówi³ tak ogólnie i na ka¿dym kroku ucieka³ od jakiejkolwiek jasnej i choÌ w czêœci szczegó³owej odpowiedzi.
Czy to na temat nowego kadrowania w Faktach, czy nowych reporterĂłw( w Moskwie i Szczecinie)

Co prawda dowiedzieliœmy ¿ê nie zostanie przywrócony ani seris zagraniczny ani co gorsza ( jak dla mnie niew³aœciwa decyzja) wydanie Faktów wieczornych.

Moje odczucia po tym wywiadzie to dobrze Âże Durczok nie ma jeszcze programu publicystycznego w TVN24 bo jeÂśli tak zadaje pytania jak na nie odpowiada to nawet lepiej Âże start takiego programu jest oddalony w czasie

A przysz³oœÌ Faktów - poczekamy- na dwie kolejne zmiany juz od jesieni.
NOWA ERA W TVN
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Trzeba przyznaĂŚ Âże zbytnio siĂŞ dla nas nie otworzyÂł ;(
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś Kamil miaÂł dwie wpadki. Pierwsza - maÂło znaczÂąca - ze sÂłowem najdroÂższych. Ale druga mnie rozwaliÂła. :lol: MĂłwi, mĂłwi pÂłynnie. Zaczyna ostatnie zdanie i: "We we we w efekcie, przepraszam to nie jest mĂłj dzieĂą. W efekcie trafiÂł do izby zatrzymaĂą". :lol: :devil: :P Lepiej jak to zobaczycie, wiĂŞc zapraszam tu >>> http://www.tvn24.pl/28377,1514556,0,1,f ... omosc.html

Na koniec dodaÂł: "To wszystko dzisiaj w "Faktach". ÂŻyczĂŞ paĂąstwu, miÂłego, spokojnego, um sobie zresztÂą teÂż chyba, trochĂŞ chÂłodniejszego wieczoru. Spotykamy sie jutro o 19. Do zobaczenia." :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

we we we efekcie << super :lol: :lol: :lol: hahaha
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

o losie :) to byÂło najlepsze :):) teraz tylko trzeba czekaĂŚ do koĂąca sierpnia aÂż Pan Kamilek wrĂłci z urlopu.. ;/ ale niech odpoczywa i szybko do nas wraca :):)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Od wrzeÂśnia Kamil Durczok nie bĂŞdzie prowadziÂł porannych wywiadĂłw w RMF FM :nie:
Ciekawe dlaczego tak naprawdĂŞ odchodzi z Radia-dziwna sprawa :roll:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

maxxx pisze:Ciekawe dlaczego tak naprawdĂŞ odchodzi z Radia-dziwna sprawa :roll:
Durczok twierdzi, Âże wÂładze RMF zbyt emocjonalnie przyjĂŞÂły informacjĂŞ o tym, Âże Zaucha przechodzi do "FaktĂłw" TVN i dlatego odsunĂŞli go od prowadzenia "Kontrwywiadu".
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości