"Debata Faktów" - jest to nowy program TVN24 prowadzony przez prezenterów "Faktów po Faktach". Emitowany jest w ostatni piątek miesiąca o godz. 19:25 i trwa 1,5 godziny

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Program do PIT 2013
pobierz i wypełnij swój PIT 37
Artykuły dla mam i dzieci - producent
Laktatory, pieluszki, butelki
Hotel ZAMEK RYN****
Legendarna Gościnność
gotowe projekty domów
szeroki wybór najlepszych projektów domów gotowych od architektów
Hotel Natura Residence**** Business&SPA
Zaprasza na Sylwester 2014/2015
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
Nowoczesne meble
Hokery, krzesła, fotele, ściany pikowane oraz meble do hoteli.
Mareo Cigarette
Elektroniczne papierosy, liquidy i akcesoria. Autoryzowany dystrybutor eBull Polska.
Hotel Ventus Natural & Medical SPA **** w Gołdapi
w góry na mazury, czyli ferie dla narciarzy
Park Hotel**** KUR & SPA Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2013 rok
Kamil Durczok, redaktor naczelny "Faktów" wydał oficjalne oświadczenie w sprawie publikacji tygodnika "Wprost". Dziennikarz "oddał się do dyspozycji zarządu" a także zapowiada walkę w sądzie. Oświadczenie Durczoka jest pokłosiem zarzutów pod jego adresem - "Wprost" oskarża dziennikarza o mobbing i molestowanie seksualne współpracownic.
Autor: Przemysław Kwiatkowski

Kategorie:  


Według badań Instytutu Monitorowania Mediów, w styczniu najbardziej opiniotwórczymi stacjami telewizyjnymi były TVN24 i TVN, a czwarte miejsce zajął TVN24 Biznes i Świat. Na informacje publikowane w TVN24 powoływano się w styczniu 183 razy, a na przekazy TVN 115 razy. W czołówce najbardziej opiniotwórczych portali internetowych znalazł się także portal tvn24.pl
Autor: Przemysław Kwiatkowski

Kategorie:  


Kolejne aplikacje mobilne28.02.2015 15:02:00
Jesienią w programie „Mam Talent”, za pomocą specjalnej aplikacji na urządzenia przenośne, oddawać można było swoje głosy na uczestników (głosy te w oficjalnym głosowaniu nie były brane pod uwagę - to było oddzielne głosowanie). Teraz ze specjalnymi aplikacjami będą programy „Kuba Wojewódzki” oraz „You Can Dance - Po Prostu Tańcz!”.
Autor: Mateusz Bugajski

Kategorie:  


Jak poinformowała telewizja TVN, dwie wiosenne nowości - reality show "Żony Hollywood" i program Małgorzaty Rozenek "Piekielny Hotel" będą miały swoje premiery dopiero w trzecim tygodniu marca. Decyzja ta wynika z dostosowania się do komercyjnych wymogów rynku telewizyjnego. "Żony Hollywood" swoją premierę będą mieć na platformie Player.pl.
Autor: Przemysław Kwiatkowski

Kategorie:  


Trwają zdjęcia do produkcji TVN, którą jest kontynuacja filmu „Listy do M.”. Do obsady znanej z pierwszej części filmu dołączyli: Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska, Marcin Perchuć, Magdalena Lamparska, Piotr Głowacki, Nikodem Rozbicki i Marta Żmuda-Trzebiatowska. Kinowa premiera tytułu planowana jest na listopad tego roku.
Autor: Mateusz Bugajski

Kategorie:  


Od najbliższej soboty, 28 lutego, rusza wiosenna ramówka telewizji TTV. Prócz ramówki, stacja pokaże swoje nowe oblicze, a to ze względu na nową oprawę graficzną jak i logo stacji. Autorem kreacji jest niemiecka firma Luxlotusliner, która stworzyła również oprawy TVN, TVN7, ITVN oraz ITVN Extra. Prace te nadzorował zespół autopromocji TVN.
Autor: Mateusz Bugajski

Kategorie:  


Kamil Durczok szantażowany24.02.2015 21:58:52
Według informacji podanych przez żonę Kamila Durczoka, Mariannę Dufek – Durczok, redaktor naczelny "Faktów" miał być w ostatnich dniach szantażowany. Durczok miał otrzymać e-mail następującej treści: "Kamil, 50000 zł albo doniosę troszkę naszych wspólnych fotek do gazet. Koleżanka z pracy". Sprawa została zgłoszona policji.
Autor: Łukasz Ropczyński

Kategorie:  


Wojciech Czuchnowski z "Gazety Wyborczej" podaje nieoficjalne informacje na temat prac Komisji TVN, która ma wyjaśnić, czy w stacji dochodziło do molestowania i mobbingu. Według "Gazety Wyborczej" Komisja TVN nawiązała już kontakt z dziennikarką, o której mogliśmy przeczytać w ostatnim numerze "Wprost". Do TVN zgłosić się miała też inna dziennikarka.
Autor: Łukasz Ropczyński

Kategorie:  


Trwają prace Komisji TVN24.02.2015 21:33:57
Dziś wieczorem pojawiły się bardziej szczegółowe informacje dotyczące prac Komisji w TVN, która ma zbadać, czy w redakcji „Faktów” TVN dochodziło do molestowania i mobbingu. Komisja rozmawiała do tej pory z 12 osobami. W kolejnych dniach spotka się jeszcze z 16 osobami. Przed Komisję zapraszani są zarówno obecni, jak i byli pracownicy redakcji "Faktów".
Autor: Łukasz Ropczyński

Kategorie:  


< Previous 123...129130131 Next >

Strona1 z 131

Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość
Joanna Kryńska

Jak czegoś bardzo chcesz i próbujesz, to nie ma takiej możliwości ...

08.12.2012
Czytaj całość

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się