[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

salvajitek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 06 wrz 2007, 16:38

Post autor: salvajitek »

ale wezmy pod uwage ,ze druczok kieruje pracami poteznego programu informacyjnego.
Prowadzi program conajmniej 10 razy w miesiacu, codziennnie go nadzoruje. A Hubert mialby 4 programy w miesiacu za taka sama kwotĂŞ?


Hubert jest gwiazda to fakt, ale nie az taka zeby dostawac taka kasĂŞ. na ekranie jest mily i fajny, ale prywatnie to dosc nieprzyjemny i stanowczy facet, nie obrazajac fanĂłw prezentera. Nie wiemy ile w tym prawdy. Kwota 100 tys miesiecznie pochodzi z krazacyh po korytarzach TVN plotek;-)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

salvajitek pisze: prywatnie to dosc nieprzyjemny i stanowczy facet
Znasz go osobiÂście, Âże tak twierdzisz?
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Z TVNu najlepsze wg mnie osoba do prowadzenia TzG to Wojtek Jagielski. Ma Âświetne poczucie humoru, jest wyluzowany na antenie. Wie juÂż jak to jest prowadziĂŚ dwu godzinny program na Âżywo :D.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Wojtek Jagielski lub Zygmunt Chajzer - myÂślĂŞ, Âże to najprawdopodobniej jednego z nich zobaczymy w duecie z KasiÂą SkrzyneckÂą. Na wielu forach mĂłwi siĂŞ o Ibiszu, ale wg mnie to najmniej moÂżliwa propozycja.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Masz racjĂŞ Ptr15, Wojtek Jagielski teÂż by siĂŞ nadawaÂł, ma zbliÂżone poczucie humoru i sposĂłb bycia do Marcina Mellera. I chĂŞtnie zobaczyÂłabym kogoÂś z nich, ale kto wie, przypuszczam, Âże TVN zaskoczy nas czymÂś rĂłwnie pozytywnym.
Glebacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 13 maja 2007, 13:47

eee

Post autor: Glebacz »

Ibisz i Chajzer sÂą przecieÂż w Polsacie , wiĂŞc jak chcesz ich w TVNIE? Mi sie wydaje, Âże bĂŞdzie Janiak, Prokop lub Meller. A moÂże Majewski :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: eee

Post autor: pawell »

Glebacz pisze:Ibisz i Chajzer sÂą przecieÂż w Polsacie , wiĂŞc jak chcesz ich w TVNIE?
To chyba logiczne, Âże chodzi o transfer.

Chajzer raczej nie, bo on bĂŞdzie uczestnikiem "Gwiazdy taĂączÂą na lodzie". :roll:
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

przestancie z tym ibiszem, jeszcze w tvn :| juz mu tam ninka dobrze zaplaci za joÂś i jesgo teleturniejki
TVN innowacja i nowoczesność...
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Fakt napisa³¿e Urbaùski dostawa³ 30 tyœ za odcinek a chcia³ teraz 50 tysza odcinek 8)

Poprostu pazerny i tyle ;) wÂątpie Âże Polsta lub TVP dadzÂą mu odrazu 30 lub 50 tyÂś miesiĂŞcznie :P
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A w dzisiejszym Super Expresie piszÂą, Âże zamiast UrbaĂąskiego TzG poprowadzi Piotr GÂąsowski.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

TOK FM podaÂło przed chwilÂą te nazwiska: Piotr GÂąsowski, Andrzej SoÂłtysik, Marcin Prokop.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Takie same podaÂł Fakt 8)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ale tak czytaj¹c wypowiedzi w ró¿nych komentarzach, m. in. na Onecie to ludzie siê ciesz¹ z odejœcia Urbaùskiego:
W taĂącu z gwiazdami, byÂł ÂżenujÂąco pajacowaty
Nareszcie. Facet jest sztuczny, silÂący siĂŞ na dowcipy. On byÂł powodem, Âże nie mogÂłem strawic ani jednego odcinka TanĂŚa z gwiazdami.
W Milionerach byl dobry, ale w Tancu z Gwiazdami juz nie . Psul urok tego programu dzialal na nerwy swoim dowcipem. Chcial ale mu to nie wychodzilo.
WyginajÂący sie paralityk o poczuciu humoru ciÂągnika ...
I te nie calkiem na temat:
Nie chcemy TVN w USA, To marna stacja co sciaga kase od naiwnych polakow. 30 dolarow za miesiac za 2 marne programy TVN24 i ITVN. Programy tam puszczane sa nudne i powtarzajace sie kilka razy w tygodniu. To wstyd dla tak bogatej stacji jak TVN. Ja juz zrezygnowalem i nie mam zamiaru wracac. Zdziercy i klamczuchy!!!
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

POpieram pisze:TOK FM podaÂło przed chwilÂą te nazwiska: Piotr GÂąsowski, Andrzej SoÂłtysik, Marcin Prokop.
Z tej trĂłjki liczĂŞ na Prokopa, ewentualnie moÂże byĂŚ SoÂłtysik - ale nie GÂąsowski!!! :shock:
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Szkoda ,Âże Hubert nie bĂŞdzie prowadziĂŚ TaĂąca z gwiazdami, natomiast co do
prowadz¹cych. WiêkszoœÌ pisze ¿e móg³by poprowadziÌ np Jagielski bo ma poczucie humoru,ale przecie¿ TZG to nie program kabaretowy, to tylko Hubert stworzy³ taki sposób prowadzenia.
Co do GÂąsowskiego to byÂłaby poraÂżka na 10-lecie TVN.
Chyba dobrÂą w tej sytuacji osobÂą jest jeszcze Andrzej SoÂłtysik ktĂłry prowadziÂł juÂż
w TVN (Big brother czy Jak Âłyse konie Jestem jaki jestem) i nie przeszkadza to Âże prowadzi DDTVN. Sam UrbaĂąski mĂłwiÂł Âże przychodzi do pracy ok 13.00, a SoÂłtysik jest naturalny.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości