Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

hehehehh, ja wybieram tylko najslbsze ogniwo i napewno zaden inny program przynajmniej o tej porze kiedy jest kazia mnie nie przycignie :lol: :lol:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Bojakki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 09:57

Post autor: Bojakki »

M jak milosc jest beznajdziejnym serialem. Aktorzy graja co najwyzej poprawnie. Poza tym w ogole nie mozna sie w niego wczuc bo jest po prostu nieprawdopodobny. Pokazcie mi rodzine co ma tyle roznych tragedii i innych przygod w zyciu? Mozna byloby tym obdzielic z 20 innych rodzin. Normlanie jakbym ogladal "Nie do wiary".
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

CzÂłowieku to jest serial. Ma sie nic nie dziaĂŚ :?: Nie bÂądÂź Âśmieszny. :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Bojakki pisze: Pokazcie mi rodzine co ma tyle roznych tragedii i innych przygod w zyciu?
Lubiczowie, Burscy... wymieniac dalej? :wink: :arrow:
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

[quote="ArO"][quote="bambi"]ja te¿ wybieram ogniwo, kiedyœ oglada³am m jak mi³oœÌ, jeszcze rok temu by³ dla mnie ciekawy, ale teraz juz sie nudzi, ile mozna ci¹gn¹Ì te same w¹tki, mozna wprowadzac nowych aktorów, ale to robi sie coraz bardziej bez sensu, wczoraj obejrza³am powtórke mjm o 16, ale raczej mnie nie zaciekawi³, ciagle te same rozmowy, marta tak samo biedna i niezdecydowana, goœka i stefan, te ich rozmowy o mi³oœci flaki z olejem, rzygaÌ sie chce[/quote]

[b][color=blue]Mnie jakoÂś nie nudzi i wÂątkĂłw nowych jest mnĂłstwo. Nowy facet Marty, przeÂśladujÂąca jÂą Radomska, Jacek jÂą zdradzaÂł, Stefan I Marek otwierajÂą pub, Hanka i Marek (chyba) adoptujÂą dziecko. CoÂś nie uwaÂżnie oglÂądasz bo tych wÂątkĂłw przed rokiem nie byÂło.[/color] :D [/b][/quote]

napisaÂłam Âże wprowadzanie nowych aktorĂłw jest bez sensu, nowy facet marty moze za rok okaÂże sie psycholem i trtzeba bĂŞdzie jej zmieniĂŚ, co z tego ze wprowadzaja nowe postacie i jakieÂś nieprawdopodobne historyjki, jakies wÂątki sensacyjne z radomskÂą, to nie jest film sensacyjny, wystĂŞpuja teÂż nagÂłe wybuchy wielkiej miÂłosci(GoÂśka i Stefan) i uczuc macierzyĂąskich czy raczej ojcowski (Marek i jego przyszÂła cĂłreczka). KiedyÂś byÂły jakies czarne postacie a teraz kazda czarna postac musi byĂŚ wybielona, nie mogĂŞ ogladac tego filmu ze wzgledu na wystepujace w nim kobiety, ktĂłre sa zaprzeczeniem prawdziwych kobiet, nie znosze wrĂŞcz Teresy i gÂłupiej GoÂśki. Tradycyjnie w tym serialu jest tak najpierw troche zametu potem stabilizacja potem znowu trzeba zamacic itd mnie to juz cholernie znudziÂło. Ten serial to zwykÂła papka od ktĂłrej chce sie rzygaĂŚ
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Mnie teÂż najbardziej wkurza Teresa. TĂŞpa, a w dodatku panikara. :twisted:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

bambi pisze:
ArO pisze:
bambi pisze:ja te¿ wybieram ogniwo, kiedyœ oglada³am m jak mi³oœÌ, jeszcze rok temu by³ dla mnie ciekawy, ale teraz juz sie nudzi, ile mozna ci¹gn¹Ì te same w¹tki, mozna wprowadzac nowych aktorów, ale to robi sie coraz bardziej bez sensu, wczoraj obejrza³am powtórke mjm o 16, ale raczej mnie nie zaciekawi³, ciagle te same rozmowy, marta tak samo biedna i niezdecydowana, goœka i stefan, te ich rozmowy o mi³oœci flaki z olejem, rzygaÌ sie chce
Mnie jakoÂś nie nudzi i wÂątkĂłw nowych jest mnĂłstwo. Nowy facet Marty, przeÂśladujÂąca jÂą Radomska, Jacek jÂą zdradzaÂł, Stefan I Marek otwierajÂą pub, Hanka i Marek (chyba) adoptujÂą dziecko. CoÂś nie uwaÂżnie oglÂądasz bo tych wÂątkĂłw przed rokiem nie byÂło. :D
napisaÂłam Âże wprowadzanie nowych aktorĂłw jest bez sensu, nowy facet marty moze za rok okaÂże sie psycholem i trtzeba bĂŞdzie jej zmieniĂŚ, co z tego ze wprowadzaja nowe postacie i jakieÂś nieprawdopodobne historyjki, jakies wÂątki sensacyjne z radomskÂą, to nie jest film sensacyjny, wystĂŞpuja teÂż nagÂłe wybuchy wielkiej miÂłosci(GoÂśka i Stefan) i uczuc macierzyĂąskich czy raczej ojcowski (Marek i jego przyszÂła cĂłreczka). KiedyÂś byÂły jakies czarne postacie a teraz kazda czarna postac musi byĂŚ wybielona, nie mogĂŞ ogladac tego filmu ze wzgledu na wystepujace w nim kobiety, ktĂłre sa zaprzeczeniem prawdziwych kobiet, nie znosze wrĂŞcz Teresy i gÂłupiej GoÂśki. Tradycyjnie w tym serialu jest tak najpierw troche zametu potem stabilizacja potem znowu trzeba zamacic itd mnie to juz cholernie znudziÂło. Ten serial to zwykÂła papka od ktĂłrej chce sie rzygaĂŚ
Ja tylko nawi¹¿ê do wybielania czarnych charakterów. Otó¿ np. wybielony Jaroszy znowu krêci i chyba pierze drudne pieni¹dze w fundacji. Zajê³a sie tym ju¿ policja wiêc jak widzisz...

ZresztÂą ja nie musze Cie przekonywaĂŚ bo skoro wolisz np. "Na WspĂłlnej" z MandarynkÂą to nie ma o czym gadaĂŚ. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ArO pisze:
ZresztÂą ja nie musze Cie przekonywaĂŚ bo skoro wolisz np. "Na WspĂłlnej" z MandarynkÂą to nie ma o czym gadaĂŚ. :D[/color][/b]

o tak, Mandaryna to wschodzÂąca gwiazda zachodzÂącego ksiĂŞÂżyca, aÂż mam ochote zaÂśpiewac HirajgoÂłegen onmajoÂłn, tylko ze nie potrafie tak zawodzic no i moj angielski jest zbyt dobry jak na ta piosenkĂŞ, a ona jeszcze daje w tym serialu? :arrow:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

juz nie, nie wiem zreszta o czym wy gadacie mysle ze nie mozna tego serialu oceniac przez pryzmat mandaryny bo ona wystapila w pieciu chyba odcinkach a nagrano ich juz ponad 300
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ale tu nie chodzi o to w ilu odcinkach wyst¹pi³a. Dziwi, ¿e w ogóle. Wyobrazacie sobie Mandaryne w "M jak Mi³oœÌ" :?: Ja w ¿yciu. £epkowska by na to nie pozwoli³a, a jej odejœÌ by równie¿ nie pozwolili. :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

PowtĂłrkowe hity serialowe z sierpnia:
Lokatorzy - 2,4mln
SÂąsiedzi - 2,2mln
M jak mi³oœÌ - 2,1mln
Na dobre i na zÂłe -1,9mln
Klan - 1,3mln
Plebania - 1,1mln
Pensjonat nad ró¿¹ - 0,9mln
Na wspĂłlnej - 0,7mln

^Œrednia ogldalnoœÌ
by AGB :)
Ostatnio zmieniony piątek 17 wrz 2004, 13:43 przez szym, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

lepkowska niedlugo sama odejdzie jej zycie przypomina taka telenowele cos konczy i zcayzn nowy serial ktory znowu staje sie popularny, ja nadal sie upieram ze ona umiescza przekazy podprogowe w swoich serialach :lol: :lol: :lol:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Apropo badaĂą telemetrycznych. ZrobiÂłem na prĂŞtce maÂłe zestawienie z jakimi progami konkurujÂą nowe jesienne propozycje TVN-u.


Ciao Darwin

Emisja : Sobota godz. 21:10
W tym samym czasie :

Film (tvp1)
Prokop i panny (tvp2)
Bar VIP – gorÂące krzesÂła (Polsat)



Kryminalni

Emisja : Sobota godzina 20:00
W tym samym czasie :

Film (tvp1)
Program rozrywkowy (tvp2) (?)
CaÂłkiem nowe lata miodowe (serial, Polsat)




Moja krew

Emisja : Czwartek godzina 20:10
W tym samym czasie :

Prosto w oczy (tvp1)
Film (tvp2)
Bar VIP (Polsat)

Misja Martyna

Emisja : Niedziela ok godziny 12 :00
W tym samym czasie :

[ SiĂłdme niebo
MiĂŞdzy ziemiÂą a niebem
AnioÂł PaĂąski (tvp)
Podró¿e kulinarne Roberta Mak³owicza
Smak Europy
Film (tvp2)
Film (Polsat) ] (?)

to zestawienie byÂło wyjÂątkowo trudne poniewaÂż Misja Martyna nie ma konkretnie okreÂślonej pory emisji - Misja jest nadawana zaraz po porannym filmie tvn.

Najsztub Pyta

Emisja : Niedziela godzina 21:20
W tym samym czasie :

RetroTEYada (tvp1)
Tajne akcje CIA (tvp2)
Fala zbrodni (Polsat)

Wyprawa Robinson

Emisja : PoniedziaÂłek godzina 21:30
W tym samym czasie :

Dobre ksi¹¿ki (tvp1)
997 (tvp2)
Film (Polsat)

Emisja : Wtorek godzina 21:30
W tym samym czasie :

Film (tvp1)
Magazyn reporterĂłw (tvp2)
Film (Polsat)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

no jest z czym konkurowac, m jak milosc najwieksza konkurencja dla mojego ogniwa buuuuu :? :?
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A oto dane telemetryczne z ostatniego weekendu 18-19 wrzeÂśnia (AGB Polska):
TVP 2 - 22, 8%, TVP 1 - 20, 3%, Polsat - 17,4 %, TVN - 16, 1%, TVP 3 - 4, 6%, TV4 - 3, 1%, TVN Siedem - 2, 1%, TVN 24 - 0,7%

ÂŻaden program TVN-u nie trafiÂł do pierwszej dziesiÂątki.

Oto caÂła dziesiÂątka (OBOP):

1.TVP 2 - Na dobre i na zÂłe 15, 19%
2.TVP 1 - WiadomoÂści 15, 07%
3.TVP 1 - Kariera Nikosia Dyzmy 14, 96%
4.TVP 2 - Europa da sie lubiĂŚ 13, 31%
5.TVP 1 - Teleexpress 10, 22%
6.TVP 2 - Familiada 9, 45%
7.Polsat - Pensjonad Pod Ró¿¹ 9, 23%
8.Polsat - CaÂłkiem nowe lata miodowe 9, 1%
9.TVP 1 - Gumisie 8, 84%
10.TVP 2 - ZÂłotopolscy 8, 54%
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości