Dlaczego nie lubię TVN?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: tomas40 »

miko pisze:Nie da siĂŞ oglÂądaĂŚ to nie oglÂądaj. PrzecieÂż nikt CiĂŞ nie zmusza do oglÂądania TVN-u.




:tanczy: :shock: To siĂŞ nazywa konstruktywna opinia ..... :brawa: :brawa: :brawa:
Sinsiew
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 07 gru 2006, 14:06

Nie wiem co o tym myÂśleĂŚ :(

Post autor: Sinsiew »

Witam,

ostatnio ogl¹da³am TVN i w przerwie jakiegoœ serialu by³ komunikat o wysy³aniu smsów na fundacje TVN. Koszt niewielki, a zawsze mo¿na komuœ pomóc, wiêc wys³a³am i dosta³am odpowiedŸ..., ¿e dziêkujemy za smsa do programu RING, niestety program ju¿ skoùczony ale TVN serdecznie zaprasza do wysy³ania smsów w trakcie trwania programu :/ Tak mnie to zadziwi³o, ¿e poczeka³am na nastêpny komunikat, gdy¿ obawia³am siê, ¿ê wys³a³am wiadomoœÌ na z³y numer. Okaza³o siê, ¿e sms wys³a³am pod numer podany na ekranie :(((( I jak tu komuœ wierzyÌ?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

NiemoÂżlwie Âżeby doszÂło do takiej sytuacji. MusiaÂłaÂś coÂś pokrĂŞciĂŚ, np. w treÂści SMSa. :uhh:
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

Marcin pisze:NiemoÂżlwie Âżeby doszÂło do takiej sytuacji. MusiaÂłaÂś coÂś pokrĂŞciĂŚ, np. w treÂści SMSa. :uhh:
no wÂłaÂśnie to maÂło prawdopodobne bo ja teÂż wysyÂłaÂłam i normalnie zawsze dostawaÂłam i teraz teÂż dostaÂłam odpowiedÂź ze dziekujÂą z fundacji :mhm:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości