Sylwia Majcher

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

I jeszcze raz Ci dziĂŞkujĂŞ :lol2:

Po czym lepiej niÂż po capsach widaĂŚ lepiej, Âże relacji byÂło wczoraj... kilka :lol:
Ale to kilka w odniesieniu do ostatnich ubogich w SylwiĂŞ w Tvn24 tygodni oznacza bardzo duÂżo :lol2:

I w ten oto sposĂłb Sylwia doprowadziÂła do finaÂłu sprawĂŞ rzekomej filipiĂąskiej dolegliwoÂści byÂłego prezydenta :devil:
WczeÂśniej jednak oczywiÂście nadawaÂła relacje nawiÂązujÂące rĂłwnieÂż do polityki i programu LiD-u :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
moree
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 17 paź 2007, 14:51

Post autor: moree »

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

... coraz ciekawsze "linki" od nowicjuszy na tym forum zaczynajÂą siĂŞ pojawiaĂŚ.... :>
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

epsztajnek pisze:... coraz ciekawsze "linki" od nowicjuszy na tym forum zaczynajÂą siĂŞ pojawiaĂŚ.... :>
:o A toÂż zdjĂŞcie skÂądÂże znowu siĂŞ wziĂŞÂło :o
Ni stÂąd, ni zowÂąd? :o :lol2:

Dlaczego ja nigdy nie trafiam w nieciarskich wyszukiwarkach na podobne kÂąski? :(

Nie wiemy, czy Sylwia jest osob¹ skrojon¹ na wzór tajemniczej Agatty, wiêc nie wiem, czy nie ¿yczy sobie by komentowaÌ jej ¿ycie prywatne, zatem pozwolê sobie zauwa¿yÌ: có¿ za szczêœliwa para :lol2: :lol2: :lol2:

Wie ktoœ, czy m¹¿, narzeczony, ch³opak? :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

PrzypomniaÂło mi siĂŞ teraz to znane powiedzenie, Âże "wszyscy jesteÂśmy anioÂłami, ale z jednym skrzydÂłem i aby polecieĂŚ potrzebujemy kogoÂś drugiego do pomocy". To zdjĂŞcie zdaje siĂŞ potwierdzaĂŚ tÂą tezĂŞ i widaĂŚ, Âże Sylwia z tym 'drugim skrzydÂłem' wyglÂąda... jak anioÂł wÂłaÂśnie ;)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

có¿ za szczêœliwa para :lol2: :lol2: :lol2:
A.... moÂże siĂŞ mylimy, moÂże to po prostu jej starszy brat.... :mhm: :mhm: :mhm:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Czy ten goœÌ ze zdjêcia, to nie jest przypadkiem Karpiùski z TVN Sport :> Podobny :D
Przepraszam, imienia nie pamiĂŞtam :hmm:
:D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

RodzeĂąstwo :mhm: Nie wydaje mi siĂŞ :lol: ZdajĂŞ siĂŞ na swĂłj instynkt :lol2:

Karpiùski - a któ¿ to taki :>
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..najpierw znowu kolejne zaskoczeni :o

..poŸniej znowu radoœÌ ¿e kolejna ulubiona dziennikarka szczêœliwa w objêciach ukochanego faceta :lol2:

..a teraz chyba sprostowanie :mhm:

..KarpiĂąski to ten :arrow:

viewtopic.php?t=2271

..i to raczej nie ten ze zdjĂŞcia z SylwiÂą :>

..ma facet pecha Âże go tak mylÂą z innymi :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obieÂżyÂświat pisze:..najpierw znowu kolejne zaskoczeni :o
Czasami zastanawiam siĂŞ, czy ja przypadkiem caÂły czas nie ÂśniĂŞ? :lol2:
..poŸniej znowu radoœÌ ¿e kolejna ulubiona dziennikarka szczêœliwa w objêciach ukochanego faceta :lol2:
Jak na status ''ulubionej'' dziennikarki, o ktĂłrym piszesz, to stosunkowo rzadko zaglÂądasz do wÂątku :>
Teraz jednakÂże okazja do odwiedzin natrafiÂła siĂŞ przednia
obieÂżyÂświat pisze:..a teraz chyba sprostowanie :mhm:

..KarpiĂąski to ten :arrow:

viewtopic.php?t=2271

..i to raczej nie ten ze zdjĂŞcia z SylwiÂą :>

..ma facet pecha Âże go tak mylÂą z innymi :lol:
Nie, nie - to zdecydowanie nie ta sama osoba ;)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Zarost Was zmyliÂł :lol:
No na tych fotkach to rzeczywiœcie wygl¹da zupe³nie inaczej, ale ja wiem, ¿e on by³ kiedyœ siatkarzem - mówi³ w Poranku, po tym jak Polacy zostali wicemistrzami, a siatkarze maj¹ ok. 2 m wzrostu :D A ten pan ze zdjêcia jest od Sylwii du¿o wy¿szy, a Sylwia jest przecie¿ doœÌ wysoka, prawda? :D

nie upieram siĂŞ, Âże to Piotr KarpiĂąski z TVN Sport, ale tak mi siĂŞ wydaje, Âże to on :D
:D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

not that kind pisze:Zarost Was zmyliÂł :lol:
WiĂŞc poprosimy o prywatnÂą fotkĂŞ bez zarostu :lol2:
No na tych fotkach to rzeczywiœcie wygl¹da zupe³nie inaczej, ale ja wiem, ¿e on by³ kiedyœ siatkarzem - mówi³ w Poranku, po tym jak Polacy zostali wicemistrzami, a siatkarze maj¹ ok. 2 m wzrostu :D A ten pan ze zdjêcia jest od Sylwii du¿o wy¿szy, a Sylwia jest przecie¿ doœÌ wysoka, prawda? :D
O :D To ciekawe fakty nam podajesz :o Ja w ogĂłle o istnieniu tego mĂŞÂżczyzny nie wiedziaÂłem :o Dowiaduje siĂŞ dopiero z tego forum ;)
Teraz moÂże zwrĂłcĂŞ na niego uwagĂŞ ;)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

not that kind pisze:A ten pan ze zdjêcia jest od Sylwii du¿o wy¿szy, a Sylwia jest przecie¿ doœÌ wysoka, prawda? :D
Tak,
Ale jednak nie mamy pewnoÂści, Âże postacie zdjĂŞciach majÂą sylwetkĂŞ stojÂącÂą i wyprostowanÂą.
toster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: poniedziałek 28 maja 2007, 07:08
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: toster »

Nie, to nie jest ten sam pan.
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

toster pisze:Nie, to nie jest ten sam pan.
A ja zaczynam siĂŞ coraz bardziej zastanawiaĂŚ :> :mhm: WidziaÂłem tego pana w serwisie sportowym i faktycznie wydaÂł mi siĂŞ podobny do tego ze zdjĂŞcia :mhm:

DziÂś niestety nie ma dla mnie Tvn24 oferty, ktĂłra by mnie zatrzymaĂŚ mogÂła przed telewizorem, wiĂŞc znikam :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości