Anna Jędrzejowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jestem ciekaw jak w tym tygodnu bĂŞdzie z AniÂą gdyÂż z rana mamy lekkie przesuniecie mianowicie Beatka Tadla prowadziserwisy poranne :mhm:
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

CzekaÂłem i siĂŞ doczekaÂłem :lol:

Ania dziÂś.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:roll:
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

mam AniĂŞ z JoasiÂą -ulubiony duet :tanczy: :tanczy:

Obrazek

Nostromo zrobi³eœ capsy Ani na s³odko -to ja poka¿ê swoje na s³odko -kwaœno

Obrazek
Obrazek
Obrazek
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Marcin pisze:Przepraszam, czy nikt nie zauwaÂżyÂł, Âże Ania JĂŞdrzejowska prowadziÂła wczoraj serwisy miĂŞdzy 8, a 15? :D
:evil: :evil: :evil: :evil: o co chodzi!czemu mi nie powiedziaÂła! :evil: :devil:

no mówi siê trudno,ale jeden dzieù stracony.za du¿o myœla³em,bo jak zobaczy³em Brydzie,to sobie pomyœla³em,¿e do takiej gwiazdy do³¹czy mniej popularny reporter.a tu niedzielne serwisy prowadzi³y dwie gwiazdy........niedziela 10.12.06 przepad³a na zawsze..............

dziĂŞki wam za mapĂŞ komunikacjii,ale w Wawie nie pojawiĂŞ siĂŞ w tak szybko,najpierw obowiÂązki,nastĂŞpnie imprezy :devil:

przesuniêcie?a mi siê zdawa³o,¿e wszystko jest w porz¹dku.Dn¯ zaczyna siê o 10,no nie?i Ania wita wszystkich :tanczy: aczkolwiek prawie zawsze bez uœmiechu to przywitanie.ewentualnie pod koniec serwisu.smutno mnie po¿egna³a przed moim wyjœciem,ale skoro mój dzieù w³aœciwie zacz¹³ siê tak naprawdê o 10,kiedy j¹ ujrza³em,wszystko siê u³o¿y³o.

Ja te¿ uwielbiam caps Ani z Joasi¹ - mieÌ ciasto i zjeœÌ ciastko,ale uwa¿am,¿e nie jest to po³¹czenie s³odkiego z gorzkiem,natomiast s³odkiego z ostrym :spiewa: a teraz mam okazjê nasyciÌ siê do woli prawdziwym smakiem Dn¯ dziêki wyœmienitym capsom i zapamiêtaÌ o nim ca³e jutro,gdy¿ nie bêdê mieÌ mo¿liwoœci,aby j¹ 'przywitaÌ' ;(

Adam,witam ciĂŞ w takim razie wÂśrĂłd krĂŞgu FanĂłw Ani Jot. 8) jak 3 muszkieterĂłw :lol: :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Hej muszkieterzy! Mijam codziennie perfumeriĂŞ a na wystawie stoi plakat reklamowy nowego zapachu Cacharel- Noa Pearl, modelka, ktĂłra reklamuje ten zapach ma bardzo podobne oczy do Ani, oczywiÂście to takie moje skromne porĂłwnanie :D
Obrazek
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

KtĂłrym muszkieterem zostaÂłem ??
Dziewczyna na plakacie najbardziej podobne ma oczy.
MuszĂŞ siĂŞ przyznaĂŚ Âże widziaÂłem AniĂŞ w sobotĂŞ ale od rana musiaÂłem przygotowywaĂŚ siĂŞ na imieniny i nie miaÂłem czasu opisaĂŚ tego wydazenia.
ChciaÂłem nawet zrobiĂŚ capsy ale moja Âżona jest gorsza od faszyzmu i absolutnie nie ma litoÂści
Erwin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: środa 22 cze 2005, 23:15

Post autor: Erwin »

nie wiem czy to byla jakas fatamorgana ale dzis chyba widzalem anne jedzejowska jak siedziala podczas magazynu o 17:30 z tylu za pochanke. czy ktos to jeszcze zauwazyl ?.
ciekawe co tam jeszcze robila o tej porze. bylo widac jak cos pisala na klawiiaturze, moze przygotowaywala sie na dzien jutrzejszy

a moze to byl jakis sobowtor :rozglada:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Nika pisze: modelka, ktĂłra reklamuje ten zapach ma bardzo podobne oczy do Ani, oczywiÂście to takie moje skromne porĂłwnanie :D
Kolor i kontrast siĂŞ zgadza idealnie.tylko Ania ma ksztaÂłt oczu taki trochĂŞ rosyjski :mhm:

Ju¿ myœla³em Nika,¿e to Ania reklamuje ten perfum,ale przeczyta³em twoj¹ wiadomoœÌ 2gi raz i dosta³em depresji! ;( ;( spoko depresja potrwa do jutra do 10 ;)

przecie¿ Ania pisze Pochanke wszystkie pytania,a póŸniej ca³e laury spadaj¹ na mrs P. :/ dziooo³k.

Ania po prostu pracuje na swĂłj sukces,praca prezentera wymaga wiele poÂświĂŞcenia i wysiÂłku,czĂŞsto jest siĂŞ na duty kiedy jest siĂŞ off.... :(
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nikt capsĂłw nie zrobiÂł to ja je dam

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z ostatniego jestem szczegĂłlnie dumny :tanczy:
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

8) :lol:

Jak zwykle szaÂłowy wyglÂąd Ani, ach to szaleĂąstwo..... :roll: :lol:

Niestety nie mam ostatnio ani chwili na utrwalanie wizerunku Anny.......

Bravo adamie :D

Piekne capsy
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

DziÂś nie byÂło Ani Jot -moÂże odpracuje w sobotĂŞ
Notabene Asia Krynska zastepowaÂła AniĂŞ :mhm: :mhm:
Wydaje mi sie ze jest to zwiazane z dzisiejszÂą rocznicÂą :mhm:
Erwin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: środa 22 cze 2005, 23:15

Post autor: Erwin »

DziÂś nie byÂło Ani Jot -moÂże odpracuje w sobotĂŞ

a kto urzedowal o tych porach: 16:30 - 16:45 / 18:30 - 18:35 .. i zapewne 20:30
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

BijĂŞ siĂŞ w piersi .
Cytat z bibli ....BÂłogosÂławieni cisi albowiem oni......
Najgorsze jest to ze pisa³em ze jej jak by³a na antenie ale akurat mia³em wy³¹czony telewizor :xx: :xx: :xx: :xx: :xx:
Kania
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: piątek 01 gru 2006, 18:41

Post autor: Kania »

[img]C:\Documents%20and%20Settings\Kasia\Moje%20dokumenty\tvn24\422.bmp[/img]
[img]C:\Documents%20and%20Settings\Kasia\Moje%20dokumenty\tvn24\418.bmp[/img]
riki
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: piątek 16 cze 2006, 11:30

Post autor: riki »

KalczyĂąska w koszmarnym golfie, a Ania J- choĂŚ zawsze elegancka, dziÂś w za duÂżej marynarce. MoÂże schudÂła i marynara wisi? Anyway, nie wyglÂądaÂło to dobrze. :stop:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], marcin3usb i 8 gości