Magdalena Hykawy

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

mewho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2006, 09:56

Post autor: mewho »

Ooo, dziêki stokrotne!!! Nie œmia³em prosiÌ wprost, ale liczy³em, ¿e kogoœ wreszcie sprowokujê do ozdobienia mojego topicu capsami :D (niestety sam nie mam jeszcze karty, choÌ myœlê o zainwestowaniu w tak¹ przyjemnoœÌ :roll: - ale póki co raczê siê waszymi ujêciami ;)) Adam, czy wspomina³em ju¿, ¿e jesteœ wielki?! :lol2: Jeœli o mnie chodzi, to mo¿esz tak rozpieszczaÌ moj¹ skromn¹ osobê jeszcze czêœciej ;)

A w kwestii informacji nt. Magdy nadal cisza? Mamy najwyraŸniej do czynienia z tajemnicz¹ osob¹ albo po prostu chroni¹c¹ swoj¹ prywatnoœÌ :cicho: - no i trzeba to uszanowaÌ. ChoÌ, jak zauwa¿y³ ju¿ wczeœniej Adam, to intryguj¹ce, ¿e przy kilkuletniej bytnoœci w telewizji wci¹¿ tak niewiele o niej wiemy :mhm: .

To teraz wycieczki ju¿ zupe³nie osobiste: jeœli przypadkowo jakiœ znajomy Magdy natknie siê tu na ten temat i da jej cynk, to proszê jej równie¿ donieœÌ, ¿e ma swojego sympatyka (wolê mówiÌ tylko za siebie), który j¹ pozdrawia serdecznie i ¿yczy samych sukcesów na niwie prywatnej i zawodowej :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

AleÂż bardzo proszĂŞ.
wierszyk ktĂłry napisaÂłeÂś byÂł twĂłj czy zapoÂżyczony.
Czasami zdaza siê ¿e ktoœ pojawia siê ze znajomych i cos opowiada trzeba byÌ cierpliwym bo przeciez cierpliwoœÌ cnot¹ jest...
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

czy mi siĂŞ wydaje,czy Madzi coraz wiĂŞcej w TVN24 :tanczy:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
mewho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2006, 09:56

Post autor: mewho »

No, na szczĂŞÂście raczej to nie jest nasza zbiorowa halucynacja :D , a nawet jeÂśli miaÂłoby tak byĂŚ - to podoba mi siĂŞ to i tak ;)
Od jakiegoÂś czasu czĂŞÂściej widujemy MagdĂŞ - ona doszÂła bardziej do gÂłosu w TVN24, a do jej, bÂądÂź co bÂądÂź znajomego juÂż
z reportaÂży gÂłosu doszÂła sympatyczna buzia, taki fajny bonus :tanczy:
I niech tak pozostanie, do³¹czam to do moich noworocznych ¿yczeù :rydzyk:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

W piatek miaÂła dyzur w sejmie a o to i capsy

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

to prawda jest Madzi coraz wiecej-to bardzo dobrze bo to sympatyczna dziewczyna
mewho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2006, 09:56

Post autor: mewho »

Dzisiaj wypuœcili Magdê "na ulicê" (bez skojarzeù! :grozi: ) - rozmawia³a z Romanem, Wielkim Edukatorem ;). To ju¿ drugi raz, gdy widzia³em j¹ przepytuj¹c¹ tego ministra, i do tego w tej samej scenerii - czy ktoœ tam na górze litoœci nie ma nad biedn¹ dziewczyn¹? Ojej, a mo¿e ona to lubi... :hmm:; jest jeszcze taka mo¿liwoœÌ, ¿e niewiele osób wa¿y siê z nim zmierzyÌ, znaj¹c jego "s³aboœÌ" do TVN :D Rozmawiano o tym i o owym, kurtuazja i w ogóle, Giertych patrzy³ na Madziê z góry, ale wydaje mi siê, ¿e jedynie z racji ró¿nicy wzrostu - zreszt¹ jemu to i tak nikt nie podskoczy ;). £adna, sk³adna robota w terenie.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Z rana jeszcze o zabijaniu karpi prowadziÂła relacjĂŞ

Obrazek
Obrazek
Reynevan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 12 gru 2006, 17:30

Post autor: Reynevan »

[quote="mewho"] To juÂż drugi raz, gdy widziaÂłem jÂą przepytujÂącÂą tego ministra, i do tego w tej samej scenerii - czy ktoÂś tam na gĂłrze litoÂści nie ma nad biednÂą dziewczynÂą? Ojej, a moÂże ona to lubi... :hmm:;


Zimno na Âświecie, a dziewczynĂŞ wypuÂścili na mrĂłz. Dzielni ci reporterzy.
A tak na marginesie: Roman to siĂŞ nawet uÂśmiechaÂł w czasie rozmowy.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Dlaczego nikt nie pisze o temacie dnia a mianowicie o biednych karpiach .Do wywiadu z Giertychem to byÂł temat dnia . :spiewa:
Reynevan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 12 gru 2006, 17:30

Post autor: Reynevan »

adam pisze:Dlaczego nikt nie pisze o temacie dnia a mianowicie o biednych karpiach .Do wywiadu z Giertychem to byÂł temat dnia . :spiewa:
Bo dzieci i ryby gÂłosu nie majÂą. A Roman i owszem. :devil:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

dobry txt :lol: :lol:

Madzia wiêc mia³a okazjê wypowiedzieÌ siê za karpie ;) ale co za w ogóle zbie¿noœÌ tematów.najpierw Giertych-jakby nie by³o szycha,a póŸniej karpie... :shock: to chyba tak dla urozmaicenia Madzi pracy :D no có¿ raz gruba ryba,a raz nie ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
mewho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2006, 09:56

Post autor: mewho »

A potem, ju¿ po relacji na ¿ywo z akcji klubu Gaja (któr¹ to przegapi³em) puszczane by³y wypowiedzi mieszkaùców stolicy w nag³oœnionej w³aœnie sprawie karpi - o ile dobrze siê domyœlam :uhh: , to prowadzi³a to dalej Magda, tyle ¿e wtedy mogliœmy zobaczyÌ ju¿ co najwy¿ej jej d³où uzbrojon¹ w mikrofon. Wiadomo, jedni tylko sma¿¹, inni w galaretê itd. Jakoœ specjalnie nie snuto natomiast g³êbszych refleksji w kwestii kluczowej, czyli jak TO zrobiÌ humanitarnie i czy w ogóle robiÌ... :> Uff, ja wola³bym nie byÌ nagabywanym a'propos takich rzeczy, to wcale nie b³aha sprawa. Brr... takie ciemne oblicze tych piêknych sk¹din¹d œwi¹t...
Reynevan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 12 gru 2006, 17:30

Post autor: Reynevan »

[quote="mewho"] Jakoœ specjalnie nie snuto natomiast g³êbszych refleksji w kwestii kluczowej, czyli jak TO zrobiÌ humanitarnie i czy w ogóle robiÌ...


Ha, aleÂż byÂły i takie refleksje - jedna pani powiedziaÂła, Âże syn jest ichtiologiem, wiĂŞc nie ma problemu :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Najbardziej zmroziÂło mnie w relacjach Magdaleny to ze mĂŞÂżczyÂżni byli bardziej humanitarni niÂż kobiety-chyba sama Magda byÂła tÂą sytuacjÂą zaskoczona

WolĂŞ wywiad z karpiem niÂż z Giertychem :spiewa:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

WidzĂŞ ze post siĂŞ nie zapisaÂł

Ciekawe dlaczego Magda nie zasiadÂła jeszcze za stoÂłem prezenterskim :mhm:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości