TVN Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

TVN Show

Post autor: Enceladus »

Jak zapowiada Maciej Sojka po nowych kanaÂłach, ktĂłre ruszÂą jesieniÂą - TVN Religia i TVN Biznes, do koĂąca 2008 roku na platformie "N" pojawiĂŚ siĂŞ majÂą kolejne trzy kanaÂły. WÂśrĂłd nich najprawdopodobniej takÂże TVN Show.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

By³o mówione, ¿e TVN Biznes bêdzie na wszystkich platformach, a TVN Religia na wy³¹cznoœÌ w n. Co do TVN Show, to w ¿adnym WIARYGODNYM Ÿródle nie czyta³em, ale pomys³ móg³by byÌ niez³y bez powtórek "Mojej krwi", "Wyprawy Robinson" itp..., ¿eby nie robiÌ drugiego TVN 7
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Enceladus, a sk¹d masz te informacje? Sam Maciej Sojka Ci powiedzia³, czy mo¿e gdzieœ przeczyta³eœ? (jeœli tak to proszê Ÿród³o i najlepiej adres www) Bo ciekawe czy ten "news" jest tak samo wiarygodny jak wiadomoœÌ o zmianach w "Faktach"? :> Pff po co pytam i tak nie odpowiesz. :]

A sam pomys³ na taki kana³ jest dla mnie nietrafiony. :roll: Niech siê skupi¹ na show'ach dla g³ównego TVN. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

A czy czasmi nie byÂło mowy, Âże tvn biznes ma byc ostatnim kanaÂłem temetycznym tvn?? :P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja nic takiego nie s³ysza³em. :> Ale kiedyœ czyta³em, ze TVN ma mieÌ 12 kana³ów. :roll: Ale czy to prawda to nie mam pojêcia. :) A kana³ RELIGIA ma byÌ tworzony przez ITI i ma byÌ na platformie N wiêc pewnie ta stacja bêdzie siê nazywaÌ N Religia. :roll: ChoÌ - moim zdaniem - by³oby lepiej gdyby nowe kana³y tworzone te¿ przez ITI pod mark¹ TVN.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:Ja nic takiego nie sÂłyszaÂłem. .
Przepraszam, miaÂłem na mysli, Âże w tym roku ma byĂŚ to ostatni...
"Zapowiadaliœmy, ¿e w tym roku nie uruchomimy nowych kana³ów, ale jednak podejmiemy now¹ inicjatywê i bêdzie to kana³ biznesowy. Powo³anie kana³u biznesowego planujemy na koniec III kwarta³u" - powiedzia³ Walter podczas konferencji prasowej.
dragontor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 16:41
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: dragontor »

pawell pisze:A kanaÂł RELIGIA ma byĂŚ tworzony przez ITI i ma byĂŚ na platformie N wiĂŞc pewnie ta stacja bĂŞdzie siĂŞ nazywaĂŚ N Religia. :roll:
Niekoniecznie. TVN Lingua i TVN Med równie¿ maj¹ wy³¹cznoœÌ na N, a jakoœ s¹ z pod marki TVNu.
Szymon Majewski Show - w poniedziałki o 21:30, tylko w TVN, a teraz również w nTalk.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

KanaÂł "Religia" jest przygotowywany przez ITI, a nie przez grupĂŞ TVN. SÂądzĂŞ, Âże jednak bĂŞdzie miaÂł "n" w nazwie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

dragontor pisze:Niekoniecznie. TVN Lingua i TVN Med równie¿ maj¹ wy³¹cznoœÌ na N, a jakoœ s¹ z pod marki TVNu.
Tu nie chodzi o wy³¹cznoœÌ na N-ce tylko o:
Kuba pisze:KanaÂł "Religia" jest przygotowywany przez ITI, a nie przez grupĂŞ TVN.
No wÂłaÂśnie. :] Tak samo jak z Nsport. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

Nsport ma taka nazwĂŞ jakÂą ma, bo jest bardziej dynamiczna i lepiej brzmi od pospolitego szablonu [nazwa stacji] [kanaÂł] - TVP Sport, Polsat Sport. Co do Religii to bardziej pasuje TVN - nreligia - to nie bĂŞdzie miaÂło Âżadnego sensu :?
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ale niestety, stacja religijna nie jest przygotowywana przez TVN, tylko przez ITI, a to jest kolosalna ró¿nica. Nie musi nazywaÌ siê nawet "nReligia", lecz mo¿e nawet jak zaproponowa³ ktoœ na forum n "Wiara i Nadzieje" :lol: Myœlê, ¿e w nazwie mo¿e byÌ wszystko inne oprócz TVN - wtedy podawano by, ¿e kana³ jest przygotowywany przez TVN, nie ITI. nReligia rzeczywiœcie nie brzmi powalaj¹co
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości