"Na Wspólnej" - przez całe wakacje z premierowymi odcinkami. Emisja od poniedziałku do czwartku o 20:10 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Chorwacja
Przewodnik po Chorwacji.
Dla zdrowia i urody
Wiodący przedstawiciel słynnych producentów urządzeń medycznych i wellness.
Italian art of beauty
Pierwsze na świecie organiczne wypełniacze tkankowe.
Nowoczesne meble
Hokery, krzesła, fotele, ściany pikowane oraz meble do hoteli.
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Hotel ZAMEK RYN****
Legendarna Gościnność
gotowe projekty domów
szeroki wybór najlepszych projektów domów gotowych od architektów
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
Mareo Cigarette
Elektroniczne papierosy, liquidy i akcesoria. Autoryzowany dystrybutor eBull Polska.
Park Hotel**** KUR & SPA Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2013 rok
TTV zakupiła od BBC prawa do wyprodukowania polskiej wersji programu "Best in Town". 1 seria show ma liczyć 9 odcinków. Na razie nie znane są szczegóły rodzimej wersji. W programie śledzimy rywalizację trzech specjalistów z jednej branży - nauczycieli tańca, fryzjerów itd. którzy muszą udowodnić, że są najlepsi w swoim mieście. Nagrodą jest reputacja i uznanie ich za najlepszych przedstawicieli swojego fachu.
Autor: Adrian Jabłoński

Kategorie:  


Jedno niewinne kłamstwo zamienia życie polskiego małżeństwa w Szwecji w prawdziwy koszmar. Bohaterowie „Obcego nieba”, Basia i Marek, stają twarzą w twarz z bezduszną biurokracją, z którą wygrać można tylko balansując na granicy prawa. Trzymający w napięciu film Dariusza Gajewskiego będzie miał swoją premierę 16 października.
Autor: Adrian Jabłoński

Kategorie:  


Sezon wakacyjny w pełni a mimo to telewizji TVN udało się zwiększyć udziały w rynku w grupie docelowej w porównaniu z lipcem ubiegłego roku. Również TTV w tej grupie notuje rekordowo wysokie wyniki na poziomie 1,99 proc. udziałów. TVN Fabuła w porównaniu do czerwca br. notuje dwukrotnie lepsze wyniki!
Autor: Mateusz Bugajski

Kategorie:  


Christian Anting - dyrektor strategiczny i dyrektor zarządzający digital e-commerce w Grupie TVN powołany został do zarządu spółki. Będzie on odpowiedzialny za działania Grupy TVN w zakresie digital i e-commerce jak również za TVN Ventures (grupa zajmująca się przedsięwzięciami cyfrowymi). Do zadania Antinga będą też należeć dystrybucja międzynarodowych kanałów - iTVN i iTVN Extra.
Autor: Adrian Jabłoński

Kategorie:  


Jesienne nowości TVN Style04.08.2015 10:44:45
Po sukcesie wiosennej ramówki, dzięki której kanał utrzymał się na pozycji lidera kanałów kobiecych, właśnie ruszyły produkcje na sezon jesienny! Oprócz znanych i lubianych tytułów zobaczymy również inspirujące nowości programowe. Z pewnością zostaną one przyjęte przez widzki kanału równie entuzjastycznie, co poprzednie.
Autor: Adrian Jabłoński

Kategorie:  


Jesienią na antenach stacji TVN pojawi się jeszcze więcej programów produkowanych przez firmę Golden Media Polska. Na głównej antenie zobaczymy 2 sezon "Żon Hollywood", w TVN Style drugi sezon "Afery fryzjera" oraz nowy show Izabeli Janachowskiej "I nie opuszczę cię aż do ślubu", a w TTV "Najgorszego polskiego kierowcę".
Autor: Adrian Jabłoński

Kategorie:  


Jak wynika z informacji wirtualnemedia.pl już jesienią w stacji TVN Meteo Active zadebiutuje nowy program - "Czas na zmianę! Brzezińscy trenują", który poprowadzą trenerzy Joanna i Dariusz Brzezińscy. W show pojawi się 10 osób wybranych podczas castingu, które będą mogły poprawić wygląd swojej sylwetki i wprowadzić aktywność fizyczną na stałe co swojego życia.
Autor: Adrian Jabłoński

Kategorie:  


Amerykanin w TVN - kim jest?03.08.2015 00:07:48
Dokładnie miesiąc temu informowaliśmy o zmianach w Radzie Nadzorczej TVN. Funkcję przewodniczącego nowo powołanej rady nadzorczej przejął Amerykanin Joseph NeCastro. Jest dyrektorem ds. rozwoju w Scripps Networks Interactive - spółce, która ostatnio stała się nowym właścicielem TVN. Czy bliższe poznanie sylwetki NeCastro może sugerować...
Autor: Łukasz Ropczyński

Kategorie:  


Na półmetku wakacji zapraszamy Państwa do naszego nowego przewodnika po najlepszych restauracjach w stolicy. Wybraliśmy dla Państwa najlepsze - naszym zdaniem – warszawskie restauracje, które koniecznie warto odwiedzić. Przedstawione w naszym przewodniku lokale są zróżnicowane, zarówno pod względem rodzaju restauracji, jak i serwowanej kuchni.
Autor: Łukasz Ropczyński

Kategorie:  


< Previous 123...139140141 Next >

Strona1 z 141

Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość
Joanna Kryńska

Jak czegoś bardzo chcesz i próbujesz, to nie ma takiej możliwości ...

08.12.2012
Czytaj całość

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się