Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

bublee
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sobota 09 gru 2006, 13:35

Post autor: bublee »

Czesc..
pierwszy wpis i od razu w najciekawszym temacie :tanczy:

o Kindze Rusin pojawilo sie ostatnio kilka nawet ciekawych textow w plotkarskich posemkach :D

na pierwszej stronie ÂŚwiat & Ludzie widnieje napis " Kinga Rusin Odpoczywa po taĂącu we WÂłoszech"

fragment textu...
" Z cĂłreczkami szuka zimy w Alpach"
DaÂła sÂłowo, Âże wreszcie poÂświĂŞci Poli i Idze wiĂŞcej czasu i dotrzymuje sÂłowa. WyjechaÂły na urlop do WÂłoch. Dwutygodniowy urlop dziennikarka zaplanowaÂła specjalnie tak, Âżeby wrĂłciĂŚ tuÂż przed BoÂżym Narodzeniam. ÂŚwiĂŞta spĂŞdzi w domu.(...) "

pozniej jest o wysiÂłku zwiÂązanym z TzG... o nartach i o poszukiwaniu zimy
" Plany krzy¿uje im wiosenna pogoda. Nie ma sniegu, zamkniêto czêœÌ stoków. Du¿o czasu straci³y na szukanie.. zimy- mówi nam znajoma dziennikarki.

nastepny text o jest przepowiedniÂą wrĂłzki Gabi o przyszÂłoÂści Kingi Rusin...
Na okÂładce napis : " NiezwykÂła przepowiednia na 2007 rok"

text:

" za 3 lata zaÂłozy rodzinĂŞ!
W ubieg³ym roku wyros³a na jedn¹ z najwiêkszych polskiech gwiazd. Zapowiada, ¿e po zyciowych zakretach wreszcie wyszla na prosta. Ma czyste konto i mo¿e uk³adaÌ ¿ycie od nowa. Czy ak jest naprawdê? O przysz³oœÌ Kingi Rusin zapytaliœmy wró¿kê...
-Ma wiele szczĂŞÂścia, numerologiczne trĂłjki to farciarze- mĂłwi Rewii Gabi.
- NadchodzÂący rok to dla niej wielka szansa- dodaje rozkÂładajÂąc karty tarota- przede wszystkim musi pogodzic siĂŞ z rozwodem. Karty pokazujÂą, Âże na razie nie chce i nie moÂże stworzyĂŚ nowego zwiÂązku, choĂŚ juz wkrĂłtce pojawi siĂŞ mĂŞÂżczyzna, z ktĂłrym w niwdalekiej przyszÂłoÂści uÂłozy sobie Âżycie.
Nie jest gotowa na mi³oœÌ
Tymczasem w wywiadach Kinga Rusin zapewnia, ¿e jest gotowa na now¹ mi³oœÌ. Karty mówi¹ inaczej.- Karta ograniczeù i poszukiwania pokazuje, ¿e Kinga nie mo¿e siê odnaleŸÌ, nie wie, czego chce. Wci¹¿ oglada siê za siebie, cierpi. Karta ksiêzyca pokazuje, ¿e boi siê niepewnej przysz³oœci. Dopóki nie pogodzi siê z rozstaniem, nie odnajdzie szczêscia- ostrzega wró¿ka.
Prezenterka zmaga siê dzis z demonami przesz³oœci. Jej by³y m¹¿, zwi¹zany obecnie z jej by³¹ przyjació³k¹ Hanna Smuktunowicz, kupi³ dom w Konstancinie, kilka kilometrów od domu Kingi. Chcia³ byÌ bli¿ej dzieci. Wtedy Kinga postanowi³a przeprowadziÌ siê z córkami do Warszawy.
- Musi zrozumieĂŚ, Âże nie ma tego zÂłego, co by na dobre nie wyszÂło. ZwiÂązek z Tomaszem Lisem i tak rozpadÂłby siĂŞ w ciÂągu najbliÂższych piĂŞciu lat. A juÂż za trzy lata Kinga stworzy staÂły, nowy zwiÂązek. MĂŞÂżczyznĂŞ swojego Âżycia pokocha byc moÂżejuÂż w 2007 roku- WrĂłzy Gabi.
Jednak Tomasz Lis nie zniknie z ¿ycia Kingi- Jego partnerka wkrótce bedzie w ci¹¿y. Ale ich zwiazek nie przetrwa- mówi Rewii Gabi.- On bardzo kocha swoje dzieci. Bêdzie sie nimi zajmowa³, zapewni im wykszta³cenie. Dziêki temu zblizy sie di Kingi i bedzie ¿a³owa³ rozstania z ni¹. Kinga Rusin rozwiod³a sie z Tomaszem Lisem pod koniec czerwca. W dzieciùstwie sama prze¿y³a rozpad zwi¹zku rodziców, wiêc ba³a siê, by nie ucierpia³y jej córki:6-letnia Iga i 9-letnia Pola. ¯eby zapomniec o rozstaniu rzuci³a sie w wir pracy. Bardzo pomóg³ jej powrót przed kamerê, bo dotychczas swoje ambicje poœwieci³a dla kariery mê¿a- Pieni¹dze j¹ kochaj¹, a kariera bêdzie siê rozwijaÌ- wró¿y Gabi.
Skazana na sukces
- Teraz najwazniejsze s¹ dla mnie dzieci. Chce spêdzaÌ wiêcej czasu z córkami- deklaruje w rozmowie z Rewi¹ Kinga. - W przysz³ym roku bedê tez czêœciej odwiedzac stajniê. Nie chce narazie mówiÌ o mi³oœci- Wystarczy, ¿e udowodni³am sobie, ¿e jestem kobieca i atrakcyjna. Czuje ¿e mogê zmienic swoje ¿ycie- mówi Rewii prezenterka.- Kinga za³o¿y now¹ rodzinê w 2010 roku. To bedzie jej szczêsliwy rok- koùczy wró¿be Gabi.
Wró¿ka Gabi przepowiada:
Kinga to numerologiczna trójka : wra¿liwa, ma doskona³¹ intuicjê. Powinna s³uchac serca, nie tylko kierowaÌ siê rozs¹dkiem. Wci¹¿ jest w niej ma³a dziewczynka. Potrzebuje mêskiego ramienia, by sie na nim oprzeÌ. Tarot pokazuje, ¿e jest ko³o niej mê¿czyzna, autorytet. To cz³owiek m¹dry, z zasobnym portwelem. Juz w nadchodzacym roku mo¿e sie w nim zakochaÌ. Zyczê jej szczêœcia i wiem, ¿e bedzie je mia³a"

we wczorajszym SE tez byl tekst o Kindze mozna go przeczytac na http://www.pudelek.pl

ale sie rzopisalam.....
sora za literowki ale mam nadzieje te zrozumiale pisalam.... :)
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

dobrze, ¿e Kinga jest w rankingu najlepszych dziennikarzy, a nie np. tancerzy :D ale to i tak du¿e zaskoczenie, mo¿e jej popularnoœÌ pomog³a te¿ by³emu mê¿owi... 8)
i used to be schizophrenic, but we're ok now
Krusin

Post autor: Krusin »

Jednak Tomasz Lis nie zniknie z ¿ycia Kingi- Jego partnerka wkrótce bedzie w ci¹¿y. Ale ich zwiazek nie przetrwa- mówi Rewii Gabi.- On bardzo kocha swoje dzieci. Bêdzie sie nimi zajmowa³, zapewni im wykszta³cenie. Dziêki temu zblizy sie di Kingi i bedzie ¿a³owa³ rozstania z ni¹.
To brzmi jak bajka, ale fajnie by bylo gdyby sie spelnilo... :) jak zbytnio w atroty nie wierze, ale moze sie spelni...
Narazie bedzie przerwa w tapetach, prosze sie tymi nacieszyc :) :)
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

dla mnie dziwna ta 10 dziennikarzy oczywiÂście ciesze siĂŞ, Âże jest Kinga i myÂśle, Âże sÂłusznie
ale wg mnie to dziwne , Âże Lis jest na piewszym miejscu ale chyba najbardziej zdziwiÂł mnie fakt, ze J.Pochenke jest na tak dalekim miescu i np. , zĂŞ nie ma Sekielskiego i Morozowskiego :mhm: stwierdziĂŚ to moÂżna nawet po komentarzach na dole :/ Chajzer i Kammel lepsi od dziennikarzy TVN?! :/

no ale liczy siĂŞ najwaÂżniejsze, Âże Kinga jest na tej liÂście i , Âże jest lepsza od Smoka zresztÂą dla nas i tak bĂŞdzie najlepsza
-->myÂślĂŞ, zĂŞ troche tego zawdziĂŞcza miĂŞdzy innymi TzG<zrobiÂła siĂŞ bardziej meedialllna :P >
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Marcinn_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: piątek 08 gru 2006, 22:11

Post autor: Marcinn_Bochnia »

PeÂłne zestawienie "Faktu" i TNS OBOP przedstawia siĂŞ nastĂŞpujÂąco: http://film.onet.pl/seriale/0,1457174,wiadomosc.html Kinga na 18 miejscu na 30 osĂłb jest dobrze :D
Krusin

Post autor: Krusin »

Moze teraz gadam od rzeczy, ale zauwazyliscie, Âże Kinia ma w lewym uchu dwa kolczyki?? Wiem- ,,odkrycie Ameryki", no ale ja wylukalam i chcialam sie moimi odkryciami z wami podzielic
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

Krusin pisze:Moze teraz gadam od rzeczy, ale zauwazyliscie, Âże Kinia ma w lewym uchu dwa kolczyki?? Wiem- ,,odkrycie Ameryki", no ale ja wylukalam i chcialam sie moimi odkryciami z wami podzielic
hehe....zauwaÂżyÂłam juÂż do dawno jak byÂł numer z niÂą w vivie byÂło duÂże zdiĂŞcie na okÂładce i widziaÂłam.... :D

a tak wracajÂąc do tej listy to poÂłowa tam osĂłb jest z tvn albo wykreowana przez tvn :tanczy: hihi... :hyh:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Krusin

Post autor: Krusin »

Ja zauwazylam to w TzG, pozniej sie juz tylko na fotkach upewnialam, no ale konczymy ten temat (beznadzieny z reszta) tak tylko napisalam dla tych ktorzy nie wiedzieli. Niedlugo porobie troche tapet ( jak bede juz w stanie 8) 8) ) Udanego Sylwka zycze Wam ( i Kindze oczywsice tez)
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

o! dawno sie tu nikt nie odzywaÂł!
za 3 dni Kinga w DdTVN! :D juz sie nie moge doczekac! mam nadzieje ze bedzie tak jak obiecala z Marcin a nie Magda z JolÂą!! :?
Krusin

Post autor: Krusin »

Pewnie ze musi byc Kinga, bez niej jest tak nudno...

http://gala.onet.pl/0,1159243,tematy.html
Przeczytajcie sobie ten wywiad, co prawda stary, ale Kinga mowi tam o jej zyciu z Lisem. Boze, jak ona go wychwala i poswieca sie dla niego, drugiej takiej to hyba ze swieca szukac, a tomek nie wie co stracil...
Arctica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Arctica »

Jak to powiedziaÂła kiedyÂś Kasia Nosowska: "PokÂładaĂŚ byt wielkie nadzieje w przyszÂłoÂści i w ludziach, to jest moim zdaniem nieodpowiedzialne" Niestety, ale caÂłkowicie siĂŞ z niÂą zgadzam.

Ale do rzeczy, bo mia³o byÌ na temat Kingi. No mo¿e nie do koùca, ale poœrednio z ni¹ zwi¹zane. Nie wiem, czy ktoœ z was ogl¹da Magiel Towarzyski na TVN Style, ale w ostatnim odcinku, podsumowuj¹cym medialne wydarzenia 2006 roku pojawi³ siê temat Lis i jego kobiety, a to w kontekœcie (pseudo)wyró¿nienia dla Hanny Smoktunowicz w kategorii medialny samobój roku. Z wywodów pani Korwin-Piotrowskiej i Tomasza Kina wynika to, o czym dawno ju¿ wiemy, czyli, ¿e Kinga ma klasê i jest gór¹. !!!!!!!!!!!!!

Z pewnoÂściÂą mamy tu lekki powiew subiektywizmu, bo nie da siĂŞ tego unikn¹Ì. Prezentowany obraz pani H.S i przekazu owego wywiadu nieco przerysowany, ale mniemam powodowny chĂŞciom wyprowadzenia czytelnego przekazu dla widzĂłw. Ale wracajÂąc do wywiadu w VIVIE, podoba mi siĂŞ tam jeden cyctat pani H.S.: "SÂą ludzie i Âśrodowiska, gdzie mĂŞÂżczyÂźni zamieniajÂą kobiety na „nowszy model”, a kobiety mĂŞÂżczyzn na „grubszy portfel”. Ale ani ja nie jestem nowszym modelem, ani Tomek grubszym portfelem. PowiedziaÂłabym, Âże wprost przeciwnie". Có¿ za poraÂżajÂąca szczeroœÌ...

Dla zainteresowanych fragment komentowanego powyzej programu
Magiel Towarzyski - "Lis i jego kobiety"

http://rapidshare.com/files/10086149/Magiel.mpg.html

[ Dodano: Sro Sty 03, 2007 11:06 pm ]
W odpowiedzi na wczeÂśniejsze proÂśby, dajĂŞ kilka kapsĂłw z ostatnich DD TVN. W razie potrzeby mogĂŞ wrzuciĂŚ cosik jeszcze.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

Arctica te capsy sa po prostu boskie! no rewelacja!! :brawa: wielkie dzieki rowniez za link do Magla!
Krusin

Post autor: Krusin »

Dzieki Arctica za capsy i foty, tak sie sklada ze ogladalam ten Magiel Towarzyski, ale niestety nie od poczatku, no koncu jedynie uslyszalam jakas wzmianke o lisie i Kindze, takze wielkie dzieki
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

A dzisiaj w "ÂŻyciu na gorÂąco" zdjĂŞcia Kingi z nowym partnerem(?). W kaÂżdym razie caÂłujÂą siĂŞ (!). Facetowi niestety zasÂłonili twarz... Ale wyglÂąda nieciekawe, trochĂŞ Âłysy i jeÂździ bmw. Ciekawe czy to tylko plotka czy coÂś prawdziwego...
i used to be schizophrenic, but we're ok now
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

wÂątpie Âżeby prawda...

wszczegĂłlnie w takiej gazecie-plotkarskiej

moze ktos zeskanowaĂŚ bo ja niewidziaÂłam tej gazety z KingÂą
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości