Nowy program Warakomskiej :)

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Nowy program Warakomskiej :)

Post autor: kamuii »

16.50 skacze po programach odruchowo mĂłj wzrok zatrzymuje siĂŞ na 1 i co ????
nareszcie siê doczekaliœmy nowy autorski program Doroty Warakomskiej której postanowi³am nadaÌ sympatyczny przydomek "pani" Doda :):) hehe mam nadzieje ¿e aluzja czytelna.No wiêc widaÌ ¿e nowa szefowa "wiadomoœci", tvp 1 i czego tam jeszcze nie pró¿nuje a podobno szefowie w obawie o swoj¹ reputacjê nie pokazuj¹ siê w tivi.No ale ona ju¿ dawno reputacji przynajmniej tej dobrej nie ma wiêc siê nie musi obawiaÌ :)
Ale do rzeczy nowy program hmm... informacje caÂłkiem ciekawe ale sama konwencja i formuÂła programu maÂło innowacyjna.Ale moze siĂŞ jeszcze wyrobi
Aha i rada dla "pani" Dody sam pobyt w junajtyd stejtsach nie gwarantuje jeszcze znajomosci ang a szczegĂłlnie dobrej wymowy radziÂła bym sobie nad tym jeszcze popracowaĂŚ zanim wypowie pani kolejnÂą myÂśl w ingliszu :)
Android <3
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

No ja oglÂądaÂłem to.. przyznam, Âże program nudny i nudziÂłem siĂŞ oglÂądajÂąc go... Powinni wprowadziĂŚ jakieÂś zmiany ktĂłre urozmaicÂą ten program.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a co to za program? publicystyka? monolog na tematy spoÂłeczne? autoprezentacja? sznsa na sukces? nie oglÂądaÂłem wiec sie pytam :D :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Program juÂż miaÂł swojÂą premierĂŞ 11 wrzeÂśnia i musze przyznaĂŚ, Âże nawet mi siĂŞ podobaÂł. JeÂżeli sie nie mylĂŞ tydzieĂą temu Warakomska mĂłwiÂła o wiĂŞÂźniach z Guantanamo.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

no i jest szansa ze dzieki temu nie bedzie sie w wiadomosciach pokazywac ;)
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

I tutaj masz racjê - ona nie wytrzyma³aby bez pokazywania siê w telewizji i wczeœniej lub póŸniej zdecydowa³aby siê na któreœ z wydaù Wiadomoœci. Oczywiœcie jest skromn¹ osob¹ i ca³kowicie zaspokoi³aby swoje ambicje wydaniem g³ównym w niedziele. A ¿e akurat to wydanie ma najwiêksz¹ widowniê to ju¿ inna sprawa. Zreszt¹ jestem ju¿ w 100% pewien, ¿e pakuje walizki i rezerwuje bilet do USA na listopad - bêdzie przecie¿ musia³a nadawaÌ relacje z wyborów prezydenta USA.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

no ale w pakowaniu walizek jest dobra wiĂŞc sÂądze Âże spakuje je szybko i pojedzie :) a swojÂą drogÂą to przecieÂż do wyborĂłw komentowania jedyny bedie maksiu szkda zeby miaÂła go zastÂąpiĂŚ
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak, ale oprĂłcz zwykÂłych relacji dla WiadomoÂści, Panoramy i Kuriera trzeba teÂż zrobiĂŚ kilka programĂłw publicytycznych o wyborach. Sprawa prestiÂżu - muszÂą byĂŚ zrealizowane w USA. A jeÂżeli ma siĂŞ wĂłczas dwĂłch korespondentĂłw na miejscu, to konkurencja leÂży i kwiczy. Ewentualnie jeden korsepondent u demokratĂłw, drugi u republikanĂłw.
Od pewnego czasu wysyÂłajÂąw szĂŞdzie duÂże ekpiy - np w Brukseli majÂą Marka Orzechowskiego, ale 1 maja 2004r dziaÂłali tam jeszcze J. PieĂąkowska i M. Adamczyk. DO Dublina pojechaÂły Olimpia GĂłrska i D. Warakomska, a ze Szkocji nadawaÂła SÂławka ÂŚliwiĂąska. Teraz teÂż moÂżna zrobiĂŚ podobne show - komentarze z caÂłego Âświata i silna ekipa w USA.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A program Ten jest cykliczny co tydzien czy jak?
MoÂże jakaÂś powtĂłrka w TV POLONIA
Ajak sie On w ogĂłle nazywa?
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ten program to ZrozumieÌ œwiat - nadawany jest chyba co dwa tygodnie - do tej pory by³y ju¿ trzy wydania - o 11 wrzeœùia, wi¿eniach z Gunatanamo i wczoraj (nie wiem o czym, nie ogl¹da³êm - ca³kowicie wylecia³o mi z g³owy). W kolejnych odcinkach na pewno poruszy sprawê wyborów, ewentualnie wojny w Iraku.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

No no Widze Âże jestes uwaÂżnym widzem TVP.
A oglÂądasz CaÂły Ten Swiat na TVN24?

I mo¿e ktoœwie co z programem który mial wejœÌ na antene TVP1 w po³.wrzeœnia autorstwa Janusza Reitera
[byÂłego ambasadora PL w Niemczech, obecnie zCentrumStosunkĂłMiĂŞdzynar].
o tematyce podobnej do CaÂły.... , czyli szeroko m-narodowej.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Program J. Reitera bĂŞdzie w poÂłowie paÂździernika. W dodatku docelowo ma byĂŚ emitowany przez TVP3.
Natomiast "CaÂły ten Âświat" jest zerÂżniĂŞty od programu "7 dni Âświat" Andrzeja Turskiego w TVP2 (obecnie w niedziele o 18.30) - owszem w kilku miejscach sÂą rĂłznice, ale idea ta sama.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Nie oglÂądam regularnie "7 dni Âświat", ale we wrzeÂśniu natrafiÂłem na dwa wydania i prowadziÂł je Krzysztof Mroziewicz. W dodatku Turskiego juÂż dawno nie widziaÂłem w Panoramie - tylko ÂŁukawski i Kulczycki. Co z nim?
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

poszedÂł z Kwiatkowskim
stary czerwony kom.....
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

tobi pisze:poszedÂł z Kwiatkowskim
stary czerwony kom.....
Có¿, nie bêdê dyskutowa³ o poziomie niektórych uczestników naszego forum.
Nie wiem, czemu ostatnio nie pojawiaÂł siĂŞ na antenie. ale np dzisiaj byÂł tylko lektorem w programie 7 dni Âświat - zazwyczaj materiaÂły filmowe robiÂą kilka dni wczeÂśniej, prowadziÂł natomiast ktĂłryÂś z dziennikarzy Polityk - zawsze wypada mi z gÂłowy jego nazwisko, ale nie Mroziewicz. MoÂże jakiÂś urlop? Ale w reklamach powtarzajÂą "Zapraszamy na program Andrzeja Turskiego".
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości