TVN lepszy od Polsatu

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

TVN lepszy od Polsatu

Post autor: marcin_k »

Jak sadzicie czy tvn jesienia wyprzedzi Polsat pokonujac ja swoja nowa ramowka ramowka??
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

NAPEWNO NIE!!!!! Jak moÂżesz mĂłwiĂŚ Âże ta bublowata i ÂżenujÂąca stacja moÂże wyprzedziĂŚ TVN!!!!!!!!!! :evil: :evil: JuÂż chyba nikt nie chce startowaĂŚ w 5 Barze, bo musza "zatrudniaĂŚ" Vip-Ăłw!!
Żartowałem.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

TVN nie wygra, poniewa¿ Polsat ma wci¹¿ wiernych widzów - latami hodowani na disco polo i telenowelach s¹ tak¹ drug¹ rodzin¹ Radia Maryja - za Solorzem pójd¹ wszêdzie.

Ciekawe jakie jeszcze VIp-y bêd¹ w Barze - Kasa oraz Skrzynecka raczej chc¹ przypomnieÌ widzom o swoim istnieniu i ogrzaÌ siê trochê w blasku s³onecznej stacji, a i mo¿e trochê pieni¹¿ków sie zarobi....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ja napewno na bar nie spojrze, u mnie telewizorek napewno bedzie caly czas wlaczony na tvn, ale i tak najmocniej czekam na moje ogniwo...ja za solorzem nie pojde napewno, cieszmy sie chociaz mysla ze 6 edycji baru napewno juz nie bedzie, wiec w przyszlym sezonie polsat leci na ogldalnosciowy ryj
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

TVN jest najlepszy. Polsat i TVP jest do kitu.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

6 edycja bedzie na pewno... TVN tej jesieni albo ostro poleci w dol, albo ostro do gory. Jestem raczej za tym drugim.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

miko pisze:TVN jest najlepszy. Polsat i TVP jest do kitu.
Trzeba przyznaĂŚ, Âże strasznie siĂŞ nagadaÂłeÂś :D . No, nie moÂżna Ci nie przyznaĂŚ racji, jednak ograniczyÂłbym siĂŞ z "do kitu", albo przynajmniej uzasadniÂł swojÂą wypowiedz.

TVN moÂże i bĂŞdzie miaÂł duÂżo nowych propozycji, ale tak jak mĂłwiÂł Faustus, nie bĂŞdÂą one konkurowaÂły z tkimi "hitami" jak ÂŚwiat WedÂług Kiepskich czy inne badziewia. No niestety, najpierw trzeba nowÂą markĂŞ wykreowaĂŚ, ona sukcesem nie bĂŞdzie od "zaraz".
Pozdrawiam, Filip
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

mas zracje, ja bym chcila zeby widzewioe dali szanse i wresczie docenili teleturniej naslbsze ogniwo, widzowie na calym swiecie nie zawodzi;li tylko u nas sa zawsez jakies dziwne oczekiwania
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

TVN nie wszedzie i wszystkim odbiera, natomiast Polsat odbiera prawie we wszystkich wiochach zabitych dechami i st¹d popularnoœÌ - dziêki burakom :x
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

wiem otym doskonale, czesc mojej rodziny mieszka na wsi i tam hitem jest wlasnie bar, niestety chcialo by sie dodac :cry: :cry: :cry: :cry:
Ostatnio zmieniony czwartek 26 sie 2004, 13:29 przez Mocne_ogniwo, łącznie zmieniany 1 raz.
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Tam gdzie dociera TVN powinien on wygraĂŚ konkurencjĂŞ z Polsatem, chociaÂżby dlatego, Âże poza widowiskiem "Nieustraszeni" odgrzewa stare kotlety takie jak "Bar". Ponadto nie oferuje Âżadnych nowoÂści filmowych, ciÂągle oglÂądamy coÂś co juÂż byÂło (a raczej nie oglÂądamy), no bo ile moÂżna emitowaĂŚ film "Mumia" czy nieÂśmiertelny dla tej stacji "Speed". CoÂś siĂŞ T. Lis jako dyrektor programowy stacji nie sprawdza.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

MyÂślĂŞ, Âże Polsat nie ma szans w tĂŞ jesieĂą - nie wprowadziÂł przecieÂż prawie Âżadnych nowoÂści. A "Wyprawa Robinson" oraz nowe, velvetowskie "FAKTY" zdeklasujÂą konkurencjĂŞ. ZresztÂą myÂślĂŞ, Âże nie tylko Polsat, ale takÂże telewizjĂŞ Dworaka.

Maciek (juÂż po wakacjach) 8)
PS. Polecam nowe gazety, w ktĂłrych duÂżo jest o nowych ramĂłwkach: "Polityka" - 4 strony, "PrzekrĂłj" - 2 strony, a takÂże "Press" (wiele stron :D)

PS2. Czy ktoÂś dysponuje zdjeciami z "Wyprawy Robinson"? ByÂłbym zobowiÂązany. :P
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

na te gazety to chyba fortune wydam :lol: :lol:
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Dobra wiadomoœÌ dla TVN-u, pani Skrzynecka w Barze nie wyst¹pi, a wiêc TVN mo¿e siê o swoj¹ ogl¹dalnoœÌ nie martwiÌ! :lol:
PS. Mam pytanie zwiÂązane z Barem, ma tam wystÂąpiĂŚ syn pana Korwin-Mikkego, z czego ten pan jest znany, oprĂłcz ojca? :D
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

teÂż o tym czytaÂłem dziÂś - w gazecie Rewia :) hehe

jak Skrzynecka nie wystÂąpi to ciekawe kogo weznÂą z VIP-Ăłw?

PS. Ja Baru nie oglÂądam, to mnie to nie obchodzi za bardzo :)
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości