TVP - sprawy bieżące

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Buahaha... hciaÂłbym to widziec. No cĂłz, niestety "po premii" :lol: ...
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: RzeczywiÂście niezÂła wpadka - koĂącĂłki juÂż nie wiedziaÂłem. Zazwyczaj caÂłe wydanie programu moÂżna pobraĂŚ ze stron http://www.wiadomosci.tvp.pl (dziaÂł Rozmowy Jedynki).

Filip ja bym jej nie tylko po premii pojechaÂł, ale np wpisaÂł nagane do akt :evil: Ona bluÂźni.... :twisted: :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Na tvppolonia jest powtĂłrka gdzieÂś okoÂło 23.00. Najlepiej sprawdÂź sobie w programie. WidziaÂłem wczoraj powtĂłrke wiĂŞc dzisiaj chyba teÂż bĂŞdzie.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

michos: DziĂŞki! Jest! O 22:50! :D
Niech ktoÂś to nagra... fajnie bĂŞdzie :lol:
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

SÂądzĂŞ, Âże w powtĂłrce juÂż tego nie puszczÂą. To tak samo jak TVN w powtĂłrce ostatniego, pamiĂŞtnego "Jestem, jaki jestem - Ring" nie wyemitowaÂła juÂż sÂłynnego pojedynku na sÂłowa Huberta UrbaĂąskiego i MichaÂła WiÂśniewskiego. To chyba na podobnej zasadzie. :idea:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

MoÂże tak, moÂże nie przekonamy siĂŞ o 22:50. Bardzo chciaÂłbym to zobaczyĂŚ. :D
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Re: "Prosto nad i"

Post autor: michal »

szymcio9 pisze:Nie oglÂądam programu Olejnik, ale podobno dzisiaj za zakoĂączenie powiedziaÂła coÂś w stylu:
"DziĂŞkujĂŞ za uwagĂŞ Monika Olejnik, Prosto nad i... Do zobaczenia"


WyglÂądaÂło to tak:

Olejnik ÂżegnaÂła siĂŞ z widzami i powiedziaÂła, Âże goÂściem programu "..... nad i" byÂła Jolanta KwaÂśniewska.

(.... - "Prosto", a moÂże nawet i "Kropka", bo nie zaÂłapaÂłem)

Po czym prezydentowa jÂą poprawiÂła, Âże "Prosto w oczy". Olejnik na to powtĂłrzyÂła: >"Prosto w oczy" oczywiÂście. A co to ja "Prosto nad i" powiedziaÂłam?? Hehehe.<
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Re: "Prosto nad i"

Post autor: michal »

Filmik ju¿ mo¿na œci¹gn¹Ì.
http://tvp.pl/1237,20040909118050.strona

NIE JEST NIC WYCIÊTE :!: :!: :!:
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Dzisiaj do Moniki Olejnik dobraÂł siĂŞ SE. Mam nadziejĂŞ, Âże ona dobierze siĂŞ do nich. :twisted:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Tak, centralnie tak powiedziaÂła, jak cyt. Szymcio.
MiaÂłem okazje to obejrzec. a pani prezydentowa jeszcze Monike poprawiÂła. a Ta z kolei nie mogÂła uwierzyc w swÂą pomyÂłke.ja zgodnie z tym,Âże jestem podejrzliwy, a przynajmniej Tu w Polsce, doszukiwaÂłbym siĂŞ UmyÂślnoÂści u Moniki
/ znajÂąc jej dowcip i przekore/.

Marcin: duzo tracisz nie oglÂądajÂąc. Zapraszam pon-czw20.10TVP1
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hahaha to byÂło niezÂłe taka siarĂłwa i to przy prezydentowej :)
wogĂłle Olejnik miÂłaa LipĂŞ bo probowaÂła siĂŞ jakoÂś do Joli dobraĂŚ ale musiaÂła byĂŚ grzeczna i Jola jej z lekka jechaÂła :) wogĂłle "pani moniko" zamiast "pani redaktor" Jola miaÂła szczĂŞscie Âże Olejnik to nie Doda zrĂłb loda elektroda bo by jej za to pojechaÂła :)
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

dobre, dobre...he,he....
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A wczorajszy program M. Olejnik znalazÂł siĂŞ na trzecim miesjcu wÂśrĂłd najlepiej oglÂądanych programĂłw Pierwsze byÂły wiadomoÂśc i - blisko 13%. Natomiast Âżaden z programĂł TVN-u - w tym Fakty - nie znalazÂł siĂŞ w rankingu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :twisted: (krokodyle te moj Âłzy :twisted: )
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Re: "Prosto nad i"

Post autor: michal »

szymcio9 pisze:Nie oglÂądam programu Olejnik, ale podobno dzisiaj za zakoĂączenie powiedziaÂła coÂś w stylu:
"DziĂŞkujĂŞ za uwagĂŞ Monika Olejnik, Prosto nad i... Do zobaczenia"
tobi pisze:Tak, centralnie tak powiedziaÂła, jak cyt. Szymcio.
MiaÂłem okazje to obejrzec. a pani prezydentowa jeszcze Monike poprawiÂła. a Ta z kolei nie mogÂła uwierzyc w swÂą pomyÂłke.
DokÂładny zapis:

Jolanta: I we wszystkich innych fundacjach.
Monika: ...fundacjach teÂż. DziĂŞkujĂŞ bardzo.
Jolanta: Bardzo proszĂŞ.
Monika: GoÂściem programu "Prosto nad i" byÂła pani Jolanta KwaÂśniewska. DziĂŞkujĂŞ...
Jolanta: "Prosto w oczy"
Monika: "Prosto nad i" powiedziaÂłam :?: :!: Thehehe. "Prosto w oczy". DziĂŞkujĂŞ, Monika Olejnik. Hehehe.


Stenogram na TVP pozbawiony tej sytuacji, a wÂłaÂściwie z wersjÂą takÂą jaka byĂŚ powinna.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ogl¹da³em ten program i có¿ Monia sie przejêzyczy³a. Pewnie powiedzia³a tak z przyzwyczajenia.

Ciekawe, ze Pani JoleĂąka jÂą poprawiÂła. Wie kobieta przynajmniej do jakiego programu jÂą zaprosili. :D

Spropos Moniki to WM podaÂł wyniki oglÂądalnoÂści. RosnÂą z wydania na wydanie:

2004-09-06 - 2 500 883
2004-09-07 - 3 499 102
2004-09-08 - 3 285 718
2004-09-09 - 3 990 025
Âśrednia: 3 365 898

Zdecydowanie lepiej niz w TVN.

Poczekajmy na nowe odcinki "M jak Mi³oœÌ" które bêd¹ emitowane w tym samy czasie co program Moniki. Wydaje mi sie, ze od pn do œr ogl¹dalnoœÌ bêdzie mniejsza.

Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość