Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

dzieki arctica :brawa:

wydawaÂło mi siĂŞ bardziej , ze Marcin byÂł taki jak zwykle a Kinga jakaÂś taka pewnie zÂła byÂła

ale oni chyba sie pokÂłucili na kapif sÂą juÂż zdiĂŞcia takie z poza anteny i widaĂŚ jak siĂŞ kÂłucÂą zresztÂą normalnie w programie uÂśmiechajÂą sie do siebie albo conajmniej siĂŞ patrza jak ktĂłreÂś z nich mĂłwi a dziÂś wogle jakoÂś tak

mam nadzieje ,Âże jutro bĂŞdzie lepiej bo to byÂł chyba jeden z najgorszych programĂłw rusin&meller tak jak to juÂż wspomniaÂła arctica


krusin mi odpisali nie wiem po jakim dokÂładnie czasie bo nie pamietam ale ok. tygodnia napisaÂłam , ze trzymam kciĂłki za naszych siatkarzy itp. i odpisali mi , ze oni teÂż trzymajÂą ,....
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Krusin

Post autor: Krusin »

Moglam napisac ze trzymam kciuki za Holowczyca na dakarze...:)
Moim zdaniem to zachowywali sie w miare fajnie prawie tak jak zawsze...
kama2007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 06 sty 2007, 20:11

Post autor: kama2007 »

Memory pisze: ale oni chyba sie pokÂłucili na kapif sÂą juÂż zdiĂŞcia takie z poza anteny i widaĂŚ jak siĂŞ kÂłucÂą zresztÂą normalnie w programie uÂśmiechajÂą sie do siebie albo conajmniej siĂŞ patrza jak ktĂłreÂś z nich mĂłwi a dziÂś wogle jakoÂś tak
Hej witam :D jestem tu nowa, czy mĂłgÂłby mi ktoÂś podaĂŚ linki do tych fotek z kapif bo u mnie sie ta strona nie otwiera ;( Z gĂłry dziĂŞkujĂŞ serdecznie
Krusin

Post autor: Krusin »

http://www.kapif.pl
witamy cie serdecznie, a tak nawiasem mowiac wejdz na moja strone (taka autoreklama...hehe :) :) :))
kama2007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 06 sty 2007, 20:11

Post autor: kama2007 »

Krusin pisze:www.kapif.pl
witamy cie serdecznie, a tak nawiasem mowiac wejdz na moja strone 9 taka autoreklama...hehe :) :) :))
By³am na stronce fajne tapetki:) ale nadal mi sie nie otwiera str kapif:( jak mozecie to dajcie linki do pojedynczych fotek, tych na ktorych Kinga z Marcinem sie k³óc¹ naprawdê bêdê wdziêczna.

Co do zachowania mojej ulubionej pary, to moÂże wynika ono z tego, Âże oboje kogoÂś majÂą i nie wypada im juÂż tak przymilac siĂŞ do siebie...
Krusin

Post autor: Krusin »

Moze, ale w koncu skoro sa przyjaciolmi to moga sobie na takie ,,przymilanki' pozwolic...
A linku to za bardzo nie da sie wziac( i tak my ci chyba nie zadzialal skoro strna ci nie dziala) poczekaj i sprobuj pozniej na pewno wejdzie
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

no wiesz Krusin niby mogÂą tylko tylko skoro majÂą partnerĂłw to napewno nie bĂŞdÂą siĂŞ tak zachowywaĂŚ a ubolewam nad tym bo to w nich ceniÂłam te teksty Marcina typu: jaka Kinga jest piekna i wogle...

nawet jako przyjaciele byli jakby na stosunkach mêsko-damskich a nie jako tacy sobie kumple pewnie dla tego wiêkszoœÌ osób myœla³o , ze Marcin porywa Kinge a teraz ... a szkoda

Kama2007 daj mi w pw emil twĂłj to Ci przesle zdiĂŞcie z kapif
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Krusin

Post autor: Krusin »

ojej przestanmy gadac o jednym i tym samym, moze to tylko dzisiaj a moze tak na zawsze, trudno, trzeba bedzie sie przyzwyczaic. Ale jak tak dluzej gadamy to troche nudne sie staje, jak tak gadamy ze sie podrywali i cuda niewidy robili. pozyjemy zobaczymy
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

œwietne ddtvn tylko za du¿o by³o materia³ów przectawiaj¹cych temat no i ten nudny cykl o muzeum :?

no ale prowadzÂący super szczegĂłlnie Kinia na desce i te dogadywania Marcina no i bĂŞdÂą za tydzieĂą, Âświetnie stanowczo lepiej niÂż wczoraj odrazu lepszy poranek :D

arctica zrobiÂłaÂś mozĂŞ capsy z dziĂŚ :P wiem , ze Cie znĂłw prosze ale sÂą Âświetne :brawa:
jak nie to spoko oczywiÂście bo i tak bardzo duzo juÂż wkleiÂłaÂś :P :P :P
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Marcinn_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: piątek 08 gru 2006, 22:11

Post autor: Marcinn_Bochnia »

no dzisiaj byÂło Âświetnie z poruwnaniem ze wczoraj:) a widzielisci jak byÂło o Krakowie o najmodniejszym mieÂście Âświata byÂło widaĂŚ po Kindze i Marcinie Âże troche zazdroszczÂą tego bo co chwile gadali tylko o tych dresiarzach...:)
Krusin

Post autor: Krusin »

mi tez bardzo podobalo sie dzisiejsze ddtvn. mowicie, ze za tydzien tez Kinga z Marcinem beda?? ja nie obejrzalam do konca po 10 musialam isc...:(
Arctica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Arctica »

Nie ma problemu. Wedle Âżyczenia zamieszczam capsy z dzisiejszego DD TVN. DziÂś program SUPER, a na dodatek Kinga i Marcin za tydzieĂą. :brawa:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Natura kobieca jest jak morze: z jednej strony poddaje się najsłabszemu, najcichszemu naciskowi, z drugiej - dźwiga najcięższe ciężary".
Krusin

Post autor: Krusin »

dzieki za capsy :) bardzo fajne, w najblizszym czasie postaram sie wam cos z tego zrobic na pulpit...dzisiejsze ddtvn bylo baaardzo fajne..od snowboardu, przez historie, polityke, muyke na filmie konczac...

[ Dodano: Pon Sty 08, 2007 7:20 pm ]
A jak wam sie podobalo to ddtvn?
raskolnikow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: środa 15 lis 2006, 12:28

Post autor: raskolnikow »

Marcinn_Bochnia pisze: a widzielisci jak byÂło o Krakowie o najmodniejszym mieÂście Âświata byÂło widaĂŚ po Kindze i Marcinie Âże troche zazdroszczÂą tego bo co chwile gadali tylko o tych dresiarzach...:)
te¿ zauwa¿y³am tê z³oœliwoœÌ w ich wypowiedziach... ca³y czas o tym ¿e tam przyje¿dzaj¹ przedstawiciele ni¿szych klas i to tylko po to by piÌ bo jest tanio... No ale z jakiegoœ powodu przyje¿dzaj¹ choÌby nawet piÌ, ale tam, a nie np do Warszawy. 8)
Eh, zazdroÂśnicy! :lol:

KrakĂłw to piĂŞkne miasto tak czy siak :tanczy: a teraz i najmodniejsze :brawa: :P
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
Marcinn_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: piątek 08 gru 2006, 22:11

Post autor: Marcinn_Bochnia »

roskolnikom masz racjĂŞ :) zazdroÂśnicy hehe :D No ale masz racje Âładne i najmodniejsze na Âświecie :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości