Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

a kto prowadzi ddtvn w ten weekend? nie oglÂądaÂłam ostatnio do koĂąca i nie wiem czy ma byĂŚ Kinga czy nie?
i used to be schizophrenic, but we're ok now
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

katie pisze:a kto prowadzi ddtvn w ten weekend? nie oglÂądaÂłam ostatnio do koĂąca i nie wiem czy ma byĂŚ Kinga czy nie?

Katie mozesz juÂż siĂŞ cieszyĂŚ bo w ten weekend Kinga i Marcin :tanczy: przynajmniej tak zapowiadali i raczej nie zrobiÂą nie miÂłej niespodzianki i miejmy nadzieje, ze ddtvn bĂŞdzie lepsze od Âśniadania z 2 :neutral:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Krusin

Post autor: Krusin »

podobno Kinga kupila sobie psa, shar-peia
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

psa? :D skad wiesz?
Krusin

Post autor: Krusin »

a z roznych zrodel...:D niedlugo bedzie fota
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

no tak ja teÂż wiem , Âże Kinga ma psa ale nie podoba mi siĂŞ :P
zresztÂą Kinga mĂłwiÂła, Âże chce mieĂŚ psa bo dzieci siĂŞ lepiej wychowujÂą przy zwirzĂŞtach

Âśmieszny....
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
kama_1994
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 17:16
Lokalizacja: pruszcz gdański

Post autor: kama_1994 »

moja kolezanka ma takiej rasy psa.te psy szybko sie przywiazuja do ludzi a do kingi napewno odrazu 8)
Siema wszystkim;)jestem tu nowa.Głupio ze to cos z tv2 pokonalo dzien dobty tvn no przecierz dzien dobry tvn jest o 100% lepsze i ciekawsze!!
P.S.Krusin fajne robisz tapety i ta strona tez fajna
Patrycja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sobota 18 lis 2006, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Patrycja »

;] dobrze, Âże kupiÂła sobie psa, bo to kochane zwierzĂŞta sÂą :d A tak w ogĂłle Kinga jest na okÂładce nowego numeru Cosmopolitan ;)))
kama_1994
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 17:16
Lokalizacja: pruszcz gdański

Post autor: kama_1994 »

moja kolezanka ma takiej rasy psa.fajne psy i szybko sie przywiazuja do ludzi ale do kingi powinien sie przyzwyczajic odrazu,bo w koncu kto nie chcial by miec takiej pani :spiewa:
Siema wszystkim;)jestem tu nowa.Głupio ze to cos z tv2 pokonalo dzien dobty tvn no przecierz dzien dobry tvn jest o 100% lepsze i ciekawsze!!
P.S.Krusin fajne robisz tapety i ta strona tez fajna
Krusin

Post autor: Krusin »

masz moze ten numer??jak tak to ja ( i chyba wszyscy z forum) prosimy o skany (jesli mozesz i jesli masz ten numer)
A co do tego ze psy sa kochane, to sie zgadzam ale koty tez sa super(wiem bo mam)
Fajna sesja jest do tego wywiadu w Cosmo taka jakby....hm...byla zwykla nastolatka. Na stronie Cosmopolitanu mozecie zobaczyc mala fotke
raskolnikow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: środa 15 lis 2006, 12:28

Post autor: raskolnikow »

a propos pojedynkĂłw:

http://zyciegwiazd.onet.pl/0,20,pojedynki.html

http://zyciegwiazd.onet.pl/751,pojedynki.html

a co do Âśniadania z dwĂłjkÂą to nie wiem... wydaje mi siĂŞ Âże bardziej niÂż tym Âże niektĂłrzy nie majÂą tvnu (to chyba jakieÂś nieliczne wypadki) to jest to spowodane ciekawoÂściÂą, bo to pierwszy odcinek w koĂącu... mam nadziejĂŞ...
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
kama_1994
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 17:16
Lokalizacja: pruszcz gdański

Post autor: kama_1994 »

W nowymfakcie jest krotki artykĂłl o Kindze.PiszÂą tam ze nie ma nowego pratnera a jedyna nowÂą osiobÂą w jej Âżyciu jest suczka Ginger.MĂłwi ze pies to zawsze byÂło marzenie poli a Iga marzy teraz o maÂłym kociaku.
P.S.W sobote o 17 20 leci powturka z TzG teraz bedzie pasodoble,a w niedziele o 8 kulisy.Tylko ze kulisy beda do drubiego odcinka.
Siema wszystkim;)jestem tu nowa.Głupio ze to cos z tv2 pokonalo dzien dobty tvn no przecierz dzien dobry tvn jest o 100% lepsze i ciekawsze!!
P.S.Krusin fajne robisz tapety i ta strona tez fajna
Krusin

Post autor: Krusin »

na blogu jest fota Gingera-suczki Kingi. Moim zdaniem brzydki ten pies, nie przepadam za ta rasa(mowie o wygladzie, moze i sa fajne te psy)
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

oj widze ze na tym forum ostatnio pojawia sie duzo krytyki na temat otoczenia Kinii, przeciez to jej wybor z kim sie spotyka, jakiego psa sobie kupuje itp itd
a myslalam ze tu sami wielcy fani Kingi, gdyby ona to wszystko przeczytala to pewnie by jej sie przykro zrobilo...


_________________
Obrazek
Obrazek
Krusin

Post autor: Krusin »

No nie wiem czy sie z toba zgodze, to prawda krytykujemy Kinge, ale to przeciez forum i kazdy ma prawo powiedziec to co mysli, a w ogole nawet najwierniejszemu fanowi moze sie cos nie podobac...
A co do tej krytyki to dzieki ze mi przypomnialas, sotatnio (przez dwie ostatnie noce) mam dziwne sny zwiazane z Kinga(znaczy zawsze pierwsza czesc jest zwiazana z Kinga druga z moimi sprawami). Now iec, jak juz wczoraj mwila snila mi sie Kinga w makijazu jak chinka w ktorym wygladala...brzydko i kazdy jej mowil zeby go zmyla, dzis natomiast snilo mi sie ze miala zatanczyc jiva ze Stefanem w mojej szkole na korytarzu. Miala na sobie sukienke ta w ktorej tanczyla oryginalnego jiva a na to zalozyla delikatna sukienke w kwiatki. Oczywiscie kazdy jej mowil zeby ktoras zdiela. I w czasie tanca ktos scignal ta pierwsza (,,jivoska") sukienka i wzial wiatrak ktory podwial ta sukienke w kwiatki. Sen bez sensu, bo wszytskie takie mam. I prosze moderatora albo kogostam zeby nie mowil ze zasmiecam forum.
A moze wam sie kiedys snila Kinga?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości