Magda Sakowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Obrazek Obrazek
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

DziÂś Madzia znakomicie sobie radziÂła w serwisach porannych .
Najbardziej podobaÂła mi sie jej wypowiedz na temat MisiĂłw Panda i relacji z Chin jak chinczycy opiekujÂą sie tymi stworzeniami.
Dodala Âże to piĂŞkne zwierzĂŞta i okrasiÂła to piĂŞknym uÂśmiechem
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

DziÂś Magda prowadziÂła niedzielnÂą wersjĂŞ dnia na Âżywo , byÂła jak zawsze Âświetna .

Boska Sakowska-nic dodaÌ nic uj¹Ì , bezkonkurencyjna , mi³o popatrzeÌ i warto pos³uchaÌ .

Magda jest bezdyskusyjnie prawdziwÂą pereÂłkÂą TVN.
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

KiedyÂś wolaÂłem MagdĂŞ jako sejmowÂą korespondetkĂŞ, ale teraz przekonujĂŞ siĂŞ coraz bardziej do Niej w serwisach. RzeczywiÂście jest niezÂła - i caÂły czas siĂŞ rozwija. Oby tak dalej!
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Obrazek

[ Dodano: Sro Sty 31, 2007 3:45 pm ]
Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jak siĂŞ Magda ucieszyÂła Âże juÂż koĂączy pracĂŞ dziÂś-wcale siĂŞ z tym niekryÂła

Po caÂłym dniu za stoÂłem kaÂżdy by byÂł zmĂŞczony :xx:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

adam pisze:
Po caÂłym dniu za stoÂłem kaÂżdy by byÂł zmĂŞczony :xx:
A juz tymbardziej kobieta w bÂłogosÂławionym stanie!
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ciekawi mnie jak siĂŞ Magda poczuÂła, gdy w sejmie pojawiÂł siĂŞ projekt, Âże bĂŞdÂą pÂłaciĂŚ po 1000pln za to, aby kobieta nie pracowaÂła
Podziwiam MadziĂŞ za to, Âże w tym stanie ma chĂŞĂŚ do pracy :brawa:
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

:D Widzia³em Magdê w sobotnim w poranku i w Niedzielnym dniu na ¿ywo :D wygl¹da³a jak zawsze bosko :spiewa: jak nowy porankowy prezenter rzuci³ do niej pi³kê ( niby wszyscy jesteœmy szczypiornistami ) to Magda bez najmniejszego wysi³ku j¹ z³apa³a , co potwierdza jej wyj¹tkow¹ sprawnoœÌ , mimo zaawansowanej ci¹¿y :brawa: :brawa: :brawa:

:mhm: Ciekawe czy to intuicja dziennikarska podpowiedziaÂła jej , Âżeby w dni mega sukcesĂłw sportowych PolakĂłw , zaÂłoÂżyĂŚ bluzki w barwach narodowych : w sobotĂŞ biaÂła bluzka , w NiedzielĂŞ czerwona :D

Boska Sakowska
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Chyba Magda nosi pierÂścionek albo i nawet obrÂączkĂŞ bo tak mi dzisiaj zaÂświeciÂł jakiÂś okrÂągÂły ksztaÂłt na jej rĂŞce.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Mandi pisze:Chyba Magda nosi pierÂścionek albo i nawet obrÂączkĂŞ bo tak mi dzisiaj zaÂświeciÂł jakiÂś okrÂągÂły ksztaÂłt na jej rĂŞce.
od jakiegos czasu sam prĂłbujĂŞ coÂś na jej palcach wypatrzeĂŚ i nie miaÂłem szczĂŞÂścia -pewnie mĂŞÂżatka :mhm:
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

Boska Sakowska dziÂś byÂła piĂŞkniejsz niÂż zwykle , najwyraÂźniej macierzyĂąstwo jej sÂłuÂży.
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

adam pisze:od jakiegos czasu sam prĂłbujĂŞ coÂś na jej palcach wypatrzeĂŚ i nie miaÂłem szczĂŞÂścia -pewnie mĂŞÂżatka :mhm:
No, tak. Nie trzeba nosiĂŚ obrÂączki aby byĂŚ zamĂŞÂżnÂą/Âżonatym, tak jak w przypadku moich rodzicĂłw.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

DokÂładnie..ja znam teÂż takich ktĂłrzy noszÂą obraczki bez powodu :cicho: Tak Âżeby miec jakaÂś blyskotke na palcu :spiewa: TakÂże tu nie ma reguÂły :xx:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

Magda w niedzielĂŞ wyglÂądaÂła zjawiskowo , niewÂątpliwie jest najpiĂŞkniejszÂą dziennikarkÂą TVN .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości