9 lutego - w TVN starują nowe odcinki "Szkoły", "Rozmów w toku", "Ukrytej prawdy", "Szpitala" oraz "Ugotowanych" • Wiosenny sezon w TVN coraz bliżej - wiadomo już, że bez zmian nadawane będą seriale "Szkoła", "Ukryta prawda", "Szpital", "Na Wspólnej", "Prawo Agaty" oraz programy "Rozmowy w toku", "Uwaga", "Superwizjer", "Kuba Wojewódzki", "Ugotowani" czy też "Kuchenne rewolucje". • Konferencja ramówkowa TVN - odbędzie się 12 lutego • Nowe programy i seriale w TVN - wiosną w soboty o 20:00 nadawane będzie talent-show "Mali Giganci", w niedziele o 18:00 "Piekielny Hotel" Małgorzaty Rozenek. Do ramówki trafi również nowy serial z Joanną Brodzik "Nie rób scen", nie wiadomo, co z drugą zapowiadaną serialową nowością. • Oglądalność (procentowe udziały w rynku) w tygodniu 19.01 - 25.01 - grupa 4+ - TVN - 10,57 (+0,30); TVN7 - 3,28 (-0,46); TVN24 - 2,91 (-0,24); TTV - 1,41 (+0,10). Dane: Nielsen Audience Measurement • Oglądalność (procentowe udziały w rynku) w tygodniu 19.01 - 25.01 - grupa 16-49 - TVN - 12,45 (+0,47); TVN7 - 3,09 (-0,50); TVN24 - 2,28 (-0,29); TTV - 1,68 (+0,05). Dane: Nielsen Audience Measurement • Co z drugą, zapowiadaną nowością serialową TVN? Oprócz "Nie rób scen" z Joanną Brodzik - niewykluczone, że pojawi się również produkcja z Magdaleną Schejbal - "Mąż czy nie mąż". Na chwilę obecną brak jednak w tej kwestii szczegółów.

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Program do PIT 2013
pobierz i wypełnij swój PIT 37
Artykuły dla mam i dzieci - producent
Laktatory, pieluszki, butelki
Hotel ZAMEK RYN****
Legendarna Gościnność
gotowe projekty domów
szeroki wybór najlepszych projektów domów gotowych od architektów
Hotel Natura Residence**** Business&SPA
Zaprasza na Sylwester 2014/2015
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
Nowoczesne meble
Hokery, krzesła, fotele, ściany pikowane oraz meble do hoteli.
Elektroniczne papierosy, liquidy i akcesoria
Autoryzowany dystrybutor eBull Polska
Hotel Ventus Natural & Medical SPA **** w Gołdapi
w góry na mazury, czyli ferie dla narciarzy
Park Hotel**** KUR & SPA Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2013 rok

Odziały Lokalne  »  Kraków

Siedziba krakowskiego oddziału przy ul. płk. Dąbka.

Krakowski oddział jest największym ośrodkiem produkującym program na anteny TVN, TVN7 i TVN24. Luźno licząc wychodzi stąd ponad połowa własnych produkcji tej telewizji. A wszystko to tworzy stosunkowo niewielki zespół liczący ok. 300 osób. Początkowo to, co wychodziło z Krakowa miało programową nazwę TVN Południe, ujednoliconą później na TVN. Formalnie, aż do 31 grudnia 2004, krakowski oddział nosił nazwę Telewizja Wisła sp. Z o.o.. Decyzją zarządu ITI od 1 stycznia 2005 zmienił się na TVN24 o/Kraków.

Główne wejście (dawniej).

W siedmiopiętrowym budynku przy ul. Płk. Dąbka w Krakowie produkowanych jest większość formatów, które możemy oglądać w TVN. Jednak obecny wieżowiec powoli staje się za mały, a ciasnota daje się odczuć pracownikom. Mimo to dyrekcja krakowskiego oddziału stara się zapewnić pełen komfort pracy. W wakacje 2004 przeprowadzono remont parteru, który całkowicie zmienił wygląd tego reprezentacyjnego miejsca. Obecnie wyglądem wcale nie odbiega od holu MBC w Warszawie. W tym samym czasie zbudowano obok głównego budynku zespół kontenerów. "Ósme piętro" lub "baraki" - jak żartobliwie nazywa się kontenery, zajmuje redakcja W11. I w sumie jest to chyba najbardziej komfortowe miejsce pracy: duża przestrzeń, cisza, klimatyzacja...

Na pierwszym piętrze krakowskiego oddziału znajdował się newsroom TVN24 wraz z krakowskim studiem tej stacji (do 23 maja 2010 roku), który mieści się teraz w budynku przy ul. Ludwinowskiej 7 (z widokiem na Wawel). Obecnie znajduje się tam garderoba Ewy Drzyzgi oraz sala konferencyjna, gdzie przy stole z 3 edycji Big Brothera odbywają się m.in. szkolenia dla pracowników. Drugie piętro jest całe zajęte przez redakcje "Rozmów w Toku". To tu 50 osobowa ekipa tego programu pracuje w pocie czoła. Na tym piętrze ruch prawie nigdy nie zamiera. Trzecie piętro to dział informatyczny oraz księgowość. 4 piętro - Uwaga i Superwizjer oraz Studio Grafiki. 5 piętro - sekretariat prezesa oddziału oraz kolejna sala konferencyjna. Najczęściej zajmują ją "Rozmowy w Toku". Poziom wyżej, czyli 6 piętro - to miejsce, w którym można było zauważyć największe zagęszczenie redakcji. Praktycznie co drzwi to inny program - w większości przypadków już nieistniejący: Call TV czyli teleturnieje interaktywne, "Zmagania Miast", "Siłacze", "Kryminalne Gry", "Granice". Obecnie, część z tych pomieszczeń wykorzystuje TTV. Swoje pokoje ma tu również "Nie do wiary". Na samej górze znajduje się całe piętro z montażami: liniowe, nieliniowe, Avidy, Xpressy, Routery - tu praca wre całą dobę.

W krakowskim oddziale jest 5 pomieszczeń studyjnych: S1, S2 - małe studia zajmowane na stałe przez teleturnieje interaktywne, S3 - duże studio: tu nagrywane są Rozmowy w Toku, Najsłabsze Ogniwo, Nie do Wiary, Superwizjer itp., S4 - małe studio dla gości "Rozmów w toku" nie chcących pokazywać swojej twarzy oraz nowe, znajdujące się w byłym newsroomie studio TVN24.

Obecna siedziba TVN24 mieści się w budynku przy ulicy Ludwinowskiej 7. Znajduje się tu również jeden z oddziałów filii onet.pl. Szefem ośrodka regionalnego TVN w Krakowie jest Krzysztof Całek.

Ludwinowska 7 - krakowski oddział lokalny TVN24.

W górę
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość
Joanna Kryńska

Jak czegoś bardzo chcesz i próbujesz, to nie ma takiej możliwości ...

08.12.2012
Czytaj całość

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się