Anna Jędrzejowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Obrazek Obrazek
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Ania piĂŞknie wyglÂąda nawet w szarym kolorze!nie cierpiĂŞ szarego bo jest nijaki,smĂŞtny i w ogĂłle nie jest kolorem! :P dlatego podziwiajÂąc JÂą dziÂś w DnÂŻ nie zwracam uwagi na "kolor" tego nowego wdzianka(bo chyba jeszcze nie miaÂła tego kostiumu :mhm: ) i wychodzi efekt taki,jakby w ogĂłle go nie miaÂła :shock: pamiĂŞtacie takÂą bajkĂŞ,w ktĂłrej krĂłl myÂślaÂł,Âże nosi na sobie super-szatĂŞ i okazaÂło siĂŞ,Âże go krwacy zrobili w balona :devil: no to juÂż wiecie o co mi mniej wiĂŞcej chodzi :hmm: ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ale to zawsze jakaÂś odmiana :cicho: czarny trochĂŞ mi siĂŞ przejadÂł :stop:
Ale cos ostatnio jest moda na szary w tvn24 bo i PaweÂł ÂŁukasik zakupiÂł sobie w tym kolorze gajerek i Krzysio GĂłrlicki teÂż
Mnie siĂŞ nie podobaÂło Âże spieÂła wÂłosy :nie: Nie dawno miaÂła fajnÂą frywolnÂą fryzurĂŞ i w niej znakomicie siĂŞ prezentowaÂła :tanczy:
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Post autor: rex88 »

Âładnemu we wszystkim Âładnie :)
aveo pisze:Ania piĂŞknie wyglÂąda nawet w szarym kolorze!nie cierpiĂŞ szarego bo jest nijaki,smĂŞtny i w ogĂłle nie jest kolorem! :P dlatego podziwiajÂąc JÂą dziÂś w DnÂŻ nie zwracam uwagi na "kolor" tego nowego wdzianka(bo chyba jeszcze nie miaÂła tego kostiumu
oj............

Obrazek
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Nie szata zdobi czÂłowieka.............................. :roll:

[ Dodano: Wto Cze 19, 2007 6:23 pm ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
:roll:
Belissima :szalony:
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Post autor: rex88 »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Yakubek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: piątek 04 maja 2007, 09:29
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Yakubek »

MogĂŞ na niÂą patrzeĂŚ godzinami i nigdy siĂŞ mi to nie nudzi :):):)
!!! Joanna Kryńska, Anna Jędrzejowska, Anna Kalczyńska, Brygida Grysiak, Jacek Pałasiński, Jakub Porada, Jarosław Kuźniar !!!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Yakubek pisze:MogĂŞ na niÂą patrzeĂŚ godzinami i nigdy siĂŞ mi to nie nudzi :):):)
Doskonale ciĂŞ rozumiem, mÂłodzieĂącze ;) :devil:
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
:roll:

ÂŚliiiiicznie :szalony: :jupi:
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

dziœ nareszcie mog³em spokojnie podziwiaÌ Aniê w akcji.jej prowadzenie Dn¯ jest jak symfonia,przyjemnie siê s³ucha p³yn¹cych s³ów bez ¿adnych pauz,dziwnej intonacji i onomatopej.kiedy dziêkuje reporterowi za relacjê ubiera to podziêkowanie w ró¿ne s³owa,wszystko naturalne i na luzie i tak harmonizuje ze sob¹,¿e spokojnie przyrównam prezenterowanie Ani do 'Arii na strunie g' Bacha,z porywami na uwtór 'Los torreadoros' z 'Carmen' Bizeta.rzadko s³ucham muzyki klasycznej,bo Ani g³os mi w pe³ni wystarcza :szalony:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

A tutaj Ania kibicka 8) :arrow:
Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Pytanie :rydzyk:
A ten goœciu to jest ten jej Grzesio -m¹¿?? :shock:
Marek1024
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 14:19

ÂŚliczna Kobieta

Post autor: Marek1024 »

JĂŞdrzejowska

[ Dodano: Pon Cze 25, 2007 5:32 pm ]
Obrazek

[ Dodano: Pon Cze 25, 2007 5:34 pm ]
Obrazek
...
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

adam pisze:A ten goœciu to jest ten jej Grzesio -m¹¿?? :shock:
noo... :evil: poczekam aÂż bĂŞdzie chciaÂła go zamieniĂŚ na nowy,mÂłodszy model :devil:

fajnie to wyglÂąda,a Ona wyglÂąda Âślicznie :lol2: taka niezwykÂła osoba w takim zwykÂłym miejscu...
szkoda,¿e nie ma ca³ego obrazka(ale to chyba w³aœnie ca³y obrazek),zobaczy³bym jak¹ Ania nosi torebkê, chyba bia³¹,bo przecie¿ nie czerwon¹-teletubisiowat¹,nie pasowa³aby do jej stroju.obstawiam,¿e za³o¿y³a jeansy 8)

ps.z czego siĂŞ tam cieszy z tyÂłu Kolenda :mhm: ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Marek1024
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 14:19

Co z AniÂą

Post autor: Marek1024 »

Anna JĂŞdrzejowska to PrzeÂśliczna Kobieta i bardzo mi imponuje swojÂą urodÂą. Zgrabny, maÂły nosek, peÂłne wdziĂŞku peÂłne policzki, wspaniaÂłe oczy i do tego te czarne wÂłosy... Odlot.
Za kaÂżdym razem gdy pojawia siĂŞ na ekranie. MĂłgÂłbym tak na niÂą patrzeĂŚ i patrzeĂŚ...
MyÂślĂŞ Âże to najÂładniejsza prezenterka w historii telewizji polskiej, ale to tylko moja ocena.
Niestety podoba mi siê g³ównie wizualnie i chocia¿ ma delikatny kobiecy g³os - ton w jakim go wykorzystuje nie przemawia do mnie. Nie wiem na ile jest to wina samej Anii a ogólnej atmosfery oracy w TVN24 i stosunku dziennikarzy do widza, którzy czêsto wypowiadaj¹ s³owa z takim przejêciem i szybkoœci¹, ¿e z trudem ³api¹ oddech. S¹ tak podkrêceni ¿e niektórzy z nich prawie krzycz¹. Nerwowa atmosfera jaka bije z ekranu telewizyjnego i tych w studiu i tych w terenie TVN 24 mnie jako widza tylko irytuje. SzybkoœÌ i Zaskoczenie tylko w pierwszej chwili kojarz¹ siê z dziennikarskim profesjonalizmem. Rzetelna ocena i przekaz to jedno a kulturalny przekaz z zachowaniem higieny psychicznej to drugie.
Ania zachowuje siĂŞ pod tym wzglĂŞdem jak Grzegorz Kajdanowicz, a od PiĂŞknej Kobiety jakÂą jest bije chÂłodem i arogancjÂą. Tu nie ma ludzi. SÂą tylko informacje. Zespolona z ptompterem codziennie zasuwa. ZupeÂłnie inny styl prezentuje pani KalczyĂąska, ktĂłra zachowuje siĂŞ bardziej spokojnie i bardziej po ludzku.
Kto wie moÂże takie sÂą Walterowskie wytyczne :trzeba byĂŚ chÂłodnym, bezpoÂśrednim i szybkim a do tego nerwowym, bo nie wierzĂŞ Âże atmosfera w TVN24 sprzyja jakiemuÂś poczuciu spokoju raczej chaosu i pomimo Âże wielu ludzi codziennie to wszysko ukÂłada i tĂŞ pracĂŞ naprawdĂŞ ciĂŞzkÂą widaĂŚ to ostateczna prezentacjĂŞ czĂŞsto odbieram jako szum informacyjny.
Codziennie patrzê na Piêkn¹ Kobietê naprawdê Piêkn¹, która po prostu nadaje, do tego siê poci i prze¿ywa, bo musi prze¿ywaÌ. Zaczynam rozumieÌ, ¿e tu nie chodzi o cz³owieka który mówi do innych ludzi, ale o informacjê, któr¹ ten cz³owiek ma wypluÌ z siebie. W Walterowskiej wizji programów informacyjnych powinny pracowaÌ kuk³y nakrêcane na korbkê, a do tego rêcznie sterowane. Ciekawe czy Pani Bo¿ena Walter pamiêta jak atmosfera panowa³a w Studio 2 a jaka panuje teraz w TVN 24, a przecie¿ to Paùstwo tworzyli tamt¹ telewizjê. LudzkoœÌ a¿ tak siê nie zmieni³a.
Codziennie patrzê na Piekn¹ Kobietê, która nie mo¿e siê zwyczajnie po ludzku uœmiechn¹Ì do milionów widzów, bo ... ma szparê pomiêdzy zêbami i tê szparê ju¿ setki razy by³o widaÌ podczas ró¿nych min czy gestów twarzy. Szpara ta nic nie zmienia w urodzie Anii. Nawet dodaje jej pewnego wdziêku ale co za Hipokryzja !!! Kobieta która nie dosyÌ ¿e nie mo¿e czegoœ powiedzieÌ naturalnie i po ludzku to nawet nie mo¿e siê uœmiechn¹Ì !!!
Bo ma kompleksy.
Czy pracuje tam jakiÂś psycholog? Profesjonalna Telewizjo
G³upawe pó³uœmiechy z zaciœniêtymi ustami wymuszone pod koniec ka¿dej prezentacji przez operatorów to zawsze coœ. Wierzê ¿e dla Fanów Anii to "piêkne podsumowanie" i jedyny ludzki gest ale to przecie¿ jest ¿enada! Czy nie ma tam jakiegoœ faceta, który nie móg³ by wyt³umczyÌ prezenterce, ¿e jak siê uœmiecha to tez jest ³adna ?
Kto wie a mo¿e to taka umowa z mê¿em, ¿e tylko jemu nalezy siê uœmiech, prawdziwy szczery. Taka skryta tajemnica. Ludzie maj¹ ró¿ne pomys³y.
Myœlê ¿e Pani Anna Jêdrzejewska marnuje siê w TVN24, bo to ¿e siê wypala to widaÌ i nie trzeba byÌ ekspertem. Codzienna dawka adrenaliny i jazda na obrotach jest dobra na krótk¹ metê. Myœlê, ¿e powinna spróbowaÌ swoich si³ w jakis w³asnych programach telewizyjnych jako prowadz¹ca lub aktorka najpierw w serialach a potem w prawdziwym kinie i jako oddany Fan Anny Jêdrzejowskiej a za takiego siê uwa¿am smutno mi codziennie jak widzê jak dziewczyna zwyczajnie siê produkuje odpalaj¹c kolejnego newsa zamiast zaj¹Ì siê prawdziwym rozwojem swojej kariery.
Wiem ¿e to nie by³o by ³atwe. Zw³aszcza jak ma siê pod nosem zazdrosnego mê¿a, g³êboko oddanego Walterom ( w koùcu dziêki nim ma dobr¹ pracê, ¿onê, której mu zazdroszcz¹ ) który nie jest dla nikogo ¿adn¹ gwiazd¹ i pomimo ¿e jak kiedyœ ktoœ mu powiedzia³ : "wa¿niejsi s¹ ci których w telewizji nie widaÌ" gwiazd¹ raczej nie bêdzie.
PilnowaÌ ¿ony mo¿na na ró¿ne sposoby. Najlepiej mieÌ j¹ pod nosem.
OczywiÂście to nie moja sprawa. ChcĂŞ jednak zauwazyĂŚ, Âże jako jeden z milionĂłw widzĂłw TVN mam prawo do wÂłasnej oceny zdarzeĂą, a ososba medialna, zwÂłaszcza gwiazda jest kimÂś o kim siĂŞ mĂłwi.
W TVN pracuje, pracowaÂło wiele gwiazd. Jedni to ci, ktĂłrzy sÂą posÂłuszni. KaÂżde swoje zamierzenie, kaÂżdy ruch omawiajÂą z Prezesem - beznamiĂŞtnie oddani i wierni.
Inni to ci ktĂłrzy siĂŞ wyÂłamali, zaryzykowali i zwyczajnie uciekli jak Lis, Olejnik.. w imiĂŞ wiĂŞkszej swobody, wÂłasnej kontroli i wolnej kariery.
Nie uwaÂżam Âże jedni sÂą lepsi od drugich. Wszyscy oni przecieÂż wypÂłynĂŞli pod okiem jednego szefa. Zdobyli nazwisko w jednej telewizji, ktĂłra postawiÂła na nich, kiedy jeszcze byli nikim.
Po prostu jednego siĂŞ obawiam.
ÂŻe ten "PiĂŞkny Motyl" - jak ktoÂś Âładnie napisaÂł - o Ani JĂŞdrzejowskiej przykuty dzisiaj do TVN24 realizujÂący sie jako dziennikarz informacyjny mĂłgÂłby kiedyÂś - ku speÂłnieniu moich i mam nadzieje nie tylko - marzeĂą - zechcieĂŚ sprĂłbowac czegoÂś innego, niÂż praca jakÂą obecnie wykonuje. Zagrac w filmie czy stworzyĂŚ wÂłasny nowatorski program z dziedziny np. kultury.
Czy Prezes Walter da szansĂŞ?
Czy uzna za wroga numer jeden jak niewdziĂŞcznego Tomasz Lisa?
A pomys³ jako zwyk³¹ fanaberiê?
Czy jest szansa pracy w TVN dla Anny JĂŞdrzejowskiej inna niÂż ta ktĂłrÂą wykonuje obecnie?



Pozdrawiam
Marek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 30 gości