Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

fajne zdjêcia,takie niecodzienne :D biedaczka pewnie czuje przed wejœciem takiego stresa jak przed examem wstêpnym,bo maturê teraz daj¹ za darmo,wiêc tu stres w grê nie wchodzi.w ¿yciu nie da³em siê namówiÌ na zdjêcie przed examinem,jakoœ dziwnie by siê je póŸniej ogl¹da³o... :/ Ale Kalcza mo¿e siê przyzwyczai³a ju¿ do stresu,albo w ogóle juz go nie ma,w co nie chcê mi siê wierzyÌ ;)

W ogóle dziœ sensacja!!O 10.00 pojawia siê Ania Jot. :roll: o 10.30 Tadla.a o 11 czy¿by Ania?Tak,ale Ania K.! :o Nastêpnie w 'wpó³do' znów Tadla.Mia³em takiego stresa jak przed examem.....z literatury :devil:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Zdjêcia wykonane przed jednym z wejœÌ na na ¿ywo.
Mega wspaniaÂłe ujĂŞcia 8) Ania wyglÂąda piĂŞknie :D Praca operatora musi byĂŚ ... jest szalenie interesujÂącÂą :D
JuÂż wiem i siĂŞ nie dziwiĂŞ, czemu zawsze marzyÂłem, by byĂŚ operatorem kamery wÂłaÂśnie :lol2: W telewizji to jednak nas i nasze pole widzenia ograniczajÂą :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
riki
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: piątek 16 cze 2006, 11:30

Post autor: riki »

ByÌ mo¿e nara¿ê siê wszystkim fanom Ani K., ale ona pasuje do Dnia na Zywo jak piêœÌ do oka. Kompletnie nie ma jaj ta dziewczyna. Na tle obu pozosta³ych paù wypada bardzo s³abo. Z czego to wynika? Trema j¹ zjada? Niemo¿liwe. Mi³a osoba, ³adny g³os, ale to za ma³o. Brak jej dynamizmu, polotu, b³yskotliwoœci. Dlaczego nie robi Europy? To jej wychodzi³o. Teraz bladziutko...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

riki pisze: Kompletnie nie ma jaj ta dziewczyna.
:> No to, to chyba akurat dobrze ... :lol: :devil: :lol: :devil: :hahaha:
Na tle obu pozostaÂłych paĂą wypada bardzo sÂłabo.

Nie powiedziaÂłbym tak :D Ania od wieki wiekĂłw naleÂży do do najbardziej ekspresywnych prezenterk stacji tvn24 8) DzieĂą na Âżywo z niÂą nabiera szybszego i bardziej wyrazistego tempa :D

Wczoraj ponoÌ jej rola ogranicza³a siê g³ównie do zapraszania na konferncje :? Ale wierzê, ¿e i takie zaproszenie potrafi zaprezentowaÌ profesjonalnie :D
Czy to serwis, czy zapowiedÂź konferencji, czy rozmowa - zawsze mam komfort odbioru, kiedy serwuje je Ania wÂłaÂśnie :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

riki pisze:MiÂła osoba, Âładny gÂłos, ale to za maÂło. Brak jej dynamizmu, polotu, bÂłyskotliwoÂści. Dlaczego nie robi Europy? To jej wychodziÂło. Teraz bladziutko...
Zgadzam siĂŞ.Ona zwalnia tempo Dnia na ÂŻywo,ktĂłre potrzebuje jeÂźdzca trzymajÂącego mocno na wodzy to pasmo.
Black Jack '62 pisze:Nie powiedziaÂłbym tak :D Ania od wieki wiekĂłw naleÂży do do najbardziej ekspresywnych prezenterk stacji tvn24 8) DzieĂą na Âżywo z niÂą nabiera szybszego i bardziej wyrazistego tempa :D
Ale w RW,dobrze siĂŞ wtedy wyciszyĂŚ,popatrzeĂŚ na caÂły dzieĂą z dystansem i humorem.Wtedy Kalcza jest expresywna i Âłagodzi trudy dnia.Ale DnÂŻ to poraÂżka!Poza tym wepchnĂŞÂła siĂŞ na 3go :evil: podczas kiedy nikt jej nie zapraszaÂł.ta kobieta Âżycie mi rujnuje,nie moge patrzeĂŚ w dzieĂą na niÂą,serce mi siĂŞ kraje :( a ja nic nie moge zrobiĂŚ.... :(

Obrazek

I jeszcze ten ró¿.Ona to robi specjalnie ;(
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

AleÂż Âśliczny ten caps :lol2:

No s³uchajcie istne szaleùstwo :lol2: Nie doœÌ, ¿e Ania w tygodniu pojawia siê w Dniu na ¿ywo - niestety to wszystko ¿y³o beze mnie :( , to jeszcze w weekend przesiaduje w serwisach :tanczy:

Szkoda, ¿e tak póŸno dziœ siê obudzi³em :( Zobaczy³em Aniê dopiero po 13-stej :/
Ale i tak poprowadziÂła ciekawÂą rozmowĂŞ w studio - czysto politycznÂą 8)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
harvezd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 27 wrz 2006, 16:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: harvezd »

Witam wszystkich, wÂłaÂśnie znalazÂłem to miejsce szukajÂąc informacji na temat mojej ulubionej prezenterki TVN24. :)

Pani Ania po prostu przejmuje kontrolĂŞ nad programem za kaÂżdym razem, gdy wchodzi na wizjĂŞ.

Pozdrawiam wszystkich jej fanĂłw :)
In the beginning there was the Word. Then came the fucking word processor. Then came the thought processor. Then came the death of literature. And so it goes.
Dan Simmons
Hyperion
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Mam nadziejĂŞ, Âże kompedium wiedzy o Ani znajdziesz na mojej stronce, ktĂłra wkrĂłtcĂŞ odbudujĂŞ...

Ma ktoÂś capsy jakies z tego tygodnia, moÂże jakoÂś opowie o poczynananiach Ani, bo ja nic nie widzialam, a podobno Jej przypadÂły "gorÂące dni"...
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..panie prezenterki tvn24 ostatnio bardzo wystrzaÂłowo wyglÂądajÂą :lol2:
..zupeÂłnie jakby po pracy na bal maiaÂły zamiar siĂŞ udaĂŚ :lol2:
:arrow:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

obieÂżyÂświat pisze:..panie prezenterki tvn24 ostatnio bardzo wystrzaÂłowo wyglÂądajÂą :lol2:
..zupeÂłnie jakby po pracy na bal maiaÂły zamiar siĂŞ udaĂŚ :lol2:
Nie mozemy byĂŚ pewni, Âże nie majÂą takich planĂłw :lol2:
W koĂącu zaÂłapaÂłem siĂŞ na wystĂŞp Ani w Dniu na Âżywo :jupi: Co prawda na samÂą koĂącĂłwkĂŞ ... :/
WÂłaÂśnie skoĂączyÂłem oglÂądaĂŚ bluebox'owy serwis z AniÂą - trochĂŞ loki ''oklapÂły'' ;) wnioskujĂŞ zerkajÂąc na ujĂŞcia z godzin przedpoÂłudniowych :lol2: Ale Ania i tak czarujÂąco wyglÂąda :P
Zdaje siĂŞ byĂŚ krĂłlowÂą pasma 8) Czuje siĂŞ tu chyba jak ryba w wodzie :D
Szkoda, Âże odkÂąd wrĂłciÂła do DnÂż, tak rzadko jÂą widujĂŞ :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

I ja w³asnie te¿ rzadko J¹ widujê jako prezenterkê Dn¯... Tak w ogóle to ostatnio widzia³am Pani¹ Aniê jakiœ tydzieù temu. A wracam do domu o 15stej, to tak do 16stej zchodzi mi za³atwianie s³u¿bowych spraw i zapominam w³¹czyÌ TV... Kiedyœ by³o lepiej, bo jeszcze do Dnia by³ raport popo³udniowy, du¿o ciekawsza forma i zazwyczaj zd¹¿y³am za³atwiÌ wszsytkie sprawy do 16.30 i mog³am sobie spokojnie obejrzeÌ... A tak szkoda.
Jutro... juitro moÂże byĂŚ piĂŞkne dla mnie, jako.... jako fanki? eee, to gÂłupie sÂłowo ;)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Ja teÂż uwaÂżam,Âże RP miaÂł wtedy o wiele ciekawszÂą formĂŞ.teraz to jest taki dÂłuÂższy serwis informacyjny :/ A juÂż z mr TrawÂą w ogĂłle nie ma co porĂłwnywaĂŚ do wakacyjnych,piĂŞknych czasĂłw,kiedy fascynujÂące duety sprawiaÂły,Âże letargiczne popoÂłudnie przemieniaÂło siĂŞ w intelektualne rush hours i wizualne rush of blood to the head :szalony:

oj przepraszam,nie uwaÂżam,Âże sÂłowo fanka,fan to gÂłupie sÂłowo,to wrzuta dla fanĂłw :grozi: :> ale rozumiem co masz na myÂśli ;) i rzeczywiÂście trudno okreÂśliĂŚ to,co ma siĂŞ na myÂśli nazwÂą wÂłasnÂą,najczĂŞÂściej wyraÂżeniem..........
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Fan zawsze kojarzyÂło mi sie z tÂą hordÂą nastolatkĂłw biegajÂących za wielkÂą gwiazdÂą show-biznesu.

Mniejsza z tym, dzis mia³am/mam urodziny i ktoœ kto mia³ byÌ dziœ w tvn24 zab³¹dzi³ w Warszawie i do ANi nie dotar³. Tak samo z tvp mia³am coœ dostaÌ, ale te¿ sie nie wyrobi³. Zwalony dzieù
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

wszystkiego najlepszego w takim razie z okazji urodzin ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

dziĂŞki Aveo :) A tak bardzo chciaÂłam kiedyÂś usÂłyszeĂŚ to od Pani Ani ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 14 gości