"Bestsellery Empiku" - transmisja na żywo - we wtorek 7 lutego o godz. 20:15 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
ferie z dziećmi na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Power Love
Intymne zakupy online
Przez całą niedzielę Finał WOŚP relacjonowały trzy anteny: TVN, TVN24 i TTV. Średnia oglądalność w TVN była dwa razy większa niż w latach ubiegłych. Samo „Światełko do nieba” obejrzało łącznie blisko 4 miliony widzów.
Autor: Adrian Jabłoński

Kategorie:  


Od stycznia Martyna Wojciechowska objęła stanowisko dyrektor programowej Travel Channel. Odpowiadać będzie za strategię programową oraz długofalowy rozwój stacji. Należący do Scripps Networks Interactive, kanał Travel Channel dołączył do portfolio Grupy TVN, która odpowiada za jego dystrybucję, sprzedaż reklam i techniczną stronę operacji.
Autor: Adrian Jabłoński

Kategorie:  


Po około rocznej przerwie do prowadzenia programów w TVN24 BIS powrócił Jan Niedziałek, który dziś na antenie poprowadził pasmo informacyjne od godz. 18:00. Jest to już drugi powrót w ostatnim czasie - na początku roku po 1,5 rocznym urlopie macierzyńskim do prowadzenia magazynu „24 godziny po południu” powróciła Katarzyna Werner.
Autor: Mateusz Bugajski

Kategorie:  


Znamy już wyniki dziewiątej edycji plebiscytu "Forumery". Od 18 grudnia do 13 stycznia użytkownicy forum tvnfakty.pl oddawali głosy w czternastu kategoriach. Przedstawiamy ostateczny rezultat głosowania. Kto w ubiegłym roku najlepiej sprawdził się jako reporter? Jaki program powinien już zejść z anteny? Który dziennikarz zasługuje na więcej?
Autor: redakcja

Kategorie:  


Znamy już pierwsze szczegóły dotyczące wiosennej ramówki TVN Style. Z drugim sezonem powróci Hanna Lis w programie "Bez planu" oraz Anna Dereszowska z "Hotelami marzeń". W nowym filmie dokumentalnym zobaczymy zaś Anitę Werner i Pascala Brodnickiego.
Autor: Adrian Jabłoński

Kategorie:  


Filmowe atrakcje w lutym12.01.2017 15:52:09
Luty w TVN to pierwsze duże premiery tego roku, a wśród nich "Lego: Przygoda". Zobaczymy też "Minionki rozrabiają", "Robin Hood", dwie ostatnie części "Harry'ego Pottera", "Zanim odeją wody", pierwsze trzy części "Gwiezdnych Wojen", "Mission: Impossible IV" czy "Zmierzch".
Autor: Adrian Jabłoński

Kategorie:  


Znamy szczegóły ramówki TVN na luty. Podobnie jak w ubiegłym roku, dwa tygodnie przed konkurencyjnymi stacjami ruszą premierowe programy wiosennej oferty TVN. Już za kilka tygodni na ekranie pojawią się m.in. nowe odcinki „Drugiej Szansy”, „Kuchennych Rewolucji”, „MasterChef Junior”, „Agent -Gwiazdy” oraz – powracającego w wielkim stylu – teleturnieju „Milionerzy”.
Autor: redakcja

Kategorie:  


Omenaa Mensah i Agustin Egurrola to ostatnie osoby, które dołączyły do składu trzeciej edycji "Małych Gigantów". Opiekunami w show będą również Paulina Krupińska, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Rafał Brzozowski i Jarosław Bieniuk. W jury zadebiutuje zaś Sonia Bohosiewicz.
Autor: Adrian Jabłoński

Kategorie:  


TVN Meteo w kwietniu 2015 roku przekształciło się w lifestylowy kanał TVN Meteo Active, który przez prawie 2 lata oprócz prognozy pogody nadawał programy o zdrowym trybie życia. Dziś kanał ten przeszedł rebranding w stację HGTV prezentującą programy o domach i ogrodach, a TVN Meteo w starej formule sprzed kwietnia 2015 roku można oglądać online na tvnmeteo.pl.
Autor: Mateusz Bugajski

Kategorie:  


< Previous 123...170171172 Next >

Strona1 z 172

Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się