[TVN] Dzień dobry i zdrowy

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[TVN] Dzień dobry i zdrowy

Post autor: pop »

Dziœ ok. 8 w³¹czy³em TVN, by obejrzeÌ 'Automaniak Max' z Justyn¹ Pochanke. Okaza³o siê, ¿e program Martyny Wojciechowskiej zosta³ nadany pó³ godziny wczeœniej. :? Za to o 8.10 nadano nowy program 'Dzieù dobry i zdrowy'. Nigdzie nie mogê znaleŸÌ informacji nt. tego programu i jej prowadz¹cej. :roll: Mo¿e ktoœ z Was wie wiêcej?
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Arctica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Arctica »

RzeczywiÂście program nawet fajny dla ludzi ktĂłrzy lubiÂą siĂŞ czasem poruszaĂŚ.
Jak dla mnie plusem jest rĂłwnieÂż to, Âże w kaÂżdym odcinku prezentowane sÂą inne zestawy ĂŚwiczeĂą nawet niektĂłre ciekawe (np. joga dla dwojga - Âświetne). RzeczywiÂście o ile podobne programy mieÂściÂły siĂŞ w ramĂłwce TVN Style to w TVNie tego brakowaÂło.

A co do prowadz¹cej. Mariola Bojarska-Ferenc od wielu lat promuje aktywnoœÌ fizyczn¹ w mediach. Przez d³ugi okres prowadzi³a swój program w telewizyjnej Dwójce , ale mia³ on krótszy czas ekranowy. Tak, tak - program nosi³ zdaje siê tytu³ "10 minut tylko dla siebie" o ile dobrze pamiêtam.

Pani Mariola jest równie¿ autork¹ ksi¹¿ki "Zatrzymaj czas" poœwiêconej zdrowemu stylowi ¿ycia. Promuje ruch, zdrowe od¿ywianie itp.
"Natura kobieca jest jak morze: z jednej strony poddaje się najsłabszemu, najcichszemu naciskowi, z drugiej - dźwiga najcięższe ciężary".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości