POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Rozumiem, Âże fani Polsatu obejrzeli "DzieĂą kangura".

Rzeczywiœcie, jakoœÌ nowej ramówki ocenia siê po iloœci nowoœci.

Tej pierwszej - "Dnia Kangura" wÂłaÂśnie nie da siĂŞ oglÂądaĂŚ. Ale jakoÂś usiÂłujĂŞ wytrwaĂŚ. Katastrofa, poraÂżka, dramat w aktach, masakra. I nie bĂŞdĂŞ pisaÂł dlaczego, dlatego, Âże kaÂżdy jeden element programu jest tragiczny. To jest poniÂżej wszelkiego poziomu. Obawiam siĂŞ, Âże to najgorszy albo jeden z najgorszych programĂłw tej jesieni w polskiej telewizji. Vivat Polsat! Vivat nowoÂści! Vivat!

Ooo, mamy piÂłeczki, pobawimy siĂŞ w czarodzieja! Teletubisie sÂą inteligentniejszÂą rozrywkÂą.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Program jest sÂłaby, sÂłaby ale nie aÂż tak jak ty napisaÂłeÂś. Prowadzacy znoÂśni, gwiazdy znoÂśne.. tylko to wszystko zlepione jest jakoÂś ciĂŞÂżko strawne.. studio sÂłodkie, materiaÂły filmowe zbyt krĂłtkie i maÂło ciekawe.. no nie jest to dobra produkcja, nie jest. MoÂże siĂŞ jeszcze rozkrĂŞci kto wie?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Prowadzacy znoÂśni

Akurat MÂłynarska Âśrednio. RzuĂŚcie piÂłeczkÂą!! OÂł yeah!! A Kryszak chyba sÂłabo czuje siĂŞ w tym formacie, usiÂłuje jakoÂś rozkrĂŞciĂŚ, ale mu nie idzie.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Kryszak to akurat chyba jest najmocniejszym ogniwem tego programu, a MÂłynarska jakaÂś taka cicha, spokojna.. Nie rzucajÂąca siĂŞ w oczy.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Program jest sÂłaby, sÂłaby ale nie aÂż tak jak ty napisaÂłeÂś

Tr¹beczka pierdzi, zapisz mnie do szkó³ki pi³karskiej, Hurra, Hurra, Dzieù kangura! To jest gorzej ni¿ Ÿle. I nie wiem kto jest grup¹ docelow¹, wszak jest trójk¹cik z "7". Zreszt¹... Dzieci chyba bajki wol¹, a nie takie bzdety.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

To ma byĂŚ spokojny program rodzinny.. jako taki w miare siĂŞ broni.. bardzo w stylu "DuÂżych dzieci" nie wiem czego ty siĂŞ spodziewaÂłeÂś.. Âże zabierze dzieci do filharmonii? Program jest sÂłaby i mi sie nie podoba, ale nie naleÂży aÂż tak po tym jechaĂŚ, zobaczymy wyniki.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

"DuÂżych dzieci"

"DuÂże dzieci" to Âświetna, fajna, pomyÂślana audycja, aÂż miÂło oglÂądaĂŚ. Kompletnie nietrafione porĂłwnanie. Nie chodzi o to, Âżeby byÂło ambitnie. W TVN teÂż sÂą przygÂłupawe programy. Chodzi o to, Âżeby byÂło fajnie i Âżeby chcieĂŚ oglÂądaĂŚ. A to fajne po prostu nie jest.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

JakimÂś cudem dotrwaÂłem do koĂąca. :)

Sam pomysÂł na program jest dobry, ale gorzej z wykonaniem.

ProwadzÂący: miaÂł to byĂŚ program MÂłynarskiej, a ona caÂłkowicie jest w nim zagubiona. Siedzi cicho, a jak juÂż zaczyna coÂś mĂłwiĂŚ, to przerywa jej Kryszak, ktĂłry jako tako ratuje ten program.

Gwiazdy: poznaliÂśmy na razie 2, jednak nie sÂą one zÂłe. Brakuje czegoÂś w rozmowach z nimi - ich gadka siĂŞ w ogĂłle nie klei.

Realizacja: ze strony produkcyjnej nie jest to a¿ tak z³e (w koùcu Endemol to robi), ciekawie zrobione s¹ fragmenty ze studia. CzêœÌ "reality" trochê gorzej, ale nie jest fatalnie.

OgĂłlnie "DzieĂą kangura" w skali od 1-6 oceniam na 3+. To za maÂło, Âżebym traciÂł czas na oglÂądanie kolejnych odcinkĂłw.
jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: jamlasica »

Widzia³em tylko fragment. I prze³¹czy³em. niech to bêdzie moja recenzja programu ;)
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Sam format znajdzie jakiÂś tam swĂłj target (przykÂładowo nadaje siĂŞ na stacjĂŞ Jetix Play ale niestety tylko tam). Nie bĂŞdĂŞ oceniaÂł samego formatu, bo nie do nas jest on chyba kierowany. Za ten projekt z roboty powinni wylecieĂŚ scenografowie i graficy- to jest nie do zniesienia.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

W dzisiejszym "Dzienniku" wywiad z NinÂą Terentiew. Rozmowa jest bardzo nudna - Terentiew chwali Polsat i mĂłwi, Âże - tu cytat - "gdyby mogÂła przykuÂłaby PolakĂłw ÂłaĂącuchami do Polsatu". Nina Terentiew jest bardzo skromnÂą osobÂą, wiĂŞc poÂłowa wywiadu dotyczy programĂłw DwĂłjki wypromowanych przez niÂą. Poza tym Terentiew bardzo dobrze wypowiada siĂŞ na temat Edwarda Miszczaka i mĂłwi, Âże Polsat bĂŞdzie staraÂł siĂŞ teraz zawalczyĂŚ z TVN. Dziennikarka, ktĂłra rozmawiaÂła z N.Terentiew zapytaÂła wprost - dlaczego Polsat idzie ciÂągle tropem TVN. Nina nie miaÂła w tej kwestii zupeÂłnie nic nowego do powiedzenia... "A bo tak".

Co do przykowania nas ÂłaĂącuchami do Polsatu - Pani Nino, my chcemy ÂżyĂŚ! Nie chcemy mieĂŚ kolejnego pretekstu do wyjazdu na Wyspy!
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
salvajitek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 06 wrz 2007, 16:38

Post autor: salvajitek »

Kupilem dzis GW z Ekipa. Musze obiektywnie przyznac, ze swietny serial. Zaryzykuje stwierdzenie, ze po tych dwĂłch odcinkach jeden z lepszych jaki powstaÂł. Chociaz trzeba poczekac na wiecej epizodĂłw. Nieporownywalnie lepszy od nowej, cukierowej produkcji TVN "Twarza w twarz". Ekipa, az nie pasuje do Polsatu. Jestem pod wrazeniem. Swietne ujecia, muzyka nowoczensy spsob realizacji, bardzo dobre kreacje aktorskie Gajosa i Herman- spisuja sie na medal.

Tylko nie dla kazdego. Kogos totalnie nudzi polityka to nie jest propozycja dla niego. Ten klimat trzeba czuc.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

POpieram pisze:W dzisiejszym "Dzienniku" wywiad z NinÂą Terentiew. Rozmowa jest bardzo nudna - Terentiew chwali Polsat i mĂłwi, Âże - tu cytat - "gdyby mogÂła przykuÂłaby PolakĂłw ÂłaĂącuchami do Polsatu". Nina Terentiew jest bardzo skromnÂą osobÂą, wiĂŞc poÂłowa wywiadu dotyczy programĂłw DwĂłjki wypromowanych przez niÂą. Poza tym Terentiew bardzo dobrze wypowiada siĂŞ na temat Edwarda Miszczaka i mĂłwi, Âże Polsat bĂŞdzie staraÂł siĂŞ teraz zawalczyĂŚ z TVN. Dziennikarka, ktĂłra rozmawiaÂła z N.Terentiew zapytaÂła wprost - dlaczego Polsat idzie ciÂągle tropem TVN. Nina nie miaÂła w tej kwestii zupeÂłnie nic nowego do powiedzenia... "A bo tak".

Co do przykowania nas ÂłaĂącuchami do Polsatu - Pani Nino, my chcemy ÂżyĂŚ! Nie chcemy mieĂŚ kolejnego pretekstu do wyjazdu na Wyspy!
Ja nie wiem czy ty jesteÂś taki gÂłupi czy po prostu nie potrafisz czytaĂŚ.. z tego wyniku po pierwsze nie wynika, ze Nina chce nas na staÂłe przykuĂŚ do telewizora.. mowa byÂła o "Ekipie" i, Âże gdyby od niej zaleÂżaÂło to nas czas trwania tej produkcji gdyby miaÂła 40mln ÂłaĂącuchĂłw przykuÂłaby widzĂłw.. niby mÂądry, a jednak nie rozumie.. po drugie nie byÂło mowy o zgapnianiu z TVN tylko o tworzenie produkcji po czĂŞsci z tego samego gatunku i Nina mÂądrze wybrneÂła, ze to nie sÂą kopie tylko programy uderzajÂące do tych samych widzĂłw...
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

a dzis mam takie spostrze¿enie, bo has³o reklamowe polsatu na jesieù to "w³acz emocje", natomiast slogan telewizji n to "w³¹cz ciekawoœÌ" nie jest to wszystko zastanawiaj¹co podobne?
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

kamiiloo pisze:a dzis mam takie spostrze¿enie, bo has³o reklamowe polsatu na jesieù to "w³acz emocje", natomiast slogan telewizji n to "w³¹cz ciekawoœÌ" nie jest to wszystko zastanawiaj¹co podobne?
Te¿ to zauwa¿y³e. Has³o w³¹cz emocje mi siê nawet podoba, tylko ³udz¹co podobne do w³¹cz ciekawoœÌ.:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości