Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Kubuś Puchatek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: piątek 06 sie 2004, 16:35
Lokalizacja: Lasek

Post autor: Kubuś Puchatek »

Czasami to aÂż Âżal, Âże Anitka nie ma temperamentu np. takiej Dody (dziewczyny bramkarza Majdana :wink: ) hmmm.... wtedy w takich gazetach byÂłoby o niej znacznie wiĂŞcej! Na przykÂład, jestem niezmiernie ciekawy stanowiska Anitki w sprawie ,,bzykania siĂŞ w kiblu’’ (tutaj cytat z programu Ewy Drzyzgi - dla zgorszonych moimi sÂłowami :!: ) .
Czasami mĂłj misiowy rozumek nie jest w stanie zinterpretowaĂŚ poziomu ,,oferty’’ programowej tvn-u :wink:
Pozdrowionka – Kubulek

Kiedy niesiesz przyjacielowi baryłkę miodu w prezencie urodzinowym, nie wyjedz po drodze jej zawartości.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

DZis Anita miaÂła poranek w TVN24 i prezentowala sie wyÂśmienicie, nie wiem czy to zasÂługa jej stroju czy co, ale sie uÂśmiechaÂła i w ogĂłle bardzo dobrze komponowaÂła sie z grafika TVN24. Tak jak juÂż wczeÂśniej mĂłwiÂłem, tu jest jej miejsce, tu byÂły jej poczatki.
Kubuś Puchatek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: piątek 06 sie 2004, 16:35
Lokalizacja: Lasek

Post autor: Kubuś Puchatek »

CzyÂżbyÂś coÂś sugerowaÂł, np. to, Âże Anita nie powinna prowadziĂŚ FaktĂłw :?: :!:
Pozdrowionka – Kubulek

Kiedy niesiesz przyjacielowi baryłkę miodu w prezencie urodzinowym, nie wyjedz po drodze jej zawartości.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

WypowiadaÂłem siĂŞ wczeÂśniej
Kubuś Puchatek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: piątek 06 sie 2004, 16:35
Lokalizacja: Lasek

Post autor: Kubuś Puchatek »

Wypraszam sobie takie sugestie i spostrzeÂżenia :!:
Pozdrowionka – Kubulek

Kiedy niesiesz przyjacielowi baryłkę miodu w prezencie urodzinowym, nie wyjedz po drodze jej zawartości.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To prawda Anitka jak zwykle prezentowa³a siê œwietnie i wygl¹da³a œwietnie ale jej g³ówne miejsce jest w Faktach a do tvn24 powinien przejœÌ ryman. Tylko dziêki faktom tu teraz o niej rozmawiamy i tylko dziêki temu programowi jest tak popularna. Jakby nie fakty Anitka by nie wyp³ynê³a i by nie by³a tak odwa¿na i pewna siebie. Prowadz¹c fakty czujesz siê dowartoœciowany przez szefów i jak oni daj¹ ci prowadziÌ fakty to oznacza, ¿e coœ dla nich znaczysz. Anitka nie jest od tego aby czytaÌ ci¹gle te same informacje w serwisach.(bo przecie¿ chyba wiemy, ¿e du¿o informacji a w szczególnoœci w porannych serwisach jest ppowtarzanych). Anitka w faktach mo¿e przedstawiÌ nie tylko such¹ wiadomoœÌ ale tak¿e dodaÌ coœ od siebie.

Fakty sÂą programem dla Gwiazd wielkiego formatu czyli Anitki a w serwisach nie moÂżesz pokazaĂŚ w peÂłni swojego oblicza i umiejĂŞtnoÂści i nie moÂżesz zaistnieĂŚ dla szerszego widza. PrzypomnĂŞ, Âże tvn24 oglÂąda Âśrednio 50 tys osĂłb a fakty, ktĂłre trwajÂą 25 minut oglÂąda kilka milionĂłw osĂłb dla ktĂłrych czĂŞsto ten program jest jedynym ÂźrĂłdÂłem informacji.

Zobaczymy czy dzisiaj ten nizioÂłek zapowie AnitkĂŞ. ChciaÂłbym bardzo i to nie zresztÂą tylko ja aby fakty 6 wrzeÂśnia poprowadziÂła wÂłaÂśnie Anitka.
Wtedy by pokazali, ¿e jest dla nich wa¿na i coœ dla nich znaczy. By³oby to wielkim wyró¿nieniem poprowadziÌ fakty w poniedzia³ek.

ZacytujĂŞ kubusia z innego forum:

Któ¿ inny jak nie Anitka? Jest wiele powodów, które j¹ ,,uprzywilejowuj¹''!

Jest jedynÂą kobietÂą w zaÂłodze FaktĂłw !

Jest jedynÂą, ktĂłra ma rewelacyjnÂą prezencjĂŞ !

Jest uosobieniem ÂświeÂżoÂści i Âświetnie skomponuje sie ze ,,ÂświeÂżym'' studiem!

i czarnejmamby:
A ja chcĂŞ AnitĂŞ Werner - piĂŞkna kobieta w piĂŞnym studiu, czy moÂżna sobie wymarzyĂŚ coÂś lepszego?

Prowadzenie faktĂłw przez AnitkĂŞ 6 wrzeÂśnia oznaczaÂłoby zmianĂŞ faktĂłw.
ByÂłoby to nadejÂście nowej epoki. MoÂże wreszcie by siĂŞ skoĂączyÂło, Âże caÂły czas i w kaÂżdy prawie dzieĂą jest ten beznadziejny ryman.

Ja sobie osobiÂście nie wyoraÂżam tego rymana w tym kosmicznym studiu. Jego miejsce jest w tv trwam i tam jest odpowiednie studio dla niego.

6 wrzeœnia dowiemy siê te¿ pod kogo s¹ robione te fakty i kto dla nich jest najwa¿niejszy. Ten ryman tzryma siê tego sto³ka jakby do niego by³ przyspawany a te ksi¹¿ki o których mówi³ doktorek dobrze siê tzrymaj¹.

Ryman out of fakty i nieprowadÂź mi ich 6 wrzeÂśnia. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

PS: tobi :twisted: :twisted: :twisted: nie przyczepiaj siĂŞ juÂż do Anitki i nie mĂłw mi, Âże Anitki miejsce jest w tvn24. Anitki miejsce jest w faktach i sprawdza siĂŞ tam znakomicie. :lol: :lol: :lol: A tvn24 to miejsce co najwyÂżej dla rymana choĂŚ i to jest za wysoko jak dla niego. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Jutro znĂłw nie bĂŞdzie Anitki. :cry: :cry: :cry: Przez caÂły tydzeĂą ten gÂłupi ryman. :twisted: :twisted: :twisted:
Ostatnio Anitka prowadziÂła fakty 3 razy lub caÂły tydzieĂą. WogĂłle ostatnio grafik Anitki jest conajmiej dziwny. Dzisiaj byÂła pierwszy raz odkÂąd kiedy prowadziÂła ostatni raz fakty.
CoÂś mam przeczucie, Âże w weekend bĂŞdzie Grzegorz Kajdanowicz. Jedynym wytÂłumaczeniem byÂłaby dla mnie sytuacja kiedy w nastĂŞpnym tygodniu kiedy rusza nowe studio Anitka bĂŞdzie przez caÂły tydzieĂą.

Jak Anitka bêdzie w weekend a w nastêpnym tygodniu przez ca³y tydzieù znów bêdzie ryman to oznaczaÌ to bêdzie, ¿e to jego chc¹ na drugiego Lisa(czyli zawsze i wszêdzie ryman) a Anitka ma tam wci¹¿ niepewn¹ pozycjê. Mo¿e te¿ Anitki wogóle nie byÌ w weekend a wtedy to naprawdê mo¿naby zacz¹Ì siê powa¿nie martwiÌ.

A mo¿e rzadka obecnoœÌ Anitki na wizji jest spowodowana tym, ¿e szykuje siê na poprowadzenie faktów 6 wrzeœnia z nowego studia.
Ostatnie poÂżegnanie Anitki w faktach byÂło niezwykle pogodne i nie wskazywaÂło na to, Âże jest coÂś nie tak ale w faktach sytuacja zmienia siĂŞ z dnia na dzieĂą i nie moÂżna tam byĂŚ niczego pewnym.
Poza tym Anitka w niedzielĂŞ bĂŞdzie w "Mamy ciĂŞ" wiĂŞc moÂże dlatego jej teraz nie ma i wedÂług tvn mogÂłoby to byĂŚ Âźle kiedy zaraz po faktach Anitka jest w nastĂŞpnym programie.

PS:Kamuii moÂżesz sobie lubiĂŚ rymana ale chyba zgodzisz siĂŞ ze mnÂą, Âże on nie powinien prowadziĂŚ faktĂłw tak czĂŞsto. Co najwyÂżej raz w tygodniu w porywach 2 razy ale nie czĂŞÂściej i nie podczas przeÂłomowego wydarzenia jakim bĂŞdzie 6 wrzeÂśnia.

Nie podoba mi siĂŞ to strasznie co oni teraz wyprawiajÂą z faktami. To jest juÂż jakiÂś idiotyzm. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ÂŻyczĂŞ faktom upadku z rymanem. :twisted: :twisted: :twisted: Nie bĂŞde juÂż tych pomyji oglÂądaĂŚ. :twisted: :twisted: :twisted:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Podejrzewam, ¿e 6 wrzeœnia Fakty bêd¹ mia³y dwóch gospodarzy. Zaprezentuj¹ kilka materia³ów o najwa¿niejszych wydarzeniach dnia, a zaraz potem dwa mateira³y o Faktach - tj. w jednym pochwal¹ siê studiem, z drugiego us³yszymy peany pochwalne na czêœÌ tego w³aœnie programu.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

TeÂż tak pomyÂśleÂłem, Âże wÂłaÂśnie tak moÂże byĂŚ. Wtedy nikt nie byÂłby skrzywdzony ale i tak uwaÂżam, Âże to Anitka powinna solo poprowadziĂŚ fakty 6 wrzeÂśnia. Napewno nie jest dopuszczalna sytuacja kiedy Anitki nie bĂŞdzie 6 wrzeÂśnia i w 1 tygodniu kiedy rusza nowe studio. :cry: :cry: :cry:

ryman mi ca³kowicie nie pasuje do kosmicznego studia. Nie doœÌ, ¿e w faktach w obecnym studiu wygl¹da dziwnie to w nowym bêdzie wygl¹da³ jak kosmita. :twisted: :twisted: :twisted:

Niech wyrzuc¹ te wszystkie ksi¹¿ki telefoniczne razem z rymanem który ma staÌ na nich. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

6 wrzesnia to jest moment przeÂłomowy. Powina prowadzic je osoba,ktora tworzyla yen program od podstawprzyczyniÂła sie do dzisiejszego sukcesu. Czy jest nia Aniata Werner/ To kpina z tego co do tej pory(przez 5lat) tworzyli Tomasz Lis Marcin PawÂłowski Patrycja Redo Iwona Radziszewska.

Anita wypÂłynĂŞÂła w Faktach na gwiazde, ale to ona prowadziÂła Pierwszy 1Serwis Informacyjny w TVN24 i ma moÂżliwoÂści rozwoju w wielu pozycjach TVN24.

Poranek, to nie tylko czytanie serwisĂłw, to tez rozmowy, przeglÂądy prasy i Âłaczenia na Âżywo.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To kto niby ma prowadziĂŚ fakty:moÂże ryman albo Grzegorz Kajdanowicz. Zrozum, Âże Marcin jest chory i nie przypuszczam aby nagle wyzdrowiaÂł i wystĂŞpowaÂł czĂŞsto na wizji. Era Lisa siĂŞ juÂż definitywnie skoĂączyÂła i nie warto juÂż mĂłwiĂŚ o tym.
Anitka ju¿ przesz³a szczeble kariery aby móc siê dostaÌ do faktów i jest to naturalna kolej rzeczy. Jak ktoœ jest dobry, ma osobowoœÌ i reprezentuje sob¹ to coœ co ludzi przyci¹ga to jest to jak najbardziej normalne. Ci dobzi dopiero jak s¹ dopuszczani do takich programów jak fakty to dopiero wtedy zdobywaj¹ popularnoœÌ s¹ w pe³ni dziennkarzami takimi sprawdziwego zdarzenia.

Akurat mo¿liwoœci rozwoju w tvn24 ju¿ siê dla niej skoùczy³y. Od dawna jak jest w tvn24 prowadzi tylko poranki. Przegl¹dami prasy nie zdobywa siê uznania widzów ani nie jest to praca która szczególnie rozwija. Rozmów to oni w poranku maj¹ bardzo ma³o najczêœciej wogóle. OPstatnio mo¿e zaczynaj¹ zapraszaÌ goœci ale gdzieœ przez kilka miesiêcy Anitka nie przeprowadza³a ¿adnych wywiadów. £¹czeù na ¿ywo jest coraz mniej i powinno byÌ wiêcej ³¹czeù z reporterami zagranicznymi.
Poza tym pytanie ca³y czas co tam w pogodzie czy co tam w sporcie te¿ nie jest szczytem dziennikarstwa. Wracaj¹ jeszcze do serwisów. Oczywiœcie nie jest to wina Anitki ale szczególnie w rannych serwisach jest masa materia³ów z poprzedniego dnia które jeszcze w dodatku s¹ powtzrzane w ka¿dym serwisie.
Jeszcze chciaÂłbym zauwaÂżyĂŚ, Âże Anitka jeszcze nigdy nie prowadziÂła magazynu 24 godziny ktĂłry to wszyscy prezenterzy ci uwaÂżani za pierwszÂą ligĂŞ prowadzili. W tym programie sÂą tylko prowadzone powaÂżne debaty i jest to program podobny do faktĂłw tylko robiony w realiach tvn24(robiony przez caÂły dzieĂą przez 1 prezentera autorski program)

Poza tym osoby prowadzÂące magazyn 24 godzny uczestniczÂą w kolegiach redakcyjnych na ktĂłrych to sÂą omawiane plany na caÂły dzieĂą a Anitka napewno w takich kolegiach nie uczestniczy bo prowadzi rano program kiedy dopiero sÂą obmyÂślane plany na caÂły dzieĂą i jest to czas kiedy redakcja siĂŞ dopiero budzi.
W faktach teÂż uczestniczysz w codziennych kolegiach redakcyjnych w ktĂłrych omawiasz, proponujesz tematy i masz wpÂływ na to co bĂŞdzie w programie i w jakiej formule to wszystko zostanie zaprezentowane.
W tvn24 piszesz zapowiedzi a od tego co siê znajdzie w programie czyli w serwisie s¹ odpowiedzialni wydawcy i to oni maj¹ decyduj¹cy g³os. W faktach to ty jeste¿ te¿ wydawc¹(dok³adnie wspó³wydawc¹) i to ty jesteœ odpowiedzialny za program. Serwisy czytasz co pó³ godziny(dok³adnie co kilkanaœcie góra kilkadziesi¹t minut bo co pó³ godziny jest pe³ne wydanie.)

Fakty dajÂą ci poczucie speÂłnienie i satysfakcjĂŞ, Âże taki program nie prowadzi kaÂżdy tylko ty ktĂłry zostaÂłeÂś wybrany przez szefĂłw.

Patrycja Redo nigdy prawdziwÂą gwiazdÂą faktĂłw nie byÂł i nie zdobyÂła rozgÂłosu ani dostatecznej sympatiii widzĂłw ktĂłra mogÂłaby jÂą pretendowaĂŚ do hjakiÂś nagrĂłd. PrzecieÂż mogÂłaby kiedyÂś zdobyĂŚ wiktora czy innÂą nagrodĂŞ ale nie zdobyÂła. To samo siĂŞ tyczy Radziszewskiej. Poza tym Radziszewska jest na staÂłe zwiÂązana z tvnstyle i tam nawet chyba moÂże siĂŞ speÂłniĂŚ i pokazaĂŚ.

S¹dze tobi, ¿e masz g³êboki kompleks lisa i tego wszystkiego co z lisem by³o zwi¹zane i kto by³ za lisa. Wszystkich co s¹ nowi dla ciebie s¹ od razu na straconej pozycji i bezwzglêdu na wszystko zawsze przez ciebie bêd¹ krytykowani i ich obecnoœÌ nie bêdzie przez ciebie akceptowana.
Ja te¿ lubi³em Lisa ale pogodzi³em siê ztym bo i tak nie mam innego wyjœcia i jest mi czsem tego szkoda. Ale z drugiej strony by³o to dobre bo dziêki temu na antenie mog³a siê pojawiÌ Anitka. Ja Anitki przysz³oœÌ widzê w faktach i w programach tego typu bo wszyscy najlepsi maj¹ swój program z którym s¹ identyfikowani i za który to s¹ nagradzani. Takie programy s¹ dla stacji najwa¿niejsze i ludzie którzy takie programy prowadz¹ tak¿e. Taki program jest wizytówk¹ stacji a o serwisach mó³wi siê w sensie ogólnym niwe zwracaj¹c uwagi na pojedyùcze aspekty.

ZauwaÂżyÂłem, Âże jest trochĂŞ takich nostalgikĂłw Lisa ale ja teraz Lisa oczekuje w Polsacie a nie w tvn. SkoĂączyÂł siĂŞ pewien etap w polskiej telewizji i trzeba siĂŞ z tym pogodziĂŚ. Niepogodzenie siĂŞ z tym faktem bĂŞdzie ÂświadczyÂło o naszej niedojrzaÂłoÂści pogardzie i ignorancji w stosunku do drugiego czÂłowieka.(do Anitki od ciebie)
Trzeba sobie uÂświadomiĂŚ, Âże Lis nie jest jedyny i wrzechmogÂący na ktĂłrym wszystko siĂŞ zaczyna i koĂączy. SÂą teÂż inni(Anitka) ktĂłrÂą tÂą pustkĂŞ dla ktĂłrych jÂą majÂą mogÂą wypeÂłniĂŚ.

I proszĂŞ nie pisaĂŚ, Âże Anitka jest kpinÂą tego co robiÂł dla ciebie Âśw. Lis.
ObraÂżasz jÂą i mĂłiwsz w tym momencie o niej Âźle i podwaÂżasz w tej chwili wszystko co do tej pory robiÂła. Piszesz o niej tak jakby ona siĂŞ do tego nie nadawaÂła i nie mogÂła prowadziĂŚ takiego programu. Mnie to osbiÂście oburza i naprawdĂŞ nie rozumiem i sÂądze teÂż, Âże niestety niektĂłrych ludzi nie da siĂŞ zrozumieĂŚ i dla mnie tacy ludzie to naprawdĂŞ nie wiedzÂą czego chcÂą a czepiajÂą siĂŞ dla zasady i dla swojego mylnego przekonania i trwajÂący przy swoim przeciw logice i w kaÂżdej sytuacji.

Czy dla ciebie jak ktoœ jest gwiazd¹ i w odczuciu spo³ecznym jest tak w³aœnie odbierany jest czymœ z³ym i dyskwalifikuj¹cym do dalszej kariery. Przecie¿ teleiwzje ¿yj¹ dziêki osobowoœciom i ludziom wyj¹tkowym którzy nie s¹ masowi tylko wyj¹tkowi i s¹ jedyni. Masowi to oznacza, ¿e siê wyró¿niaj¹ i s¹ osobami którymi nie da siê pomyliÌ z kimœ innym(Anitka)

Powtarzam jeszcze raz i Âżeby mĂłj gÂłos zostaÂł wysÂłuchany.
Marcin jest chory a redo i radziszewska sÂą poza faktami(redo prowadzi fakty popoÂłudniowe) a Lisa jak wiemy o czym nie powinieniem przypominaĂŚ ale niestety muszĂŞ juÂż nie ma w faktach.

I jeszcze raz mĂłwiĂŞ gÂłoÂśno i stanowczo z peÂłnÂą powagÂą.
ProszĂŞ siĂŞ wreszcie odczepiĂŚ od Anitki i zaprzestaĂŚ dziaÂłaĂą przeciwko najwiĂŞkszemu skarbowi Âświata(Black i kubuÂś napewno siĂŞ ze mnÂą zgodzÂą)

Anitka wracaj i zostaĂą w faktach i prowadÂź ten program jak najczĂŞÂściej. :!: :!: :!:
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Patrycja Redo jest gwiazdÂą FaktĂłw! I niech nikt nie mĂłwi, Âże tak nie jest! :twisted:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Fakty maj¹ tylko jedn¹ gwiazdê. Anitkê. Redo mo¿na okreœlaÌ jako gwiazdê drugiego szeregu. Po prostu gwiazdami s¹ tylko ci co prowadz¹ Fakty g³ówne(oczywiœcie rymana tu nie mam na myœli)
Rozmawiajmy tu o Anitce a nie licytujmy siĂŞ na to czy Redo jest gwiazdÂą.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Rany ile wypracowaĂą od wczoraj :) masakra mam nadzieje Âże siĂŞ nie pogubie

1.Tobi
DZis Anita miaÂła poranek w TVN24 i prezentowala sie wyÂśmienicie, nie wiem czy to zasÂługa jej stroju czy co, ale sie uÂśmiechaÂła i w ogĂłle bardzo dobrze komponowaÂła sie z grafika TVN24.
tak popieram 2.09 anita wygl¹da³¹ sooper u niej to wszystko zalezy od fryzury wczoraj by³a wyj¹tkowo dobra makijarz i kostium te¿ sooper :)

Dzisiaj ju¿ wed³óg mnie nie wygl¹da tak korzystnie g³ównie za spraw¹ fryzury.

2. co do rowadzenia porankĂłw czy innych programĂłw w tvn 24 to siĂŞ nie zgadzam. UwaÂżam Âże Anita wcale nie daje w nich z siebie wszystko, wrĂŞcz przeciwnie zlewa to tak jak wszyscy ludzie w tvn 24.

3.Michos teÂż uwaÂżam Âże miejsce ANity jest w faktach. LubiĂŞ Rymana ale przyznaje ci racjĂŞ Âże Marcina powinna zastĂŞpowaĂŚ Anita a Ryman tyko w weekend ;)

4. co do 6.09 myœlê ¿e bêdzie 2 prowadz¹cych mam nadzieje ¿e Ryman i ANita a nie Ryman i Kajdanowicz.Nie bêde przttaczaÌ tu twojego doœÌ dugiego wywodu w sprawie pozycji ANity w faktach ale zgadzam sie w 100 %

5. Nie zgodzĂŞ siĂŞ ze przegladem prasy nie zdobĂŞdzie uznania widzĂłw mnie siĂŞ akurat to jako jedyne podoba w wywiadach jeszcze sobie teÂż rady nie daje ale moÂże niedlĂłgo dogoni Pochanke

Btw. w³asnie ogl¹dam na ¿ywo w tvn 24 szturm na szko³e w bies³anie masakra Anita teraz ma niez¹ jazde w³asnie stracili ³¹cznoœÌ z Baterem totalny chaos
Android <3
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

wÂłasnie go postrzelili ale Anita twierzdi ze nic mu nie bĂŞdzie ja teÂż mam takÂą nadziejĂŞ.Musze przyznaĂŚ Âże pomimo Âże w gosie Anity sychaĂŚ przeraÂżenie tak jak byÂło przeddtem sÂłychaĂŚ w gosie Batera,i Âże widaĂŚ Âże tam jest chaos to Anita sobie Âświetnie radzi
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 24 gości