Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Prawdziwy fan to czeka nawet jak wie Âże nie bĂŞdzie Joasi
No to siedÂź 24 godz/ dobe, bo moÂże Joasia przemknie gdzieÂś po studio :spiewa: :spiewa:
I lubi byĂŚ dla niegrzecznych chÂłopcĂłw niegrzeczna
A co robi niegrzeczna dziewczynka swoim fanom :shock: :shock:
wcale Âże prawda
Joasiu, on kÂłamie, on kÂłamie ;( ;( ;(
Maxxx moÂżemy wszystko naprawiĂŚ moÂże byĂŚ jak dawniej -Joasia znowu siĂŞ bĂŞdzie do nas uÂśmiechaĂŚ
Te czasy minĂŞÂły juÂż bezpowrotnie a Ty to juÂż siĂŞ w tym wÂątku przejadÂłeÂś :spiewa: :spiewa:
¯eby zachowaÌ jak¹œ œwie¿oœÌ, wprowadziÌ now¹ jakoœÌ powinieneœ zostaÌ zamieniony na jakiœ nowy model :devil: :spiewa: :spiewa:
Sugerujesz Âże jestem SZATANEM
JuÂż ja tam wolĂŞ siĂŞ nie domyÂślaĂŚ kim Ty jesteÂś :stop: :stop:
Móg³by paœÌ na mnie blady strach :o: :grymas:
Joasiu no to jedziemy na tym samym wĂłzku Oboje naleÂżymy do ukÂładu i powinniÂśmy siĂŞ spotkaĂŚ jak ukÂład ocaliĂŚ przed KaczyĂąskim i Ziobrem
Joasiu nie damy siĂŞ
JeÂśli Joasia nalezy do jakiegoÂś ukÂładu, to jest to ukÂład z tvn24, ktĂłry przewiduje zrobienie z niej najwiĂŞkszej Gwiazdy stacji :jupi:
A to chyba nie TwĂłj wĂłzek :devil: :devil:

Joasiu, :* :* :*
TNT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 26 sie 2007, 19:37

Post autor: TNT »

Zastanawia³em siê czy Joasia czyta czasem to co tutaj wypisujemy na forum i doszed³em do wniosku,¿e obecnie raczej nie. Wed³ug mnie Ona wie o jego istnieniu i co najmniej raz na nim by³a,ale po lekturze niektórych fragmentów mog³a siê tak wkurzyÌ,¿e postanowi³a wiêcej tu nie zagl¹daÌ.(Ja na Jej miejscu bym tak zrobi³) Uwa¿am,¿e pewne teksty przekraczaj¹ granicê dobrego smaku i zwyczajnie zniewa¿aj¹ Jej godnoœÌ. WiêkszoœÌ jest co prawda sympatyczna,ale czasami wystarczy ma³y drobiazg,¿eby wszystko zepsuÌ.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nudy jak nic siĂŞ nie dzieje u Joasi :ech:
ZastanawiaÂłem siĂŞ czy Joasia czyta czasem to co tutaj wypisujemy na forum i doszedÂłem do wniosku,Âże obecnie raczej nie.
CiekawoœÌ jest silniejsza ;)
WedÂług mnie Ona wie o jego istnieniu i co najmniej raz na nim byÂła,ale po lekturze niektĂłrych fragmentĂłw mogÂła siĂŞ tak wkurzyĂŚ,Âże postanowiÂła wiĂŞcej tu nie zaglÂądaĂŚ.
zaglÂądaÂła tu znacznie wiĂŞcej razy :aniol:
Uwa¿am,¿e pewne teksty przekraczaj¹ granicê dobrego smaku i zwyczajnie zniewa¿aj¹ Jej godnoœÌ. WiêkszoœÌ jest co prawda sympatyczna,ale czasami wystarczy ma³y drobiazg,¿eby wszystko zepsuÌ.
Chyba nie czytaÂłeÂś wypocin na forum tvn24 :spiewa: Przy tamtych to my pikusie jesteÂśmy :devil:
Joasia jest dziennikarkÂą i ma twardÂą skĂłrĂŞ :cicho:
No to siedÂź 24 godz/ dobe, bo moÂże Joasia przemknie gdzieÂś po studio :spiewa: :spiewa:
A ile mi za to zapÂłacisz :cicho:
A co robi niegrzeczna dziewczynka swoim fanom :shock: :shock:
Psychicznie siĂŞ nad nimi znĂŞca :spiewa:
Te czasy minĂŞÂły juÂż bezpowrotnie a Ty to juÂż siĂŞ w tym wÂątku przejadÂłeÂś :spiewa: :spiewa:
Czyli Âże juÂż zardzewiaÂłem :shock: NiedÂługo i tak chyba zniknĂŞ z tego forum -nowa praca moÂże mi uniemoÂżliwiĂŚ ;(
¯eby zachowaÌ jak¹œ œwie¿oœÌ, wprowadziÌ now¹ jakoœÌ powinieneœ zostaÌ zamieniony na jakiœ nowy model :devil: :spiewa: :spiewa:
ÂŁadnie :shock: wpuÂścisz takiego a ten ciĂŞ zacznie wygryzaĂŚ :spiewa:
Joasiu nie martw siê nie dam sie wygryŸÌ :nie:
My z JoasiÂą jesteÂśmy juz ponad rok i jeszcze mi nie powiedziaÂła Âże mam zardzewiaÂłem i trzeba mnie wymieniĂŚ -pĂłki mi nic nie powie znaczy Âże bardzo chce mnie na tym forum :D
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

ZastanawiaÂłem siĂŞ czy Joasia czyta czasem to co tutaj wypisujemy na forum i doszedÂłem do wniosku,Âże obecnie raczej nie.
Ja myÂślĂŞ, Âże jednak tu zerka jak tylko ma czas :tanczy:
po lekturze niektórych fragmentów mog³a siê tak wkurzyÌ,¿e postanowi³a wiêcej tu nie zagl¹daÌ.(Ja na Jej miejscu bym tak zrobi³) Uwa¿am,¿e pewne teksty przekraczaj¹ granicê dobrego smaku i zwyczajnie zniewa¿aj¹ Jej godnoœÌ.
Szczerze, to nie wiem, ktĂłry fragmen mĂłgÂł zniewaÂżyĂŚ jej godnoÂśc :nie:
KaÂżdy wie, Âże to co tu piszemy jest spontaniczne i nie ma na celu wraÂżenie nikogo :uhh:
A Joasia jako dziennikarka i moÂżna powiedzieĂŚ osoba publiczna, nie moÂże braĂŚ do siebie tego, co ludzie wypisujÂą na forach, choĂŚ na tym na pewno nie na niczego, co mogÂłoby jej uwÂłaczaĂŚ :nie:
Nudy jak nic siĂŞ nie dzieje u Joasi
Nikt juÂż tu chyba nie zaglÂąda ;( ;(
Maxxx gdzieÂś przepadÂł, pewnie siĂŞ pochorowaÂł :shock:
Chyba nie czytaÂłeÂś wypocin na forum tvn24 Przy tamtych to my pikusie jesteÂśmy
W³aœnie :D Jakby tam poczyta³a to by zobaczy³a co to znaczy naruszaÌ godnoœÌ :spiewa: :spiewa:
A ile mi za to zapÂłacisz
:shock: :shock: Prawdziwy fan oglÂąda Joasie bez wzglĂŞdu na pieniÂądze :devil:
Widzisz Joasiu, kogo Ty tu sobie na wÂłasnym forum wychodowaÂłaÂś ;( ;( ZakaÂłe :twisted:
Czyli Âże juÂż zardzewiaÂłem NiedÂługo i tak chyba zniknĂŞ z tego forum -nowa praca moÂże mi uniemoÂżliwiĂŚ
No ju¿ troche werwy straci³eœ :? Ja te¿ nied³ugo bêdê musia³ ograniczyÌ czêstotliwoœÌ moich odwiedzin ;( ;( ;(
Joasiu nie martw siê nie dam sie wygryŸÌ
My z JoasiÂą jesteÂśmy juz ponad rok i jeszcze mi nie powiedziaÂła Âże mam zardzewiaÂłem i trzeba mnie wymieniĂŚ -pĂłki mi nic nie powie znaczy Âże bardzo chce mnie na tym forum

Przez grzecznoœÌ Joasia nie chce Ci nic mówiÌ :nie:
Bo ona nigdy nikogo ne chce uraziĂŚ :aniol:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

adam pisze:Czyli Âże juÂż zardzewiaÂłem NiedÂługo i tak chyba zniknĂŞ z tego forum -nowa praca moÂże mi uniemoÂżliwiĂŚ
Ale chyba nie bêdziesz pracowa³ 24h/dobe :shock: Musisz znaleŸÌ choÌ parê minut dla Joasi :spiewa:
My z JoasiÂą jesteÂśmy juz ponad rok i jeszcze mi nie powiedziaÂła Âże mam zardzewiaÂłem i trzeba mnie wymieniĂŚ -pĂłki mi nic nie powie znaczy Âże bardzo chce mnie na tym forum
Masz najdÂłuÂższy staÂż-wiĂŞc najlepiej JÂą znasz :tanczy: -rymowanka :devil:
Ona Nas nigdy nie ochrzaniÂła wiĂŞc nie mamy powodĂłw sÂądziĂŚ,Âże miaÂłaby na to ochotĂŞ :cicho:
arczi pisze:Szczerze, to nie wiem, ktĂłry fragmen mĂłgÂł zniewaÂżyĂŚ jej godnoÂśc
KaÂżdy wie, Âże to co tu piszemy jest spontaniczne i nie ma na celu wraÂżenie nikogo
Jak dla mnie to z tym 'obraÂżaniem godnoÂści' to naduÂżycie :uhh:
Kto jak kto ale My na pewno nie mamy na celu obraÂżanie Joasi-wrĂŞcz przeciwnie :P
MoÂże czasem ktoÂś odrobine przeholuje-ale nie wynika to ze zÂłej woli :nie:
TakÂże Joasia moÂże czuc siĂŞ bezpieczna z Nami :tanczy:
Nikt juÂż tu chyba nie zaglÂąda
Maxxx gdzieÂś przepadÂł, pewnie siĂŞ pochorowaÂł
No z pó³ dnia mnie tutaj nie by³o :nie: -no troche chorawy jestem-ale to przejœciowe :stop:
Prawdziwy fan oglÂąda Joasie bez wzglĂŞdu na pieniÂądze
Widzisz Joasiu, kogo Ty tu sobie na wÂłasnym forum wychodowaÂłaÂś ZakaÂłe
Bo zaraz zmienie zdanie z tymnaruszaniem godnoÂści ;( Bo temat Joasi i pieniĂŞdzy to mi siĂŞ wcale nie podoba :nie: My musimy byĂŚ dla Joasi jak doktor Judym 8)
No ju¿ troche werwy straci³eœ Ja te¿ nied³ugo bêdê musia³ ograniczyÌ czêstotliwoœÌ moich odwiedzin
Najpierw Joasia daÂła przykÂład-ograniczajÂąc czas ;( No ale nie robmy stypy-do Anity jeszcze kawaÂł drogi :rydzyk: :rydzyk:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ale chyba nie bêdziesz pracowa³ 24h/dobe Musisz znaleŸÌ choÌ parê minut dla Joasi
Dla Joasi nie bĂŞdzie miaÂł czasu :nie:
Musi teÂż go troche Âżonie poÂświĂŞciĂŚ :devil:
Ona Nas nigdy nie ochrzaniÂła wiĂŞc nie mamy powodĂłw sÂądziĂŚ,Âże miaÂłaby na to ochotĂŞ

Joasia nic nie mĂłwi, ale pewnie nie jest zadowolona z czĂŞstotliwoÂści wpisĂłw na forum ;(
Kto jak kto ale My na pewno nie mamy na celu obraÂżanie Joasi-wrĂŞcz przeciwnie
MoÂże czasem ktoÂś odrobine przeholuje-ale nie wynika to ze zÂłej woli
TakÂże Joasia moÂże czuc siĂŞ bezpieczna z Nami
WÂłaÂśnie- ile razy broniliÂśmy jej gosnoÂści, przed Âłachudrami z tvn24.pl ;(
Mam nadzieje, Âże Ona to docenia :rydzyk: :rydzyk:
Bo zaraz zmienie zdanie z tymnaruszaniem godnoÂści Bo temat Joasi i pieniĂŞdzy to mi siĂŞ wcale nie podoba
Ja to tutaj gratis dajê swoje wpisy :stop: -¿eby rozwiaÌ wszelkie w¹tpliowœÌi :spiewa:
Najpierw Joasia daÂła przykÂład-ograniczajÂąc czas No ale nie robmy stypy-do Anity jeszcze kawaÂł drogi

No na pewno Josia na forum nie umrze :nie:
Ale lipcowe czasy ÂświetnoÂści chyba minĂŞÂły na razie :shock: ;( ;(
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Dla Joasi nie bĂŞdzie miaÂł czasu
Musi teÂż go troche Âżonie poÂświĂŞciĂŚ
Niechaj siĂŞ sam wypowie z kim woli spĂŞdziĂŚ te strzĂŞpy wolnego czasu :lol2:
Joasia nic nie mĂłwi, ale pewnie nie jest zadowolona z czĂŞstotliwoÂści wpisĂłw na forum
Przyzwyczailiœmy J¹ do tego,¿e co pó³ godziny mog³a coœ nowego o sobie przeczytaÌ to co siê teraz dziwiÌ.Ale Joasiu -mo¿e Ciê to zdziwi-musimy robiÌ tez ró¿ne inne dziwne ¿yciowe rzeczy-pomimo tego ,¿e najbardziej lubimy o Tobie pisaÌ.Lajf is brutal :lol2:
WÂłaÂśnie- ile razy broniliÂśmy jej gosnoÂści, przed Âłachudrami z tvn24.pl
Mam nadzieje, Âże Ona to docenia
To byÂł nasz naturalny odruch-a jak Joasia jest zadowolona tymbardziej miÂło :lol2:
Ja to tutaj gratis dajê swoje wpisy -¿eby rozwiaÌ wszelkie w¹tpliowœÌi
Jeszcze dopÂłacamy za internet :rozglada: :lol2:
No na pewno Josia na forum nie umrze
Ale lipcowe czasy ÂświetnoÂści chyba minĂŞÂły na razie
No-a¿ mnie zmrozi³o pierwsze zdanie.Drugie troche zmartwi³o ;( Ale ogólnie sa widoki na przysz³oœÌ :szalony: :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Niechaj siĂŞ sam wypowie z kim woli spĂŞdziĂŚ te strzĂŞpy wolnego czasu
Jak on bĂŞdzie teraz dzieliÂł swĂłj czas miĂŞdzy tyle kobiet :shock: :shock:
Wszak na forum zachwyca siĂŞ nawet paniami o wÂątpliwej urodzie :roll:
Przyzwyczailiœmy J¹ do tego,¿e co pó³ godziny mog³a coœ nowego o sobie przeczytaÌ to co siê teraz dziwiÌ.Ale Joasiu -mo¿e Ciê to zdziwi-musimy robiÌ tez ró¿ne inne dziwne ¿yciowe rzeczy-pomimo tego ,¿e najbardziej lubimy o Tobie pisaÌ.Lajf is brutal
Ale siĂŞ bĂŞdzie musiaÂła przyzwyczaiĂŚ do nowej sytuacji :rydzyk:
Bo nasze Âżycie to nie tylko Joasia :shock:
Lajf... kiedy ona ostatnio lajfy robiÂła ;( ;( ;(
To byÂł nasz naturalny odruch-a jak Joasia jest zadowolona tymbardziej miÂło
Broniliœmy Joasi, a przez to sami dostaliœmy po ³apach na ró¿nych forach :twisted: :twisted: :?
Jeszcze dopÂłacamy za internet
No strasznie nas ona kosztuje :spiewa: :spiewa:
No-a¿ mnie zmrozi³o pierwsze zdanie.Drugie troche zmartwi³o Ale ogólnie sa widoki na przysz³oœÌ
Musimy patrzeÌ w przysz³oœÌ z nadziej¹ na poprawe :rydzyk: :rydzyk:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Jakub Porada dziÂś w 'PzP' ;( Zobaczymy co z tego wyniknie ..
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

maxxx pisze:Jakub Porada dziÂś w 'PzP' ;( Zobaczymy co z tego wyniknie ..
To dobrze :tanczy: To daje nadzieje na jutrzejszy poranek z JoasiÂą :rydzyk: :rydzyk:
A jak Poradzie poszÂło :?:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

To juÂż byÂłby jakiÂś dramat jakby Jej caÂły BoÂży tydzieĂą nie byÂło :shock:
Porada tak po Poradowemu,w porzÂądku-tak spokojnie to prowadzi 8)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Pewnie nie wystÂąpiÂł w rybaczkach :rozglada:
Ale jest dobra wiadomoœÌ :tanczy: KuŸniar wróci³ :tanczy:
Czyli on przejmie troche porankĂłw i Poradowy bedzie mĂłgÂł siĂŞ kisiĂŚ w PzP a nasza Joasia pobiega sobie w terenie :jupi:
Joasiu, wys³uchaj moich próŸb :rydzyk: :rydzyk:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Pewnie nie wystÂąpiÂł w rybaczkach
Szczerze mĂłwiÂąc to nie przyglÂądaÂłem siĂŞ aÂż tak-ale byÂł w gajerku :spiewa:
No to raczej nie sÂądze by rybaczki byÂły zasadne :tanczy:
Ale jest dobra wiadomoœÌ KuŸniar wróci³
Czyli on przejmie troche porankĂłw i Poradowy bedzie mĂłgÂł siĂŞ kisiĂŚ w PzP a nasza Joasia pobiega sobie w terenie
Ale KuÂźniar to weekendowe tylko prowadziÂł :uhh: Zobaczymy jakto bĂŞdzie :stop:
Joasiu, wys³uchaj moich próŸb
Moich teÂż :rydzyk:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

maxxx pisze:Szczerze mĂłwiÂąc to nie przyglÂądaÂłem siĂŞ aÂż tak-ale byÂł w gajerku
No to raczej nie sÂądze by rybaczki byÂły zasadne
No chyba w przypadku faceta to nie :nie: :nie:
Bo Joasi to takie rybaczki bardzowypada nosiĂŚ :lol2:
Ale KuÂźniar to weekendowe tylko prowadziÂł Zobaczymy jakto bĂŞdzie
Maxxxie :shock: CzyÂżbyÂś nieuwaÂżnie oglÂądaÂł poranki :>
KuŸniar ostatnio doœÌ czêsto pojawia³ siê w ci¹gu tygodnia :P
Mam nadzieje, ze tak bĂŞdzie teraz :rydzyk: :rydzyk:
Moich teÂż
No to juÂż chyba teraz siĂŞ nam nie oprze :devil: :devil:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:No chyba w przypadku faceta to nie
Bo Joasi to takie rybaczki bardzowypada nosiĂŚ

Joasia rybaczka :tanczy: Tak,mi to odpowiada :aniol:
Maxxxie CzyÂżbyÂś nieuwaÂżnie oglÂądaÂł poranki
KuŸniar ostatnio doœÌ czêsto pojawia³ siê w ci¹gu tygodnia
Mam nadzieje, ze tak bĂŞdzie teraz
Ehh :hmm: No niezbyt czĂŞsto oglÂądam Poranki w tygodniu.Oby wydarzyÂło siĂŞ coÂś co mnie skÂłoni do czĂŞstszego oglÂądania :rydzyk:
No to juÂż chyba teraz siĂŞ nam nie oprze
MyÂślĂŞ,Âże tu juÂż nie ma wÂątpliwoÂści ;)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 10 gości