Pierwszy odcinek "Projektu Lady" oglądało - 1,7 mln widzów

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
Dla zdrowia i urody
Wiodący przedstawiciel słynnych producentów urządzeń medycznych i wellness.
Italian art of beauty
Pierwsze na świecie organiczne wypełniacze tkankowe.
Nowoczesne meble
Hokery, krzesła, fotele, ściany pikowane oraz meble do hoteli.
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
bhp Rzeszów
szkolenia BHP w Rzeszowie
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
Mareo
Zakupy i Zabawa
Park Hotel**** KUR & SPA Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2013 rok
Lipcowe kino TVN30.06.2016 18:19:26
W lipcu na antenie TVN zagoszczą kolejne części serii "Harry Potter", czy trzy części "Mission: Impossible". Oprócz tego między innymi "Happy Feet: Tupot małych stóp 2", "Kung Fu Panda 2", "W sieci kłamstw", "Kocha, lubi, szanuje", "Los numeros", "Dom nad jeziorem", "Niepokój" oraz "Życie od kuchni".
Autor: Adrian Jabłoński

Kategorie:  


Rekordowe udziały TTV28.06.2016 18:37:00
24 czerwca telewizja TTV osiągnęła najwyższą oglądalność w 2016 roku z udziałem 2,82 proc. SHR w grupie komercyjnej 16-49 a we wcześniejszym tygodniu 13-19 czerwca stacja zanotowała rekordowy średni wynik na poziomie 2,21 proc. co oznacza wzrost o 18,55 proc. w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego.
Autor: Mateusz Bugajski

Kategorie:  


Christian Anting, członek zarządu TVN, ds. produktów cyfrowych i e-commerce udzielił wywiadu portalowi wirtualnemedia.pl. Z rozmowy dowiadujemy się m.in., że TVN będzie produkować więcej treści wyłącznie dla Player.pl. Z zapowiedzi wynika także, że będą to przede wszystkim polskie produkcje. Player.pl za kilka lat ma w połowie zarabiać na reklamach, a w połowie...
Autor: Łukasz Ropczyński

Kategorie:  


W upalne, słoneczne dni, przedstawiamy Państwu restauracje, które warto odwiedzić w czasie wakacji. Wybraliśmy najciekawsze restauracje, serwujące zróżnicowaną kuchnię, z całego kraju. Przedstawiamy zarówno lokale z największych polskich miast oraz z regionów popularnych wśród turystów w czasie wakacji. Podpowiadamy także, czym kierować się w wyborze...
Autor: Łukasz Ropczyński

Kategorie:  


Pradawne drzewo Ellcrys od lat chroni świat od zła. Magia Elfów, która je stworzyła nagle przestaje działać, a każdy spadający z Ellcrys liść oznacza jednego uwolnionego demona - „Kroniki Shannary” miały swoją światową premierę w styczniu 2016 roku. Od 1 sierpnia serial będzie można go oglądać na antenie TVN7. Producenci są w trakcie prac nad drugim sezonem.
Autor: Mateusz Bugajski

Kategorie:  


Przemysław Wenerski - reporter programu TVN24 "Czarno na białym" - ogłosił wczoraj na twitterze, że odchodzi z redakcji. Przemysław Wenerski był jednym z filarów redakcji programu. Do "Czarno na białym" przygotowywał materiały od 5 lat. Wenerski nie zdradził na razie, gdzie przechodzi. Zasugerował jedynie, że czeka go urlop, a potem ponownie praca reportera.
Autor: Łukasz Ropczyński

Kategorie:  


Szybka pożyczka od ostatnich kilku lat w Polsce i za granicą przejmuje klientów zdyskwalifikowanych przez banki oraz oferuje produkty, na które banki się nie odważą. Statystyki mówią, że co 10 Polak korzysta z usług instytucji pozabankowych i 60 % z nich zrobi to ponownie. Gdzie tkwi fenomen szybkich pożyczek i czemu ich cena nie odstrasza klientów?
Autor: Łukasz Ropczyński

Kategorie:  


Telewizja TVN i ATM Grupa rozpoczynają zdjęcia do drugiego sezonu serialu „Druga szansa”. W roli głównej ponownie zobaczymy uwielbianą przez widzów Małgorzatę Kożuchowską. Do plejady gwiazd w obsadzie dołączy Bartłomiej Topa. Dalsze losy głównej bohaterki – Moniki widzowie będą mogli obejrzeć już jesienią 2016.
Autor: Adrian Jabłoński

Kategorie:  


Europejskie Nagrody Filmowe12.06.2016 17:26:00
Już za pół roku - 10 grudnia na żywo w telewizji TVN pojawi się transmisja z 29. Gali wręczenia Europejskich Nagród Filmowych - informowano w 754 wydaniu magazynu „Co za tydzień”. Europejskie Nagrody Filmowe to najważniejsze nagrody kulturalne naszego kontynentu, wręczane wybitnym twórcom z dziedziny filmu europejskiego.
Autor: redakcja

Kategorie:  


< Previous 123...159160161 Next >

Strona1 z 161

Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość
Joanna Kryńska

Jak czegoś bardzo chcesz i próbujesz, to nie ma takiej możliwości ...

08.12.2012
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się