[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

No i caÂłkiem fajne to nowe oÂświetlenie sceny specjalnie na "gorÂączkĂŞ".

[ Dodano: Nie Wrz 02, 2007 7:16 pm ]
karolchelm pisze:nie jest tak Âżle, ale przyznam dodzia byÂła lepsza :) przebieraÂła siĂŞ co wejÂście...
zgadzam siĂŞ kaya moÂże ÂśpiewaĂŚ ale niech nie prowadzi.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

r_r16 pisze:No i caÂłkiem fajne to nowe oÂświetlenie sceny specjalnie na "gorÂączkĂŞ".
no fajny roÂżowawy podkÂład robi klimacik

[ Dodano: Nie Wrz 02, 2007 7:19 pm ]
karolchelm pisze:nie jest tak Âżle, ale przyznam dodzia byÂła lepsza :) przebieraÂła siĂŞ co wejÂście...
jak narazie 2 dzieĂą najlepszy zobaczymy co bedzie dalej :D
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

jak narazie 2 dzieĂą najlepszy zobaczymy co bedzie dalej
drugi dzieĂą dla mnie zawsze byÂł najlepszy bo konkursowy. taki najbardziej festivalowy wg mnie i na ten dzieĂą najbardziej zawsze czekam.


Narazie moja tabelka przedstawia siĂŞ tak:

1. KONKURS
2. GORÂĄCZKA NIEDZIELNEJ NOCY
3. KONCERT GALOWY
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

tak, dla mnie teÂż 2 dzieĂą byÂł zawsze najwaÂżniejszy ale nie zawsze najlepszy z rankingiem sie zgadzam absolutnie
TVN innowacja i nowoczesność...
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Narazie niestety mi sie nie podoba.. publicnoœc bawi sie dobrze, a mnie ten koncert uœpi³.. wykonawcy s¹ tacy sobie, efekty sceniczne s³absze ni¿ wczoraj.. z nudów ¹z zacz¹³em sie prze³aczaÌ na TVP1 gdzie nowy (fatalny zreszt¹) serial leci.. na pewno o 22 bêde ogladaÌ "Gotowe na wszystko" Konferansjerka Kayah jest ¿enujaca, nawet Doda by³a lepsza... jej historyjki s¹ naprawde kiepskie.

DzieĂą narazie oceniam 2,75/6
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Koncert Ciê uœpi³ powiadasz? Ciekawe co tam by³o takiego melancholijnego. Ja tam s³yszê same radosne przeboje. To jest muzyka Disco lat 70-tych wiêc rozumiem ¿e nie wszystkim siê podoba ale ja wolê to nich "jak za dawnych lat" rok temu. kayah s³aba rzeczywiœcie. Jedyny wykonawca, który mi siê nie podoba³ to jak narazie Sister Sledge. PublicznoœÌ bawi siê fenomenalnie!

a ja na 4
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

¯le powiedzia³em, nie tyle uœpi³ co zwyczajnie znudzi³, piosenki s¹ radosne, ale bez polotu.. a publicznoœÌ sie bawi.. to oczywiste.. s¹ tam ¿eby sie bawiÌ i muzyka do tego odpowiednia.. mimo wszystko nie podoba mi sie ten koncert.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

No có¿... ka¿demu podoba siê co innego, co ju¿ powiedzia³em. Dlatego cieszê siê, ¿e Sopot festival jest taki ró¿norodny. Trochê muzyki ambitnej jeœli mogê tak to uj¹Ì (Norah), trochê
nowoczesnoÂści (konkurs) i wspomnienia (gorÂączka).

No i myœlê, ¿e nie powinniœmy oceniaÌ koncertu g³ównie pod wzglêdem wykonawców, bo powtarzam po raz kolejny ka¿demu podoba siê co innego, a pod wzglêdem realizacji i organizacji.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

mks pisze:¯le powiedzia³em, nie tyle uœpi³ co zwyczajnie znudzi³, piosenki s¹ radosne, ale bez polotu.. a publicznoœÌ sie bawi.. to oczywiste.. s¹ tam ¿eby sie bawiÌ i muzyka do tego odpowiednia.. mimo wszystko nie podoba mi sie ten koncert.
te¿ og³ada³em "ja wam poka¿e" bo jakos koncert mnie s³obo interesuje, publicznoœÌ sie bawi bo na zywo jeest klimacik, ogolnie skacze po kana³ach, kayah czasem powie cos zabawnego, ale bez szaleùstw, wola³bym madziem m. wyrobi³a sie
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

wolaÂłbym madziem m. wyrobiÂła sie
ja teÂż!!!!!!
aero
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 18:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: aero »

Wracaj¹c do wczorajszego koncertu stwierdzam, ¿e wiêkszoœÌ Polaków jest nienormalnych. Ludzie, weŸcie siê opanujcie. To, ¿e konkurs by³ miêdzynarodowy nie oznacza, ¿e jakikolwiek wykonawca zagraniczny ma dostaÌ nagrodê tylko dlatego, bo siê pojawi³ na koncercie. W ¿adnym innym kraju , na ¿adnym festiwalu z nagrodami, takie myœlenie by³oby nie do przyjêcia.
Ja wiem, Âże Âżyjemy w nienormalnym kraju pod wzglĂŞdem politykĂłw , ale chociaÂż narĂłd powinien siĂŞ zachowywaĂŚ normalnie. Nie miejcie Âżadnych kompleksĂłw, a stwierdzam Âże jakieÂś macie, bo tak to wÂłaÂśnie wyglÂąda kiedy twierdzicie, Âże ten konkurs nie miaÂł sensu.
Przypominam , Âże w zeszÂłym roku (na caÂłe szczĂŞÂście) wygraÂł Mattafix, akurat w tym wypadku szkoda , Âże nie zgarnĂŞli dwĂłch nagrĂłd.
Najwięcej archiwalnych capsów z tvn24:
http://iminiplus.prv.pl
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Druga czêœÌ za nami. Gloria rozwali³a publicznoœÌ. Teraz to ju¿ chyba tylko Kayah - ehhh. No i zakoùczenie....
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Sopot 2007

Post autor: tomas40 »

Stwierdzam obiektywnie Sopot Festival 2007 siĂŞgnÂąl bruku a nawet samego piekÂła.

TVP wróÌ !!!!!!!!! I te nieustaj¹ce audiotele .>>>>>>
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

No i Magda siĂŞ pojawiÂła....
ÂŻeby zapowiedzieĂŚ wystĂŞp Kayah.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Jak dla mnie to dzisiejszy dzieĂą najlepszy. Same Âświetne przeboje :D. YMCA... :D Tylko troche sÂłabo Kayah prowadzi.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości