16 kwietnia - wystartowały nowe kanały TVN - TVN Meteo Active oraz TVN Fabuła

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Program do PIT 2013
pobierz i wypełnij swój PIT 37
Artykuły dla mam i dzieci - producent
Laktatory, pieluszki, butelki
Hotel ZAMEK RYN****
Legendarna Gościnność
gotowe projekty domów
szeroki wybór najlepszych projektów domów gotowych od architektów
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
Nowoczesne meble
Hokery, krzesła, fotele, ściany pikowane oraz meble do hoteli.
Mareo Cigarette
Elektroniczne papierosy, liquidy i akcesoria. Autoryzowany dystrybutor eBull Polska.
Park Hotel**** KUR & SPA Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2013 rok
Konrad Borusiewicz - reporter z łódzkiego oddziału TVN24 zadebiutował dziś jako prezenter w wieczornym paśmie TVN24. Pierwszym programem jaki poprowadził był „Teleserwis”. Wcześniej - 28 marca, o czym już informowaliśmy, na antenie stacji w roli prezentera zadebiutował reporter z warszawskiego oddziału stacji - Łukasz Jedliński.
Autor: Mateusz Bugajski

Kategorie:  


Wyjazdy na mecze, starcia z innymi grupami pseudokibiców, a na co dzień handel narkotykami, napady i rozboje — tak wygląda życie w gangu chuliganów stadionowych. Superwizjer dotarł do liderów i szokujących zdjęć pokazujących brutalność tych grup. Reportaż „Gangsterzy ze stadionu” już we wtorek 21 kwietnia o 23.30 w TVN.
Autor: Adrian Jabłoński

Kategorie:  


Kolejne wiosenne premiery16.04.2015 22:12:10
Choć wiosenna ramówka dobiega końca, TVN przygotował dla widzów kilka majowych premier. Wśród nich "Paranormal Activity 4", "Dyktator" oraz "Bezpieczna przystań". Oprócz tego "Kot w butach", "Transformers 3", "Super 8", "Pan i Pani Smith", "Mission: Impossible 4", "Iron Man", "Shrek Forever", czy też "Och, życie"
Autor: Adrian Jabłoński

Kategorie:  


16 kwietnia 2015 roku w historii Grupy TVN zapisze się pod znakiem startu dwóch nowych kanałów. Pierwszy z nich - TVN Meteo Active rozpoczął nadawanie o godz. 9:00 i zastąpił nadający od 12 lat pogodowy kanał TVN Meteo. Drugi filmowo-serialowy kanał TVN Fabuła wystartował o godz. 21:00 - na 9 sekund przed pełną godziną rozpoczęło się odliczanie.
Autor: Mateusz Bugajski

Kategorie:  


Sąd Apelacyjny w Warszawie przychylił się do złożonej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji apelacji od wyroku Sądu Okręgowego, który uchylił decyzję przewodniczącego dotyczącą nałożenia kary na Telewizję TVN w związku z naruszeniem ustawy o radiofonii i telewizji w audycjach „Top Model. Zostań modelką”.
Autor: Mateusz Bugajski

Kategorie:  


16 kwietnia 2005 roku, sobota, godzina 21:00. Ruszyła 1 edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawiło się 8 par, a widzów przywitali Hubert Urbański i Magda Mołek. Po 10 latach wiele się zmieniło. Program zmienił stację na Polsat, godzinę emisji na piątek, a także kilkukrotnie prowadzących. W 10 rocznicę emisji 1 odcinka podsumujemy wszystkie lata trwania programu.
Autor: Adrian Jabłoński

Kategorie:  


To jest najtrudniejszy etap programu. Wszystko dzieje się tu i teraz: nie ma szans na poprawkę, zatrzymanie, odpuszczenie. Tylko dwie minuty na zaprezentowanie umiejętności. Występ oceniają jurorzy, ale to widzowie za pomocą głosowania zadecydują o dalszym losie uczestnika. W pierwszym odcinku na żywo odpadną aż dwie osoby.
Autor: Adrian Jabłoński

Kategorie:  


Player.pl w PKP Intercity14.04.2015 09:28:00
Od 13 kwietnia w wybranych pociągach PKP Intercity uruchomiona została testowa usługa, która daje pasażerom dostęp do specjalnie wyselekcjonowanej oferty video na żądanie, w tym hitów filmowych, popularnych seriali i bajek w usłudze player.pl. Jest to część umowy zawartej pomiędzy PKP Intercity i T-Mobile Polska, na zapewnienie dostępu do Internetu w pociągach.
Autor: Mateusz Bugajski

Kategorie:  


Ugotowani znów z gwiazdami13.04.2015 11:46:38
Znamy ich z prasy, telewizji, radia, ze sceny. Odnoszą sukcesy, są twórcami opinii i prawdziwymi ekspertami w swoich dziedzinach. A jak sprawdzą się w zupełnie innej roli? Co zobaczymy zaglądając do ich domów? Już od 20 kwietnia w "Ugotowanych" Kazimiera Szczuka, Magda Steczkowska, Piotr Najsztub i Jacob Bartnik.
Autor: Adrian Jabłoński

Kategorie:  


< Previous 123...134135136 Next >

Strona1 z 136

Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość
Joanna Kryńska

Jak czegoś bardzo chcesz i próbujesz, to nie ma takiej możliwości ...

08.12.2012
Czytaj całość

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się