TVP vs. TVN - Wielki Mecz na Pepsi Arenie w Warszawie już 31 sierpnia. Dochód ze sprzedaży biletów jak i wysłanych sms-ów zostanie przekazany na rzecz odbudowy Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi • nSport zmienia się w nSport+ - taka nazwa obowiązuje od 1 września

Która nowość z jesiennej ramówki TVN zapowiada się najlepiej?

  • Kto poślubi mojego syna?
  • Mama kontra mama
  • Szkoła
  • Żony Hollywood
Program do PIT 2013
pobierz i wypełnij swój PIT 37
Artykuły dla mam i dzieci - producent
Laktatory, pieluszki, butelki
Hotel ZAMEK RYN****
Legendarna Gościnność
gotowe projekty domów
szeroki wybór najlepszych projektów domów gotowych od architektów
Hotel Natura Residence**** Business&SPA
Styl, Luksus i Elegancja
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
Nowoczesne meble
Hokery, krzesła, fotele, ściany pikowane oraz meble do hoteli i restauracji.
Hotel Ventus Natural & Medical SPA **** w Gołdapi
wakacje w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2013 rok
Rewolucja w TVN7 i TVN Style29.08.2014 11:22:33
Z początkiem września dwie stacje grupy TVN - TVN7 i TVN Style, zaprezentują widzom swoje nowe oblicze. Filmowo-serialowa Siódemka po raz drugi zmieni swój logotyp, pojawi się nowa, dynamiczna oprawa graficzna utrzymana w kolorach fuksji i pomarańczu. Również TVN Style wejdzie w nowy sezon w odświeżonej szacie graficznej.
Autor: redakcjaKomentarzy (2) »

Kategorie:  


6 września w Arkadach Kubickiego w Warszawie odbędzie się Bal Fundacji telewizji TVN - „Nie jesteś sam”. Tradycyjnie głównym celem Balu jest pomoc i zebranie pieniędzy dla potrzebujących. W tym roku środki finansowe pozyskane z Balu Nocy Letniej zostaną przekazane na remont Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi (tak jak podczas Wielkiego Meczu).
Autor: Mateusz BugajskiKomentarzy (0) »

Kategorie:  


Serialowe prapremiery23.08.2014 18:51:00
Do startu jesiennej ramówki telewizji TVN dzieli nas już tylko kilka dni. Wielbiciele seriali TVN z całą pewnością się ucieszą - serwis Player.pl przygotował prapremierowe emisje seriali „Prawo Agaty” (26 sierpnia od 22:30), „Na Wspólnej” (od 29 sierpnia o godz. 20:50) oraz „Lekarze” (31 sierpnia od godz. 22:00). Do obejrzenia wyłącznie w Player.pl lub od września na antenie TVN.
Autor: Mateusz BugajskiKomentarzy (1) »

Kategorie:  


Cztery stylowe nowości21.08.2014 21:47:00
TVN Style na jesień przygotowało 4 zupełnie nowe programy - kulinarny Pascala Brodnickiego, wnętrzarski Doroty Szelągowskiej, modowy Goka Wana i dokumentalny w świat którego zabierze nas Anna Dereszowska. Ponadto na antenie zagoszczą znane i lubiane produkcje stacji jak i programy prosto z zagranicznych rynków.
Autor: Mateusz BugajskiKomentarzy (1) »

Kategorie:  


Jak to bywa we wrześniu, praktycznie każda stacja zmienia swoje ramówki. Znamy już szczegóły TVN, TVN7 i TTV, teraz czas na TVN24 i TVN24 Biznes i Świat. W tej pierwszej stacji praktycznie niewiele ramówka będzie się różnić od tej sprzed wakacji. Więcej zmian będzie w TVN24 Biznes i Świat. Poniżej prezentujemy szczegóły ramówki.
Autor: Mateusz BugajskiKomentarzy (3) »

Kategorie:  


Po 2 miesiącach przerwy w TVN znów największe premiery ostatnich lat. We wrześniu zobaczymy "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II", "Zimne światło dnia", "Tożsamość", czy też "Red". Oprócz tego hity ostatnich sezonów - "Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu", "Kac Vegas w Bangkoku", "Lejdis", "Mroczny Rycerz", "Bokser", "Thor" oraz "Step Up 3".
Autor: Adrian JabłońskiKomentarzy (5) »

Kategorie:  


Rynek szkoleniowy w Polsce rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Dzieje się tak z dwóch powodów. Po pierwsze wzrasta świadomość społeczna, głównie wśród przedsiębiorców i managerów na temat skuteczności i sensu odbywania szkoleń. Po drugie ważna jest też polityka Unii Europejskiej, która współfinansuje dużą część szkoleń dla Polaków.
Autor: Łukasz Ropczyński

Kategorie:  


"Skazani na izolację"13.08.2014 16:48:34
W sobotę 16 sierpnia o godzinie 22:15 w cyklu „Ewa Ewart poleca” telewizja TVN24 Biznes i Świat premierowo wyemituje dokument „Skazani na izolację”. Film opowie o amerykańskim systemie karnym oraz praktykach wykorzystywanych w resocjalizacji skazanych. Poruszy także problem izolacji więźniów oraz skutki, jakie samotność wywiera na psychikę osadzonych.
Autor: Adrian JabłońskiKomentarzy (0) »

Kategorie:  


Basia Ritz - triumfatorka pierwszej polskiej edycji światowego hitu"Masterchef", dwa lata po wygranej, będzie prowadzić własny program kulinarny w stacji Kuchnia+. "Basia Ritz. Kuchnia z sercem" zadebiutuje na ekranach w sobotę, 13 września. To kolejna, po Kindze Paruzel i Charlsie Daigneault, uczestniczka programu, która prowadzi własną audycję.
Autor: Przemysław KwiatkowskiKomentarzy (0) »

Kategorie:  


< Previous 123...114115116 Next >

Strona1 z 116

Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość
Joanna Kryńska

Jak czegoś bardzo chcesz i próbujesz, to nie ma takiej możliwości ...

08.12.2012
Czytaj całość

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się