[TVP2] SUPERTALENT

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

[TVP2] SUPERTALENT

Post autor: galantos »

kto z Was ogladal wczoraj ten program na tvp2? nie uwazacie, ze niemal WSZYSTKO zostalo SCIAGNIETE i ZMALPOWANE z Idola? poczynajac od formuly, konczac na takim samym wystroju studia do przesluchan (stol, jury, uczestnik stoi na znaczku "supertalent") i napisach koncowych. nawet sponsor ten sam - REXONA! :roll:

a co Wy o tym myslicie...?
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

OglÂądaÂłem wczoraj ten program i teÂż uwaÂżam Âże zostaÂło wszystko ÂściÂągniĂŞte z Idola tylko Âże tu nie ÂśpiewajÂą a przedstawiajÂą jakieÂś scenki. DostrzegÂłem w castingowej poczekalni goÂścia ode mnie z osiedla ktĂłry byÂł w ostatniej edycji Baru :D
lebowsky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: środa 11 sty 2006, 01:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lebowsky »

Ciê¿ko w tego typu programach wymyœliÌ coœ diametralnie innego, dlatego nie ma sensu siê na to z¿ymaÌ - to tak jakby mieÌ pretensje do wydawcy, ¿e kolejn¹ "Ksi¹¿kê z papieru*" wypuœci³.
Poza tym program jest o ludziach, a nie o jurorach wiĂŞc chyba naprawdĂŞ nie ma o czym mĂłwiĂŚ - znajdÂźcie proporcje.
Na koniec stara maksyma: komu siĂŞ nie podoba - niech nie oglÂąda - TO TAK JAK JA :)



* - ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości