Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:
marcinkowsky pisze:My to naprawdĂŞ jesteÂśmy nie do zdarcia :devil: !!
Zastanawiam siĂŞ, czy jednak byÂłoby coÂś, co byÂłoby Was w stanie ''zedrzeĂŚ'' :mhm:
By³oby ;( Sobotnia nieobecnoœÌ Agatki w pracy ;( Nie ma jej an w terenie ani w studio w Poranku :( !!

To mnie ''zdarÂło'' ;( !!

CzekaÂłem na niÂą caÂły ten tydzieĂą -ten akurat najintensywniej czekaÂłem i myÂślaÂłem , Âże dzisiaj siĂŞ doczekam ;( !! :uhh:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

marcinkowsky pisze:Dziewczyny -jesteÂście niesamowite :hahaha: !! Jak to pÂłci kota nie potraficie zidentyfikowaĂŚ :hahaha: ?? Dajcie pomogĂŞ :> !! :lol:
W takich sprawach, to tylko do mnie :D Dopóki kocia kobieta nie opuœci³a mojego Kaskadera, zd¹¿y³am parê mendli koci¹t wychowaÌ i zindentyfikowaÌ u nich p³eÌ :devil:
marcinkowsky pisze:ZnikniĂŞcie Agatki wydaje mi siĂŞ coraz bardziej podejrzane i coraz bardziej niepokojÂące :rozglada: !!
No ÂżebyÂś wiedziaÂł, Âże podejrzane :>
Nied³ugo nieobecnoœÌ Agatki zamieni siê w miesi¹c :> Mo¿e mamy do czynienia z miesi¹cem miodowym? :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Funckyrella pisze:No ÂżebyÂś wiedziaÂł, Âże podejrzane :>
Nied³ugo nieobecnoœÌ Agatki zamieni siê w miesi¹c :> Mo¿e mamy do czynienia z miesi¹cem miodowym? :lol2:
:shock: :shock: :shock: Miodowy :lol2: ?? To nie wypada nalegaĂŚ , Âżeby siĂŞ skoĂączyÂł :lol2: ?? W takich przypadkach naleÂży ÂżyczyĂŚ , Âżeby trwaÂł wiecznie i czas miÂło upÂływaÂł :lol2: !!

No ale Âże pewnoÂści nie mamy co do tego , Âże miodowe trzy tygodnie niedÂługo minÂą , to na razie Âżyczymy sobie powrotu Agatki do nas :rydzyk: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
Funckyrella pisze:No ÂżebyÂś wiedziaÂł, Âże podejrzane :>
Nied³ugo nieobecnoœÌ Agatki zamieni siê w miesi¹c :> Mo¿e mamy do czynienia z miesi¹cem miodowym? :lol2:
:shock: :shock: :shock: Miodowy :lol2: ?? To nie wypada nalegaĂŚ , Âżeby siĂŞ skoĂączyÂł :lol2: ?? W takich przypadkach naleÂży ÂżyczyĂŚ , Âżeby trwaÂł wiecznie i czas miÂło upÂływaÂł :lol2: !!
..no dobra ;(
..Âżarty Âżartami nawet jeÂśli to wszystko jest prawda :D
..ale my jeszcze nigdy takiej d³ugiej roz³¹ki z Agatk¹ nie przerabialiœmy ;(

..a co jeÂśli ona juÂż w tvn24 nie pracuje :?: ;(
..albo nie daj BoÂże :rydzyk: jest chora :?: ;(
..wtedy to dopiero nie byÂłoby nam do Âśmiechu ;(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

MĂłj kolega dzisiaj, po tym jak na http://www.tvn24.pl przeczytaÂł wypowiedÂź jakiegoÂś debila, ktĂłry napisaÂł, Âże Agata juÂż nie pracuje w tvn24, wysÂłaÂł w trakcie trwania Poranka tvn24, na ades widzowie@tvn24.pl pytanie o AgatĂŞ i to, czy odeszÂła, czy urlopuje, na co mu DÂżej Kej odpisaÂł, Âże urlopuje :D MartwiĂŚ siĂŞ nie ma o co ;) ÂŻyczyĂŚ tylko udanego wypoczynku w miÂłym towarzystwie i czekaĂŚ cierpliwie na powrĂłt :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..oooooo :o
..dzieki za kojÂące informacje :rydzyk:

..kamieĂą spadÂł z serca :)

..no Âże teÂż sam nie wpadÂłem na to Âżeby napisaĂŚ do poranka :mhm:
..ale nie zrobiÂłem tego pewnie dlatego Âże jeszcze nigdy mi nie odpisali :uhh: :devil:

..no to faktycznie nie mamy chyba o co siĂŞ martwiĂŚ :)

ps king_kocur - a moÂże ty pomoÂżesz dziewczynom rozwikÂłaĂŚ zagadkĂŞ z kotem :?: :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Ale ¿eœ obi nawymyœla³ :> !! Jak ci w ogóle takie straszne rzeczy mog³y przyjœÌ do g³owy :nie: ?? A jak ju¿ przysz³y to mog³eœ je zachowaÌ dla siebie a nie nas nimi straszyÌ :x Dobrze , ¿e king przyszed³ z odsiecz¹ :) !! bo bym siê na œmierÌ zamartwi³ ;( !!
king_kocur pisze:MĂłj kolega dzisiaj, po tym jak na http://www.tvn24.pl przeczytaÂł wypowiedÂź jakiegoÂś debila, ktĂłry napisaÂł, Âże Agata juÂż nie pracuje w tvn24, wysÂłaÂł w trakcie trwania Poranka tvn24, na ades widzowie@tvn24.pl pytanie o AgatĂŞ i to, czy odeszÂła, czy urlopuje, na co mu DÂżej Kej odpisaÂł, Âże urlopuje :D MartwiĂŚ siĂŞ nie ma o co ;) ÂŻyczyĂŚ tylko udanego wypoczynku w miÂłym towarzystwie i czekaĂŚ cierpliwie na powrĂłt :tanczy:
DÂżej Kej :mhm: ?? Jarek :o ?? No to ci siĂŞ poszczĂŞÂściÂło :brawa: !!

I jeszcze takie dobre (no dobre jak dla kogo ;) ) informacje przekazaÂł :) !! A nie pytaÂł kolega kolegi , gdzie Agatka jest i kiedy ma zamiar powrĂłciĂŚ :lol2: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Ale ¿eœ obi nawymyœla³ :> !! Jak ci w ogóle takie straszne rzeczy mog³y przyjœÌ do g³owy :nie: ?? A jak ju¿ przysz³y to mog³eœ je zachowaÌ dla siebie a nie nas nimi straszyÌ :x Dobrze , ¿e king przyszed³ z odsiecz¹ :) !! bo bym siê na œmierÌ zamartwi³ ;( !!
..ten mail owszem koj¹cy ale starczy³ na pó³ dnia ;(
..teraz juÂż chyba potrzebowaÂłbym silniejszego 'lekarstwa' :)
..czy bodaj nie tego najsilniejszego :rydzyk:
marcinkowsky pisze:I jeszcze takie dobre (no dobre jak dla kogo ;) ) informacje przekazaÂł :) !! A nie pytaÂł kolega kolegi , gdzie Agatka jest i kiedy ma zamiar powrĂłciĂŚ :lol2: ??
..oddaÂłbym wszystkie moje skarby Âżeby siĂŞ tego dowiedzieĂŚ :rydzyk:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:
Funckyrella pisze:No ÂżebyÂś wiedziaÂł, Âże podejrzane :>
Nied³ugo nieobecnoœÌ Agatki zamieni siê w miesi¹c :> Mo¿e mamy do czynienia z miesi¹cem miodowym? :lol2:
:shock: :shock: :shock: Miodowy :lol2: ?? To nie wypada nalegaĂŚ , Âżeby siĂŞ skoĂączyÂł :lol2: ?? W takich przypadkach naleÂży ÂżyczyĂŚ , Âżeby trwaÂł wiecznie i czas miÂło upÂływaÂł :lol2:
Uohohhoohooo :o :lol: Jak miodowy, to w przyszÂłoÂści moÂże ''zaowocowaĂŚ'' jeszcze wiĂŞkszÂą nieobecnoÂściÂą :lol: :tanczy: :lol:
ZresztÂą :> Miodowy, czy zwyczajny miesiÂąc... miesiÂąc, czy trzy tygodnie, owocnie spĂŞdzone bez wzglĂŞdu na to jakie i ile trwajÂące, mogÂą w przyszÂłoÂści konkretnymi ''plonami'' zaowocowaĂŚ :lol2:
Jak bĂŞdzie trzeba, to bĂŞdziemy duchowo ojcami i matkami chrzestnymi bobasa :aniol:
..ten mail owszem koj¹cy ale starczy³ na pó³ dnia ;(
..teraz juÂż chyba potrzebowaÂłbym silniejszego 'lekarstwa' :)
..czy bodaj nie tego najsilniejszego :rydzyk:
Tak - prawda, zwÂłaszcza, Âże inne dziennikarki muszÂą wspomagaĂŚ region wielkopolski :D ChociaÂż ja z tego powodu szczegĂłlnie nie narzekam :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:Uohohhoohooo :o :lol: Jak miodowy, to w przyszÂłoÂści moÂże ''zaowocowaĂŚ'' jeszcze wiĂŞkszÂą nieobecnoÂściÂą :lol: :tanczy: :lol:
ZresztÂą :> Miodowy, czy zwyczajny miesiÂąc... miesiÂąc, czy trzy tygodnie, owocnie spĂŞdzone bez wzglĂŞdu na to jakie i ile trwajÂące, mogÂą w przyszÂłoÂści konkretnymi ''plonami'' zaowocowaĂŚ :lol2:
Jak bĂŞdzie trzeba, to bĂŞdziemy duchowo ojcami i matkami chrzestnymi bobasa :aniol:
Al -no nastêpny wzi¹³ siê za pocieszanie mnie :uhh: !! :hyh: Nas wszystkich :uhh: !!

Jeszcze jedno rozstanie siê nie skoùczy³o i wci¹¿ stoi pod znakiem zapytania , kiedy siê skoùczy , a Wy ju¿ wymyœlacie nowe :uhh: ?? Chyba , ¿e jedno z drugim œciœle siê wi¹¿e :mhm: ?? Ohhjjjhh nie :( !!!

to co zasugerowa³eœ to przeczucie , czy tylko zwyk³e przypuszczenie :> ?? Bo nie wiem czy ju¿ zacz¹Ì oszczêdzaÌ na pieluszki :lol2: ??!!

Agatko -wracaj do nas czym prêdzej , bo my ju¿ coraz bardziej widocznie pomieszania zmys³ów dostajemy :rydzyk: !! :szalony: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

.. :lol:
.. :lol:

..w takich sytuacjach.. :lol:

..i ta w ktĂłrej siĂŞ znaleÂźliÂśmy.. :lol: :lol:

..jak te ktĂłre opisujecie.. :lol:
..nie mogĂŞ siĂŞ nadziwiĂŚ.. :lol: :lol:

..przede wszystkim to nie mogĂŞ skoĂączyĂŚ i wyjaÂśniĂŚ o co mi chodzi :lol: :lol:

:stop:

..dziwiĂŞ siĂŞ skÂąd macie tyle dobrego nastroju :uhh:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:Al -no nastêpny wzi¹³ siê za pocieszanie mnie :uhh: !! :hyh: Nas wszystkich :uhh: !!
Chyba nie chcesz mi zarzuciĂŚ, Âże robiĂŞ to w nieumiejĂŞtny sposĂłb? :lol2: JeÂśli zrodziÂły siĂŞ w Twojej gÂłowie jakieÂś lĂŞki i niepokoje, to szybciutko proszĂŞ mi siĂŞ ich pozbyĂŚ i nie odbieraĂŚ mi tu nikomu prawa do prywatnego szczĂŞÂścia :lol2:
marcinkowsky pisze:to co zasugerowa³eœ to przeczucie , czy tylko zwyk³e przypuszczenie :> ?? Bo nie wiem czy ju¿ zacz¹Ì oszczêdzaÌ na pieluszki :lol2: ??!!
:lol: Przezorny zawsze ubezpieczony :lol: To odpowiedŸ ogólna :D Zaœ co do szczegó³ów, to masz do czynienia z tylko i wy³¹cznie moim przeczuciem... tfuuuu :lol: ...z przypuszczeniem oczywiœcie :lol: :lol: Jednym z wielu... jednym z tysi¹ca przypuszczeù :spiewa: :lol:
marcinkowsky pisze:Agatko -wracaj do nas czym prêdzej , bo my ju¿ coraz bardziej widocznie pomieszania zmys³ów dostajemy :rydzyk: !! :szalony: !!
Ciekawe, czy BJ mia³ jakiœ udzia³ w tym znikniêciu :mhm: Mo¿na podejrzewaÌ... przypuszczaÌ :lol: , ¿e skutecznie swoimi proœbami o szczegó³ów kilka z biografii, wyp³oszy³ nam Agattê :mhm: Jest jeszcze mo¿liwoœÌ druga, ta bardziej realna, jakiœ spragniony ciep³a Agatty mê¿czyzna za ¿adne skarby œwiata wypuœciÌ jej ze swoich ramion nie chce :lol2:
Za ¿adne skarby..., bo có¿ mu po nich, kiedy najpiêkniejszy skarb trzyma w ramionach :lol2:
obieÂżyÂświat pisze:..dziwiĂŞ siĂŞ skÂąd macie tyle dobrego nastroju :uhh:
A spytaj moÂże innÂą drogÂą :lol:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Alchemik pisze:Ciekawe, czy BJ mia³ jakiœ udzia³ w tym znikniêciu :mhm: Mo¿na podejrzewaÌ... przypuszczaÌ :lol: , ¿e skutecznie swoimi proœbami o szczegó³ów kilka z biografii, wyp³oszy³ nam Agattê :mhm:
Okrutny ten Black :D UrzÂądziÂł nas wszystkich swoim dziaÂłaniem tak, Âże od jakiegoÂś czasu ja w wolnych chwilach na przykÂład narzekam na brak zajĂŞcia :D A mogÂłabym te wolne chwile w tak przyjemny sposĂłb spoÂżytkowaĂŚ :D
Alchemik pisze:Jest jeszcze mo¿liwoœÌ druga, ta bardziej realna, jakiœ spragniony ciep³a Agatty mê¿czyzna za ¿adne skarby œwiata wypuœciÌ jej ze swoich ramion nie chce :lol2:
Za ¿adne skarby..., bo có¿ mu po nich, kiedy najpiêkniejszy skarb trzyma w ramionach :lol2:
MoÂże lepiej, Âżeby ta wersja wziĂŞÂła gĂłrĂŞ :D Bo pierwsza z drugÂą raczej ÂściÂśle wiÂązaĂŚ siĂŞ chyba nie moÂże? :D
MoÂże jak siĂŞ jedni drugim znudzÂą :spiewa: to sprawy przybiorÂą bardziej pozytywny dla wiĂŞkszoÂści bieg? ;) MoÂże wtedy wiele rzeczy nas nurtujÂących wyjaÂśni siĂŞ :D
:D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:Chyba nie chcesz mi zarzuciĂŚ, Âże robiĂŞ to w nieumiejĂŞtny sposĂłb? :lol2: JeÂśli zrodziÂły siĂŞ w Twojej gÂłowie jakieÂś lĂŞki i niepokoje, to szybciutko proszĂŞ mi siĂŞ ich pozbyĂŚ i nie odbieraĂŚ mi tu nikomu prawa do prywatnego szczĂŞÂścia :lol2:
..ja nigdy nikomu takiego prawa nie odbieraÂłem :uwaga:
..a juÂż tym bardziej Agatce :*
..ale tak juÂż od 3. tygodni Agatka moÂże non stop przebywa w towarzystwie jednego jedynego - to normalne Âże w koĂącu mogÂą siĂŞ sobÂą znudziĂŚ :spiewa:

..notka ma racjĂŞ piszÂąc Âże:
not that kind pisze:MoÂże jak siĂŞ jedni drugim znudzÂą :spiewa: to sprawy przybiorÂą bardziej pozytywny dla wiĂŞkszoÂści bieg? ;) MoÂże wtedy wiele rzeczy nas nurtujÂących wyjaÂśni siĂŞ :D
..to tak nawet niezdrowo tyle czasu ze sobÂą spĂŞdzaĂŚ :lol2: :spiewa: :lol:
..nawet my przecieÂż potrzebujemy czasami odpoczynku od Agatki w telewizji.. :uhh:
..zaraz :uhh:
..ja bredzĂŞ :uhh:
..ale to z normalnej tĂŞsknoty :(

..niech juÂż siĂŞ wszystko wyjaÂśni :ban:
..a najbardziej to kiedy wrĂłci Agatka :rozglada:
..reszta mnie na razie nie obchodzi :x
..na resztĂŞ przyjdzie czas potem :)
Alchemik pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..dziwiĂŞ siĂŞ skÂąd macie tyle dobrego nastroju :uhh:
A spytaj moÂże innÂą drogÂą :lol:
..okay - widzĂŞ Âże szukasz sobie kolegi do dyskusji 'podziemnej' - nie wiem czy sprostam Twoim oczekiwaniom :?: :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

obieÂżyÂświat pisze:..ale tak juÂż od 3. tygodni Agatka moÂże non stop przebywa w towarzystwie jednego jedynego - to normalne Âże w koĂącu mogÂą siĂŞ sobÂą znudziĂŚ :spiewa:

..notka ma racjĂŞ piszÂąc Âże:
Ale tak na dobrÂą sprawĂŞ, to Agata duÂżo ostatnimi czasy pracowaÂła, wiĂŞc Ci dwoje, o ktĂłrych caÂły czas tak intensywnie myÂślimy :lol: mieli prawo tĂŞskniĂŚ przez ten pracowity Agatkowy czas do siebie, a teraz... :D
obieÂżyÂświat pisze:..niech juÂż siĂŞ wszystko wyjaÂśni :ban:
..a najbardziej to kiedy wrĂłci Agatka :rozglada:
..reszta mnie na razie nie obchodzi :x
..na resztĂŞ przyjdzie czas potem :)
Na jakÂą resztĂŞ? :D MyÂślisz, Âże Agata ma w planach zmieniĂŚ nazwisko? :D To nie jest przecieÂż konieczny ''zabieg'' ;) JeÂśli nie zmieni, to jak masz zamiar dowiedzieĂŚ siĂŞ, czy zmieniÂła stan cywilny podczas tej dÂługiej nieobecnoÂści? :D Na twarzy raczej nie bĂŞdzie miaÂła napisane, ani z oczu nie wyczytasz jej napisu: JUST MARRIED!!! :lol:
:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 35 gości