JESIEN 2007 W TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

Do tvn gra napewno nie - za niskie progi! To tak jakby Pochanke byÂła w tvn meteo :D - moze trochĂŞ przesadzam, ale to coÂś podobnego. MoÂże jÂą dadzÂą w DD TVN. Irek i tak Âżadko prowadziÂł program, a Olimpia odda siĂŞ w zawĂłd aktorki :D. I Ci prowadzÂący na 100% niue przejdÂą do ":WykrĂŞĂŚ numer", gdyÂż ten program nie jest porodukowamny przez TVN, a Ci przeznterzy sÂą w TVN - czyli nie ma szans
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

teleturnieje interaktywne

Post autor: lukasz000 »

Co do programĂłw interaktywnych mam tu na myÂśli te z Krakowa to za pewien czas
znowu powrĂłcÂą do TVN na godzinĂŞ 10.00
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Istnieje jeszcze duÂże prawdopodobieĂąstwo, Âże AgnieszkĂŞ WrĂłblewskÂą zobaczymy w tym nowym niedzielnym programie na Âżywo, ktĂłry ma stanowiĂŚ nawiÂązanie do "Studia 2". UwaÂżam, Âże w tym sprawdziÂła by siĂŞ idealnie. Jest obyta z kamerÂą, a prowadzÂąc programy na Âżywo juÂż potrafi doskonale reagowaĂŚ w awaryjnych sytuacjach.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Czy do realizacji DDTVN i "Studia 2" TVN kupuje drugi helikopter, czy bêdzie korzysta³ z B³êkitnego 24?
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

TVN kupuje tylko jeden helikopter. Bêdzie on u¿ywany zarówno przez g³ówny kana³ TVN, jak i TVN 24.
W ogóle nie wiem, sk¹d wzi¹³ Ci siê pomys³, ¿e TVN kupi dwa newscoptery ? Oni siê ponad 2 lata zastanawiali nad tym jednym, a co dopiero, by kupili dwa. Zreszt¹, zakup takiego newscoptera to znaczny koszt - 568.000 USD (tyle przynajmniej jest za ten helikopter na stronie jedynego polskiego dystrybutora). Ale to podstawowa wersja, potrzeba jeszcze kilku dodatków, m.in. specjalnego prze³¹cznika (bo system nagrywania w USA jest inny, ni¿ w Europie), ale to ju¿ koszt rzêdu kilkuset dolców.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

podmark pisze:TVN kupuje tylko jeden helikopter. Bêdzie on u¿ywany zarówno przez g³ówny kana³ TVN, jak i TVN 24.
W ogóle nie wiem, sk¹d wzi¹³ Ci siê pomys³, ¿e TVN kupi dwa newscoptery ?
qmate kilka stron wczeÂśniej napisaÂł tak:
qmate pisze:Inna rzecz: TVN zakupuje nowoczesny helikopter, ktĂłrego uÂżywaĂŚ bĂŞdÂą przy produkcji "DzieĂą Dobry TVN". Przy okazji dodaÂł, Âże helikopter zagra w nowym programie TVN, ktĂłry bĂŞdzie prĂłbÂą nawiÂązania do sÂłynnego "Studia 2.
...wiêc siê zapyta³em, bo zastanawia mnie, co bêdzie jeœli w niedzielne popo³udnie wydarzy siê coœ naprawdê wa¿nego i B³êkitny24 bêdzie musia³ tam lecieÌ dla TVN 24. :roll:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Co do tego programu wzorowanego na studio 2 to napewno nie poprowadzÂą
go osoby zwiÂązane z DzieĂą dobry TVN czy teleturniejami. Ma byĂŚ to program
ca³kowicie inny , pojawiaÌ siê bêd¹ wiadomoœci np kulturalne i TVN bêdzie chcia³ siê odci¹Ì od reszty programów tak¿e jeœli chodzi o prowadz¹cych .
monetowy_chlopak

Re: teleturnieje interaktywne

Post autor: monetowy_chlopak »

lukasz000 pisze:Co do programĂłw interaktywnych mam tu na myÂśli te z Krakowa to za pewien czas
znowu powrĂłcÂą do TVN na godzinĂŞ 10.00

Ja bym tego nie byÂł taki pewnien :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

mnie sie wydaje ze wrocÂą jednak widzowie przyzwyczaili sie do nich
TVN innowacja i nowoczesność...
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

Ale TVN ma to gdzieÂś. RozumiĂŞ jakby usunĂŞli WykrĂŞc numer, ale FabrykĂŞ gry :/
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

TVN planuje nowy teleturniej na Âżywo dlatego ramowĂłwka na poczatek wrzeÂśnia
jest tak u³o¿ona ,aby pó¿niej zdj¹Ì programy z godziny 10.00 i daÌ nowy teleturniej(na pewno bez zawodników w studio)
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

lukasz000 pisze:TVN planuje nowy teleturniej na Âżywo dlatego ramowĂłwka na poczatek wrzeÂśnia
jest tak u³o¿ona ,aby pó¿niej zdj¹Ì programy z godziny 10.00 i daÌ nowy teleturniej(na pewno bez zawodników w studio)
A skad masz takie informacje?
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

jezarekd pisze:
lukasz000 pisze:TVN planuje nowy teleturniej na Âżywo dlatego ramowĂłwka na poczatek wrzeÂśnia
jest tak u³o¿ona ,aby pó¿niej zdj¹Ì programy z godziny 10.00 i daÌ nowy teleturniej(na pewno bez zawodników w studio)
A skad masz takie informacje?
to gdzieÂś potwierdzone?
TVN innowacja i nowoczesność...
SaoO Feng
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 26 sie 2007, 21:17

Post autor: SaoO Feng »

TuÂż po DzieĂą Dobry TVN nowe programy w TVN !
Bêd¹ to produkcje zagraniczne, skierowane g³ównie do kobiet !
Codziennie inne propozycje min. w piÂątek reality show - The Cut !
Teleturnieje w Tvn teraz bĂŞdÂą pojawiaĂŚ siĂŞ przed DzieĂą Dobry Tvn czyli w paÂśmie 6 - 8 !
NOWY "TANIEC Z GWIAZDAMI" OD 9 WRZEŚNIA !
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Znam kilka osĂłb ktĂłre pracujÂą w TVN i narazie wstrzymano pomysÂł na nowy teleturniej
dlatego mo¿e dopiero pó¿n¹ jesieni¹ lub zim¹ dojdzie do realizacji nowego teleturnieju
a prace nad nim moÂże przyÂśpieszyĂŚ wyniki oglÂądalnoÂści programĂłw ktĂłre juÂż niebawem bĂŞdÂą w TVN o 10.00
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości