19+ - nowy serial paradokumentalny. Emisja: od poniedziałku do piątku o godz. 16:30 w TVN (od 7 listopada) • Ostatni odcinek programu "Rozmowy w toku" - w piątek, 4 listopada o godz. 15:00 w TVN • Specjalne wydanie "Faktów po Faktach" również w TVN - emisja 9 listopada po "Faktach" TVN • Ruszają castingi do "Masterchef Junior" - szczegóły na www.masterchefjunior.tvn.pl

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
seriale online
Portal dla Fanów seriali
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
długi, gęsinowy weekend w listopadzie
Park Hotel**** KUR & SPA Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2013 rok
Od nowego roku w skład Grupy TVN dołączą kanały Scripps Networks Interactive - Travel Channel HD oraz Food Network, który do końca 2016 roku nadawać będzie pod nazwą Polsat Food Network. Mimo zakończenia współpracy z Telewizją Polsat, w portfolio stacji dalej będzie można oglądać programy kulinarne znane z Polsatu jak i TVP.
Autor: Mateusz Bugajski

Kategorie:  


"19+" już od listopada!25.10.2016 10:25:24
Już 7 listopada na antenie TVN zadebiutuje nowy serial paradokumentalny – „19+”! To będzie prawdziwy zastrzyk energii i młodzieńczego entuzjazmu na zimne, ponure jesienne popołudnia! W związku z pojawieniem się nowej produkcji zmianie ulegnie popołudniowe pasmo TVN.
Autor: Adrian Jabłoński

Kategorie:  


Katarzyna Kolenda-Zaleska, Prezes Fundacji TVN „Nie jesteś sam” i jednocześnie dziennikarka polityczna „Faktów” i gospodyni „Faktów po Faktach” dołącza do zespołu „Faktów z zagranicy” i na zmianę z Jolantą Pieńkowską i Piotrem Kraską będzie prowadzić ten program. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 19:55 w TVN24 BIS.
Autor: Mateusz Bugajski

Kategorie:  


„Królowe życia” to rozgrywająca się w sercu Dolnego Śląska telenowela dokumentalna, w której będziemy podglądać codzienne życie jej barwnych i przebojowych bohaterów. To ludzie, którzy osiągnęli sukces w lokalnym środowisku i żyją na bogato według swojego scenariusza i na swoich warunkach.
Autor: Adrian Jabłoński

Kategorie:  


Eleganckie wnętrza19.10.2016 00:40:00
Koniec ciepłej aury na zewnątrz i coraz wcześniej przychodzące wieczory. To znak, że nieuchronnie zbliża się zima, a co za tym idzie, więcej czasu będziemy spędzać we własnym domu. To świetny moment, aby pomyśleć o remoncie lub przynajmniej odmienieniu wyglądu wnętrz własnego domu lub mieszkania! Mamy specjalne propozycje!
Autor: Łukasz Ropczyński

Kategorie:  


Kontrowersyjny program „Ślub od pierwszego wejrzenia” gromadzi przed telewizorem średnio blisko 1,5 mln widzów, co przekłada się na prawie 20 proc. udziałów w grupie komercyjnej. TVN jest liderem poniedziałkowego wieczornego pasma.
Autor: Adrian Jabłoński

Kategorie:  


Listopadowe kino TVN17.10.2016 15:45:09
W listopadzie w TVN będzie można zobaczyć takie premiery jak "Na skraju jutra", "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" oraz "Bogowie". Oprócz tego stacja pokaże między innymi "Tron: Dziedzictwo", "Gniew Tytanów", "Olimp w ogniu", "Jestem legendą", "Charlie i fabryka czekolady" czy "Potwory kontra Obcy".
Autor: Adrian Jabłoński

Kategorie:  


15 stycznia odbędzie się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas najbliższego finału, za wsparcie medialne odpowiadać będzie Grupa TVN, a relacje z finału oglądać będzie można w TVN, TVN24 oraz TTV - zapowiedział Edward Miszczak, członek zarządu i dyrektor programowy TVN na konferencji prasowej Jurka Owsiaka.
Autor: Mateusz Bugajski

Kategorie:  


Informacyjno-publicystyczne pasmo „Poranek” emitowane w TVN24 BIS zyskało dodatkowego gospodarza. Obecnie program prowadzony jest w parze na którą składają się Mateusz Walczak i Agata Zamęcka a tuż przed zmianą na prowadzenie w parach program prowadził Mateusz Walczak. Pasmo nadawane jest w dni powszednie w godz. 7.00-10.00.
Autor: Mateusz Bugajski

Kategorie:  


< Previous 123...165166167 Next >

Strona1 z 167

Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się